Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kierowali się przede wszystkim grą w Europie.Bezsprzecznie,jak dla mnie
Neyo jest lepszy od Bale-bezapelacyjnie!
0
Czyli wszyscy do dyspozycji Martino?Żadnych kontuzji?Po prostu-miodzio.
Odpalamy rakiety Cruise,SS-20 i wchodzimy w sezon.
0
Dobre i tyle.(Leo Neyo)
0
Ale jak odpali Leo+Alexis+Neyo="Urodzeni mordercy"reż.Oliver"Tata"Stone!!!
0
Kto wie? Czuję,że się skończy na takiej sumce,jak mówisz.Jakby dali więcej,to robię zjazd,z dywanu na podłogę!
0
G.Bale,Dopiero 6 miejsce...a wart 100 mln.Wiem,że to zabawa,ale mnie sprawia olbrzymią radość i basta!!!
0
O w mordę tak się przyjarałem,że patrzę,a tu CR7 w plecy od Franka.Po prostu cudo-miodzio:)
0
Boże Swięty,jak ja czekałem na taki newsik.Leo- Simply the best.Za przeproszeniem,hejterzy i minusacze Leo-do dzieła.I taka będzie klasyfikacja ZP.Brak słów,jak Leo jest doceniany na całym,świecie!!!
0
Pamiętam,jak Jerry Reinsdorf dał M.Jordanowi 33 mln.baksów za sezon.To człowiekowi kopara opadła.Ale to był Jordan!A teraz kupić zawodnika,to jeszcze pół biedy.Ale jeszcze trzeba spełnić,wynegocjowanie kontraktu indywidualnego?Co wiąże się z kupą kasiorki-koszmar.
0
Teraz dopiero trzeba docenić transfer NeymaraTo co się dzieje na rynku transferowym,to wolna amerykanka.Skutkiem tego,sprowadzenie klasowego ŚO,graniczy z cudem.Nie wiem,czy Barca ma atuty finansowe,ale z tego co widać,śmiem wątpić."Ćwoki" finansowe-zgarniają całą pulę.!!!
0
Meksyk był MŚ...ale w U-17:-)
0
Real SSS.Prowadzić 2:0,a przgrać 2:3.Do dzisiaj mnie to boli.Ale niech idzie-dobry wybór.Życzę sukcesów,
0
Na stronie Realu..he,he:-)
0
Przyjedzie sorka*
0
Jeszcze rok temu, kto się spodziewał,że przjedzie DUMA KATALONII
A tu takie malkontectwo i nonkomformizm.Ciężko to zrozumieć?
0
Koguty odrzuciły 98, mln.euro za Bale.Dojdzie cena do120...jak w banku!!! Sorka,że nie na temat.
0
A przede wszystkim w Gran Derbi:-)
0
Czasami newsy, to są ni z gruszki, ni z pietruszki...zwykłe pitolenie.Ale Leo będzie!!!
0
Jako,że teraz Martino rządzi.Bądź co bądź,to decyzja,należy do trenera.Ale mam nadzieję,że debiut Martino i Neyo,będzie w Gdańsku.
0
Zobaczycie,jak pod wodzą Martino?Pedro będzie miał "wytrysk"...formy,rzecz jasna!!!
0
+Pique:)
0
Neymar to wszystkich obcina?...Jak komornik szafę.Pierwszy trening,to może być,lekko spięty.
0
Życzę Cj,aby się nie spóżnił:)
0
W ogóle jeszcze wierzysz w to,co piłkarze mówią.Najważniejsi są agenci.To oni nakręcają rynek transferowy.
0
+Super-Mario i atmosferka git-majonez:-)
0
A ja za pompke i nie płaczę.:)
0
Zarząd przesrał w zeszłym roku tranfer Silvy tudzież teraz są tego konsekwncje.
0
Skutkiem tego,czyli Agger?
0
Jak Alves sprowadził Neymara,to i z Luizem się uda.W końcu, pech Barcy,musi się kiedyś skończyć:-)
0
Jak zobaczył w akcji Van Buytena,to się dziwisz :-)