0

No to robimy ściepe?

0

Dodaj kolego jeszcze hity tv np."Radzimy rolnikom"urocza prezenterka pani Falska...ha ha.

0

Tak!Tak!Pewnie Antonella Roccuzzo nie ma na ciuszki i pieluszki...O mój boże.

0

Popieram kolegę,do...kaduka z nim:)

0

A wczoraj było tak pięknie,a dzisiaj już pismaki mącą gitarę

0

Ale Reina obronił:)

0

Tak Miki,Leo to Galilejczyk...futbolu:)Plota i nic poza tym.

0

Santos,to totalna kompromitacja,hańba,dyshonor.Czuję,że znając temperament kibiców brazylijskich,to dla piłkarzy i Zarządu-"Bez przebaczenia"

0

W sumie, to ganc pomada,kto został ZM:-) Grunt,że Duma Katalonii była kosmiczna i cacuszko:-)

0

Prawdę powiedziawszy, to nie dziwota,że MU szaleje,odnośnie klasowego pomocnika.SAF "przespał"ten temat,ale to już ich problem.

0

Uchowaj Boże, to nasz lider w pomocy...na wiele lat.

0

W końcu był tam kapitanem...Nigdzie nie pójdzie i basta!

0

To jest właśnie główny problem,wielkich piłkarzy i słynnych klubów,Nikt nie chce,grzać ławy,bo od razu fochy i hocki-klocki,

0

Zaczynam się niepokoić,

0

Jeżeli Cesc,by odszedł,w co szczerze,wątpię.To byłby niepomierny,rażący,piramidalny błąd...Zarządu!!!Szkoda,że nie można tego powiedzieć,w sposób nieparlamentarny.

0

Trzeba się tyko cieszyć,że Martino ma kłopot,bogactwa.Neymar,to wielki talent,a nade wszystko skromny i ułożony zawodnik.Myślę,że nie będzie gwiazdorzył,czy "sodówka".

0

+Karanka jako trener:)

0

Wow! Nie ma to,jak ziomale z jednego kraju.

0

Oni tu specjanie wchodzą,aby wykośić bana(nowców).

0

Tylko patrzeć,jak kiedyś w La Liga dojdzie do"lockout".Mówię,jak najbardziej poważnie.

0

Zgadza się, ale kto był w 11 FIFA spoza La Liga?Nikt!!!

0

Czasami ciężko to wszystko zrozumieć?Wszyscy fachowcy,trenerzy,dziennikarze,kibice na całym świecie, stawiają Leo na pierwszym miejscu,tylko... nie w realu.Beka!!!

0

Kto został wybrany do 11 wszechczasów?I wszystko jasne. CR7 to poziom Rossi,Van Basten,Kempes,Best i wszystko na ten temat.

0

Mam nadzieję :-)

0

Mecz z Santosem przeszedł do historii.Fajnie byłoby jakby Barca,kiedyś zagrała z Newell`s Old Boys.

0

Jak teraz Real wyprowadzał kontratak w 7sek.to z Bale`a w 2sek.:-)

0

Jak by nie patrzeć,to teraz Real będzie miał dwie torpedy na skrzydłach.Sezon zapowiada się imponująco,a zwłaszcza GD.

0

Pomocnik kompletny?Od pięciu lat:)

0

Martino jest za doswiadczonym trenerm,aby się podłożył...wystawiając Bartre.Nigdy w życiu,nie ta bajka i melodia.

0

"Tys prowdo"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?