0

Kasabian,taką muzykę tworzą,a Ty takie głupstwa wypisujesz.To są,podteksty,o zabarwieniu,ujemnym.Ty Żydzie!,Ty Cyganie,Ty Arabie itd.Po co?

0

Serial z kupnem ŚO,to ciąży jak ołów.Kupić Luiza,aby mógł jak najszybciej,zaaklimatyzować się z drużyną.

0

Albo Baresi:-)

0

Panowie ile już Florek wydał na transfery?A My?Brać i to chyżo!

0

Trzeba nie przebierać w środkach,bo być może, to ostatnia szansa na zakup klasowego ŚO!

0

A może Mourinho odgryzie się realowi?...Pozwalając na transfer Luiza do Barcelony:-) Ciekawe, kogo teraz Mourinho bardziej nie znosi?Barcy,czy realu?

0

Jest pod opieką świetnych specjalistów.Przypuszczam,że Go szybko postawią na nogi i wróci do pełnego zdrowia.Piłka-piłką,ale zdrówko jest najważniejsze i najcenniejsze.

0

Drogi kolego Kobalto,ja się nie wcinam w ten temat,bo jest bardzo"śliski":)

0

Chwała na Wysokości,a Barca w niebie.Amen.

0

Uważaj!"bombowy"tenat:)Już za niego dostałem w "trąbę"

0

Tak!Adamek z Guinn...wow,ale abnegatów z realu,też trzeba zerknąć.

0

Pewnie,że oglądałem,a brama "Żiru"miodzio,a tacowy Kościelny-superos!

0

Dzisiaj,to tak w ogóle,jakaś miłość"francuska"-dwie bramy!

0

Dokladnie,ale tego się nie zatrzyma:)

0

Albo,Jurand ze Spamowania!!!

0

Posłanka E.Saw...też jest na tapecie?

0

Ależ dowalił...Yo,Wow!

0

Widziałem nad kasiorką i przed"akcją"

0

Pewnie sarkazm.Boski Johan wprowdził Barce na Mount Everest(futbolu).

0

Antonio Falconetti + agent"Tomek"i wiemy,o Leo-wszystko!

0

Jest jedna kwestia,czy więcej jest hejterów,czy więcej zwolennikó-Leo?

0

Al Pacino.Legenda kina Oskar(Zapach kobiety)"Ojciec chrzestny"Serpico"Życie Carlita"itd.A tak nieładnie ...o Leo!!!

0

A gdzie jest Cochise?On,by go załatwił:)

0

Bo dostaniesz w "Lampe"-nie mylić z Maciejem!!!

0

Masz rację,ale dla niektórych,zadymka jest...bezcenna:)

0

Ja to bym Leo dał Airbusa A-380!

0

No,ale zadymki "troszku"było.Dzięki za sprostowanie.(Redakcja)

0

Kolego,przecież wiesz jakiego mam"chopla"na punkcie Leo!

0

Telegazeta to była"Trybuna Ludu i Robotnicza"...ha ha

0

A "jabcoki"to były trunki:)Jeszcze lakowane:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?