Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to robimy ściepe?
0
Dodaj kolego jeszcze hity tv np."Radzimy rolnikom"urocza prezenterka pani Falska...ha ha.
0
Tak!Tak!Pewnie Antonella Roccuzzo nie ma na ciuszki i pieluszki...O mój boże.
0
Popieram kolegę,do...kaduka z nim:)
0
A wczoraj było tak pięknie,a dzisiaj już pismaki mącą gitarę
0
Ale Reina obronił:)
0
Tak Miki,Leo to Galilejczyk...futbolu:)Plota i nic poza tym.
0
Santos,to totalna kompromitacja,hańba,dyshonor.Czuję,że znając temperament kibiców brazylijskich,to dla piłkarzy i Zarządu-"Bez przebaczenia"
0
W sumie, to ganc pomada,kto został ZM:-) Grunt,że Duma Katalonii była kosmiczna i cacuszko:-)
0
Prawdę powiedziawszy, to nie dziwota,że MU szaleje,odnośnie klasowego pomocnika.SAF "przespał"ten temat,ale to już ich problem.
0
Uchowaj Boże, to nasz lider w pomocy...na wiele lat.
0
W końcu był tam kapitanem...Nigdzie nie pójdzie i basta!
0
To jest właśnie główny problem,wielkich piłkarzy i słynnych klubów,Nikt nie chce,grzać ławy,bo od razu fochy i hocki-klocki,
0
Zaczynam się niepokoić,
0
Jeżeli Cesc,by odszedł,w co szczerze,wątpię.To byłby niepomierny,rażący,piramidalny błąd...Zarządu!!!Szkoda,że nie można tego powiedzieć,w sposób nieparlamentarny.
0
Trzeba się tyko cieszyć,że Martino ma kłopot,bogactwa.Neymar,to wielki talent,a nade wszystko skromny i ułożony zawodnik.Myślę,że nie będzie gwiazdorzył,czy "sodówka".
0
+Karanka jako trener:)
0
Wow! Nie ma to,jak ziomale z jednego kraju.
0
Oni tu specjanie wchodzą,aby wykośić bana(nowców).
0
Tylko patrzeć,jak kiedyś w La Liga dojdzie do"lockout".Mówię,jak najbardziej poważnie.
0
Zgadza się, ale kto był w 11 FIFA spoza La Liga?Nikt!!!
0
Czasami ciężko to wszystko zrozumieć?Wszyscy fachowcy,trenerzy,dziennikarze,kibice na całym świecie, stawiają Leo na pierwszym miejscu,tylko... nie w realu.Beka!!!
0
Kto został wybrany do 11 wszechczasów?I wszystko jasne. CR7 to poziom Rossi,Van Basten,Kempes,Best i wszystko na ten temat.
0
Mam nadzieję :-)
0
Mecz z Santosem przeszedł do historii.Fajnie byłoby jakby Barca,kiedyś zagrała z Newell`s Old Boys.
0
Jak teraz Real wyprowadzał kontratak w 7sek.to z Bale`a w 2sek.:-)
0
Jak by nie patrzeć,to teraz Real będzie miał dwie torpedy na skrzydłach.Sezon zapowiada się imponująco,a zwłaszcza GD.
0
Pomocnik kompletny?Od pięciu lat:)
0
Martino jest za doswiadczonym trenerm,aby się podłożył...wystawiając Bartre.Nigdy w życiu,nie ta bajka i melodia.
0
"Tys prowdo"