Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kasabian,taką muzykę tworzą,a Ty takie głupstwa wypisujesz.To są,podteksty,o zabarwieniu,ujemnym.Ty Żydzie!,Ty Cyganie,Ty Arabie itd.Po co?
0
Serial z kupnem ŚO,to ciąży jak ołów.Kupić Luiza,aby mógł jak najszybciej,zaaklimatyzować się z drużyną.
0
Albo Baresi:-)
0
Panowie ile już Florek wydał na transfery?A My?Brać i to chyżo!
0
Trzeba nie przebierać w środkach,bo być może, to ostatnia szansa na zakup klasowego ŚO!
0
A może Mourinho odgryzie się realowi?...Pozwalając na transfer Luiza do Barcelony:-) Ciekawe, kogo teraz Mourinho bardziej nie znosi?Barcy,czy realu?
0
Jest pod opieką świetnych specjalistów.Przypuszczam,że Go szybko postawią na nogi i wróci do pełnego zdrowia.Piłka-piłką,ale zdrówko jest najważniejsze i najcenniejsze.
0
Drogi kolego Kobalto,ja się nie wcinam w ten temat,bo jest bardzo"śliski":)
0
Chwała na Wysokości,a Barca w niebie.Amen.
0
Uważaj!"bombowy"tenat:)Już za niego dostałem w "trąbę"
0
Tak!Adamek z Guinn...wow,ale abnegatów z realu,też trzeba zerknąć.
0
Pewnie,że oglądałem,a brama "Żiru"miodzio,a tacowy Kościelny-superos!
0
Dzisiaj,to tak w ogóle,jakaś miłość"francuska"-dwie bramy!
0
Dokladnie,ale tego się nie zatrzyma:)
0
Albo,Jurand ze Spamowania!!!
0
Posłanka E.Saw...też jest na tapecie?
0
Ależ dowalił...Yo,Wow!
0
Widziałem nad kasiorką i przed"akcją"
0
Pewnie sarkazm.Boski Johan wprowdził Barce na Mount Everest(futbolu).
0
Antonio Falconetti + agent"Tomek"i wiemy,o Leo-wszystko!
0
Jest jedna kwestia,czy więcej jest hejterów,czy więcej zwolennikó-Leo?
0
Al Pacino.Legenda kina Oskar(Zapach kobiety)"Ojciec chrzestny"Serpico"Życie Carlita"itd.A tak nieładnie ...o Leo!!!
0
A gdzie jest Cochise?On,by go załatwił:)
0
Bo dostaniesz w "Lampe"-nie mylić z Maciejem!!!
0
Masz rację,ale dla niektórych,zadymka jest...bezcenna:)
0
Ja to bym Leo dał Airbusa A-380!
0
No,ale zadymki "troszku"było.Dzięki za sprostowanie.(Redakcja)
0
Kolego,przecież wiesz jakiego mam"chopla"na punkcie Leo!
0
Telegazeta to była"Trybuna Ludu i Robotnicza"...ha ha
0
A "jabcoki"to były trunki:)Jeszcze lakowane:)