0

Gervinho lub Szczęsny:-)

0

Panie Moyes,przecież Luca Modrić jest na wyciągnięcie,ręki.A Cesc nie będzie co najmniej rok w Barcie,tylko do końca swojej przebogatej kariery!!!

0

Prasa pisze o medalu Belmonte,a my mamy trzy krążki (Korzeń,Czerniak i Kawęcki)...i się nie chwalimy:-)

0

Nie ma co,ale z tego, co widać i słychać,to Pep w Bayernie,nie będzie miał lekko,łatwo i komfortowo.No,ale po takich sukcesach,to poprzeczka jest zawieszona bardzo,bardzo wysoko.

0

Trzeba się zgodzić z Martino,co do joty,jeżeli chodzi o "Peace Tour".Gdy inne wielkie drużyny trenują i rozgrywają mecze na maxa,to My w tym czasie propagujemy futbol.Cele są szczytne i szlachetne,byle tylko nie odbiły się, przysłowiową,czkawką.

0

I wszysko jasne.

0

No,może dwójka,bo Do Andres jak Leo,nie do ruszenia,:)

0

Coś tam w MaU,to sprawy nie wesoło wyglądają,po odejściu SAF?A to transfer Thiago(kicha),Rooney ma propozycję z Chelsea(40mln£),Baines?itd.A zresztą nie moja"brocha"Najważniejsze,że Cesc zostaje i basta!

0

Cokolwiek,by nie mówić i pisać,ale Barcelona to fenomen kulturowy,społeczny,a przede wszystkim sportowy!!!

0

Tak powiem,a Ty dołożysz mi w "trąbę":)

0

Żeby później nie było Sciana Płaczu-Allianz Arena?

0

W jednym komentarzu zawarłeś cały ból pewnej części ciała,większości użytkowników tej strony.Nic dodać,nic ująć.Jak ode mnie-Chapeau bas.

0

A na dodatek był piękny niczym CR7:).W ogóle to Hiszpanie,Argentyńczycy,Brazylijczycy,posiadali szczególny talent,do ich marnowania.

0

A pamiętasz Hansi Muller,jak się zapowiadał na grajka?

0

Pablo Aimar!!!-również.

0

Zgadza się.Sport i życie to "toniejebajka"

0

W swoim życiu,to przeżyłem tyle niewypałów transferowych,że...hoho-c'est la vie.

0

Z Tobą się nie wygra"tys prowdo".

0

Każdy się myli,tylko Lenin "Wiecznie żywy":) Robaldinho,czy Ronaldinho,ale Wiemy o co chodzi:)

0

Kaka największy "darmozjad"w historii futbolu.Ale prawda jest taka,że kto przypuszczał taki regres formy,w jego wykonaniu?

0

Tak.Mnie chodzi,tylko o wypowiedź samego piłkarza,w tym aspekcie i nic więcej.Jak ode mnie,nie mam żadnych teorii spiskowych.

0

A,to skaza na honorze,przyznaję koledze rację.Może kiedyś dowiemy się prawdy.(lekarze itd.).

0

Muszę szczerze przyznać,że Rossel na zadane pytania,odpowiadał z sensem i rzeczowo.Ale ta suma za Leo...580mln.Jak dla mnie, to jeszcze jeden piłkarz,jest poza zasięgiem innych klubów,to...Don Andres :-)

0

Pisali,że klub w tym roku miałby płacić Villa ok.11 melonów,ale czy to prawda-nie wiem?:-)

0

A tak w ogóle,to na temat transferów,powinien,tylko i wyłącznie wypowiadać się,Martino.Trener ma decydujące zdanie,w kwestii ew.transferów,czy sprzedaży zawodników.Masche to typowy walczak,a nade wszystko zawodnik uniwersalny i wszechstronny.

0

Dzięki za zrozumienie ironii:-)

0

Sprzedać Masche+Don Andres +Xavi+Cesc i Busi=kasiorka na nowe transfery!...ja cię kręcę.Byle wytrztymać w spokoju do 18,08,

0

Ciekawe,co nabroił w szkole,że Go zbanowali na rok czasu?A poza tym,to już Go polubiłem,dlatego że jego idolem jest Carles Puyol!Trzeba cierpliwie czekać,na rozwój jego kariery.

0

Sprzedać Cesca?Za żadne pieniądze,za Chiny ludowe,za żadną cenę!!!Sprzedać Cesca,aby kupić np.Gündogana...to chore.To jest MŚ,2 Europy i artysta futbolu.Moyes,za przeproszeniem-Won!

0

Żydzi rządzą światem?...Araby transferami!Pasi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?