Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayern z Santosem(2:0),a My 8:0 i jest gites.
0
No to zaczynają się hocki-klocki.?
0
No Miki,ale meczyk piękny:)
0
Akurat Santos,to jeden z moich ulubionych klubów:)
0
Dobra sorka:)
0
Podnieca cię jak się ktoś pomyli?
0
Nie czepiaj się Dialma Santos "korektorze"
0
A swoją drogą,to Santos(Pele,Dunga,Socrates,Djalma.S,Careca itd),totalna kompromitacja.Brak słów,aby to opisać.To jeden z najsłynniejszych klubów w historii.Beka:(
0
Co teraz bedzie?Tahiti?
0
Leo Messi-samobój... Yo,ha ha.
0
Szkoda,że to jest ten wielki Santos,ale z nazwy:(
0
"Xavi,Xavi,Xavi"-Maestro!!!
0
Dla tego" smutnego"rejonu,jak by nie było, to nie lada,wydarzenie.
0
Na cyfrze,jak zwykle 0.
0
Faktycznie,jak gdyby miał "strita":-)
0
Nie dziwota,że płaczą,przecież to FC Hollywood.
0
Miki nie dzwonili,bo Oscar musi trenować...Kuszczaka:-)
0
Myślę, że Sergi Roberto będzie w trójce żelaznych zmienników,w każdym meczu Barcy.Oczywiście jak na chwilę obecną.W dzisiejszym meczu,natomiast jeżeli chodzi o MVP,to stawiam na kogoś z duetu Messi-Neymar.
0
Mam nadzieję,że jeżeli ma wrócić do Europy,to niech to będzie Barca lub PSG.
0
Ostatni transfer klasowego ŚO,to było..niech pomyślę?...za króla Ćwieczka.
0
Panie Rosell!Co za ...Dobra Nowina!
0
Tak jak pierwotnie planowano,to powinien iść do Sociedad,dla dobra jego kariery.W Barcelonie będzie tylko grzał ławę.
0
Jeżeli chodzi o pieniążki na transfery to"nie ma klubów biednych, są tylko źle zarządzane"-klasyka ekonomii.
0
Z mojej strony za Luiza +.
0
Wśród kibiców Barcy na całym świecie,powinno się, przeprowadzić refererndum w sprawie kupna ŚO.Od dawna nasze postulaty trafiały do Zarządu,ale nie było na nie żadnej reakcji.Na szczęście coś drgnęło w tej sprawie. Stawiam na Luiza.
0
I tak w tę i we wtę,aczkolwiek Agger jest zawodnikiem ,co by nie mówić-oryginalny,jak na swój sposób.:-)
0
Fakt.Agger jest zawodnikiem o cechach charakteru jak nieustępliwość, zadziorność,nieustraszoność,czyli typowy walczak.Śmiem twierdzić,że to nie jest optymalna opcja,jak na taki klub i z takimi aspiracjami.
0
Kupno ŚO to się powoli przeradza w prawdziwą gehennę.Jedno można stwiedzić albo mamy pecha,albo Zubizaretta nieudolnie zarządza transferami i tyle w temacie.
0
Tranfer Bale to może być wielka niewiadoma i niewypał, albo" strach się bać".A ja czekam z utęsknieniem na nasze ruchy transferowe,tymczasem tylko szumne dywagacje,kto?Za ile? Itd.
0
Dzięki:)