0

Kierowali się przede wszystkim grą w Europie.Bezsprzecznie,jak dla mnie
Neyo jest lepszy od Bale-bezapelacyjnie!

0

Czyli wszyscy do dyspozycji Martino?Żadnych kontuzji?Po prostu-miodzio.
Odpalamy rakiety Cruise,SS-20 i wchodzimy w sezon.

0

Dobre i tyle.(Leo Neyo)

0

Ale jak odpali Leo+Alexis+Neyo="Urodzeni mordercy"reż.Oliver"Tata"Stone!!!

0

Kto wie? Czuję,że się skończy na takiej sumce,jak mówisz.Jakby dali więcej,to robię zjazd,z dywanu na podłogę!

0

G.Bale,Dopiero 6 miejsce...a wart 100 mln.Wiem,że to zabawa,ale mnie sprawia olbrzymią radość i basta!!!

0

O w mordę tak się przyjarałem,że patrzę,a tu CR7 w plecy od Franka.Po prostu cudo-miodzio:)

0

Boże Swięty,jak ja czekałem na taki newsik.Leo- Simply the best.Za przeproszeniem,hejterzy i minusacze Leo-do dzieła.I taka będzie klasyfikacja ZP.Brak słów,jak Leo jest doceniany na całym,świecie!!!

0

Pamiętam,jak Jerry Reinsdorf dał M.Jordanowi 33 mln.baksów za sezon.To człowiekowi kopara opadła.Ale to był Jordan!A teraz kupić zawodnika,to jeszcze pół biedy.Ale jeszcze trzeba spełnić,wynegocjowanie kontraktu indywidualnego?Co wiąże się z kupą kasiorki-koszmar.

0

Teraz dopiero trzeba docenić transfer NeymaraTo co się dzieje na rynku transferowym,to wolna amerykanka.Skutkiem tego,sprowadzenie klasowego ŚO,graniczy z cudem.Nie wiem,czy Barca ma atuty finansowe,ale z tego co widać,śmiem wątpić."Ćwoki" finansowe-zgarniają całą pulę.!!!

0

Meksyk był MŚ...ale w U-17:-)

0

Real SSS.Prowadzić 2:0,a przgrać 2:3.Do dzisiaj mnie to boli.Ale niech idzie-dobry wybór.Życzę sukcesów,

0

Na stronie Realu..he,he:-)

0

Przyjedzie sorka*

0

Jeszcze rok temu, kto się spodziewał,że przjedzie DUMA KATALONII
A tu takie malkontectwo i nonkomformizm.Ciężko to zrozumieć?

0

Koguty odrzuciły 98, mln.euro za Bale.Dojdzie cena do120...jak w banku!!! Sorka,że nie na temat.

0

A przede wszystkim w Gran Derbi:-)

0

Czasami newsy, to są ni z gruszki, ni z pietruszki...zwykłe pitolenie.Ale Leo będzie!!!

0

Jako,że teraz Martino rządzi.Bądź co bądź,to decyzja,należy do trenera.Ale mam nadzieję,że debiut Martino i Neyo,będzie w Gdańsku.

0

Zobaczycie,jak pod wodzą Martino?Pedro będzie miał "wytrysk"...formy,rzecz jasna!!!

0

+Pique:)

0

Neymar to wszystkich obcina?...Jak komornik szafę.Pierwszy trening,to może być,lekko spięty.

0

Życzę Cj,aby się nie spóżnił:)

0

W ogóle jeszcze wierzysz w to,co piłkarze mówią.Najważniejsi są agenci.To oni nakręcają rynek transferowy.

0

+Super-Mario i atmosferka git-majonez:-)

0

A ja za pompke i nie płaczę.:)

0

Zarząd przesrał w zeszłym roku tranfer Silvy tudzież teraz są tego konsekwncje.

0

Skutkiem tego,czyli Agger?

0

Jak Alves sprowadził Neymara,to i z Luizem się uda.W końcu, pech Barcy,musi się kiedyś skończyć:-)

0

Jak zobaczył w akcji Van Buytena,to się dziwisz :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?