Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe, czy Martino dalej będzie stawiał,,na Mascherano, jako ŚO?
Chyba, że nikogo nie kupią,wszakże mam nadzieję, że jakiś topowy transfer-wypali.
0
Jak można nie pamiętać Alfonso Pereza tudzież przez parę latek grał w ..Realu:)
0
Czyli polonistyka-slawistyka...ha ha...co za dzień:)
0
Masz rację,ale to z emocji przed meczem!!!
Szacun trzeba sprawdzać-wypociny!!'
0
De facto-kapa:)
0
Albo szczękościsk,szczebel,można połamać język!Szczenić się,szczenna:)
0
Takie mam skojerzenia z finałów NBA Scottie Pippen,Phil Jackson i M,Jordan itd.
Sorka:)
0
Ale zawsze ma szacun dla Barcy.
0
Tak sobie pykłem z galerii,ale poprawnie dżdżownica:)
0
nba93-czyżby M.Jordan(Bullsi)?
0
Lansik kolego:)
0
No to meczyk będzie "Po bożemu"
0
Dobrze,że Alexis nie musiał wymówić Brzęczyszczykiewicz albo dżownica:)
0
Leo Mesi po prostu-Chapeau bas!!!
0
Ciekawe,czy będzie relacja na żywo z przylotu Barcy TVN 24 i"błękitny".Moim skromnym zdaniem to powinna być.W końcu nie na codzień,przyjeżdża taka
"Ekipa":)
0
Cesc powinien być tak ustawiany,jak to czynił Wenger,gdy grał z Silva,Vieira
Henry.Jakby nie było,to w końcu przeją opaskę kapitana po Villiamie.G.
To świadczy,jakim szacunkiem darzyli Cesca na Wyspach Brytyjskich.A tak
w ogóle,to Moyes niech spada w buraki!!!
0
MaU,to niech zrobią wszystko co w ich mocy,by pozyskać,ale..Modrica.
Ewentualnie to niech namówią na kolejny powrót,z emerytury Scholesa.
0
Dzięki,muszę to dokładnie zgłębić:)
0
Che,a co on tu robi,to swojak-niepojęte:-)
0
River Plate i Boca oni są "najlepsi"
0
Zadymy były, są i będą. Przykre.
0
Zobacz,a pindy z Milwall nie boją się nikogo?
0
Musisz być twardy.:-)
0
Sorka zakaz*...ufffff..gorąco:-)
0
Masz dożywotni zaka wstępu na SB.Nie wiem,czy jesteś w stanie,to przeżyć.
0
Napis Puta Madrid?To grozi pozbawienim wolności...żartowałem.
0
A ja Ci życzę, żebyś zdał prawko i został zmotoryzowanym fanem
Barcy :-)
0
Zawsze czuwasz na straży Dumy Katalonii i chwała Ci za to.
0
Prawdę powiedziawszy to Bale mnie specjalnie nie zachwyca.Te cechy,które Bale posiada,niczym nie różnią się,od Di Maria.No,poza jedną-rzuty wolne i tyle w temacie.
0
Magia,finezja,jak dla mnie największe cechy u piłkarza.Takie bezprzecznie
posiadają Leo i Neyo.