0

Ciekawe, czy Martino dalej będzie stawiał,,na Mascherano, jako ŚO?
Chyba, że nikogo nie kupią,wszakże mam nadzieję, że jakiś topowy transfer-wypali.

0

Jak można nie pamiętać Alfonso Pereza tudzież przez parę latek grał w ..Realu:)

0

Czyli polonistyka-slawistyka...ha ha...co za dzień:)

0

Masz rację,ale to z emocji przed meczem!!!
Szacun trzeba sprawdzać-wypociny!!'

0

De facto-kapa:)

0

Albo szczękościsk,szczebel,można połamać język!Szczenić się,szczenna:)

0

Takie mam skojerzenia z finałów NBA Scottie Pippen,Phil Jackson i M,Jordan itd.
Sorka:)

0

Ale zawsze ma szacun dla Barcy.

0

Tak sobie pykłem z galerii,ale poprawnie dżdżownica:)

0

nba93-czyżby M.Jordan(Bullsi)?

0

Lansik kolego:)

0

No to meczyk będzie "Po bożemu"

0

Dobrze,że Alexis nie musiał wymówić Brzęczyszczykiewicz albo dżownica:)

0

Leo Mesi po prostu-Chapeau bas!!!

0

Ciekawe,czy będzie relacja na żywo z przylotu Barcy TVN 24 i"błękitny".Moim skromnym zdaniem to powinna być.W końcu nie na codzień,przyjeżdża taka
"Ekipa":)

0

Cesc powinien być tak ustawiany,jak to czynił Wenger,gdy grał z Silva,Vieira
Henry.Jakby nie było,to w końcu przeją opaskę kapitana po Villiamie.G.
To świadczy,jakim szacunkiem darzyli Cesca na Wyspach Brytyjskich.A tak
w ogóle,to Moyes niech spada w buraki!!!

0

MaU,to niech zrobią wszystko co w ich mocy,by pozyskać,ale..Modrica.
Ewentualnie to niech namówią na kolejny powrót,z emerytury Scholesa.

0

Dzięki,muszę to dokładnie zgłębić:)

0

Che,a co on tu robi,to swojak-niepojęte:-)

0

River Plate i Boca oni są "najlepsi"

0

Zadymy były, są i będą. Przykre.

0

Zobacz,a pindy z Milwall nie boją się nikogo?

0

Musisz być twardy.:-)

0

Sorka zakaz*...ufffff..gorąco:-)

0

Masz dożywotni zaka wstępu na SB.Nie wiem,czy jesteś w stanie,to przeżyć.

0

Napis Puta Madrid?To grozi pozbawienim wolności...żartowałem.

0

A ja Ci życzę, żebyś zdał prawko i został zmotoryzowanym fanem
Barcy :-)

0

Zawsze czuwasz na straży Dumy Katalonii i chwała Ci za to.

0

Prawdę powiedziawszy to Bale mnie specjalnie nie zachwyca.Te cechy,które Bale posiada,niczym nie różnią się,od Di Maria.No,poza jedną-rzuty wolne i tyle w temacie.

0

Magia,finezja,jak dla mnie największe cechy u piłkarza.Takie bezprzecznie
posiadają Leo i Neyo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?