0

Bayern z Santosem(2:0),a My 8:0 i jest gites.

0

No to zaczynają się hocki-klocki.?

0

No Miki,ale meczyk piękny:)

0

Akurat Santos,to jeden z moich ulubionych klubów:)

0

Dobra sorka:)

0

Podnieca cię jak się ktoś pomyli?

0

Nie czepiaj się Dialma Santos "korektorze"

0

A swoją drogą,to Santos(Pele,Dunga,Socrates,Djalma.S,Careca itd),totalna kompromitacja.Brak słów,aby to opisać.To jeden z najsłynniejszych klubów w historii.Beka:(

0

Co teraz bedzie?Tahiti?

0

Leo Messi-samobój... Yo,ha ha.

0

Szkoda,że to jest ten wielki Santos,ale z nazwy:(

0

"Xavi,Xavi,Xavi"-Maestro!!!

0

Dla tego" smutnego"rejonu,jak by nie było, to nie lada,wydarzenie.

0

Na cyfrze,jak zwykle 0.

0

Faktycznie,jak gdyby miał "strita":-)

0

Nie dziwota,że płaczą,przecież to FC Hollywood.

0

Miki nie dzwonili,bo Oscar musi trenować...Kuszczaka:-)

0

Myślę, że Sergi Roberto będzie w trójce żelaznych zmienników,w każdym meczu Barcy.Oczywiście jak na chwilę obecną.W dzisiejszym meczu,natomiast jeżeli chodzi o MVP,to stawiam na kogoś z duetu Messi-Neymar.

0

Mam nadzieję,że jeżeli ma wrócić do Europy,to niech to będzie Barca lub PSG.

0

Ostatni transfer klasowego ŚO,to było..niech pomyślę?...za króla Ćwieczka.

0

Panie Rosell!Co za ...Dobra Nowina!

0

Tak jak pierwotnie planowano,to powinien iść do Sociedad,dla dobra jego kariery.W Barcelonie będzie tylko grzał ławę.

0

Jeżeli chodzi o pieniążki na transfery to"nie ma klubów biednych, są tylko źle zarządzane"-klasyka ekonomii.

0

Z mojej strony za Luiza +.

0

Wśród kibiców Barcy na całym świecie,powinno się, przeprowadzić refererndum w sprawie kupna ŚO.Od dawna nasze postulaty trafiały do Zarządu,ale nie było na nie żadnej reakcji.Na szczęście coś drgnęło w tej sprawie. Stawiam na Luiza.

0

I tak w tę i we wtę,aczkolwiek Agger jest zawodnikiem ,co by nie mówić-oryginalny,jak na swój sposób.:-)

0

Fakt.Agger jest zawodnikiem o cechach charakteru jak nieustępliwość, zadziorność,nieustraszoność,czyli typowy walczak.Śmiem twierdzić,że to nie jest optymalna opcja,jak na taki klub i z takimi aspiracjami.

0

Kupno ŚO to się powoli przeradza w prawdziwą gehennę.Jedno można stwiedzić albo mamy pecha,albo Zubizaretta nieudolnie zarządza transferami i tyle w temacie.

0

Tranfer Bale to może być wielka niewiadoma i niewypał, albo" strach się bać".A ja czekam z utęsknieniem na nasze ruchy transferowe,tymczasem tylko szumne dywagacje,kto?Za ile? Itd.

0

Dzięki:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?