Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby nie Amrerykanie,to dzisiaj miałbyś na imę Sasza?
0
Myślałem,że Real?
0
Najważniejsze,że fajna sprawa z tym wyjazdem Barcy!
p.s,SevFCB "Pentagon"i"Rakowiecka"?
0
A Ty bojownik o Wolną Polskę?
0
Nie napinam się,ale nie siej nienawiści.Mówmy o Barcelonie i jest gites.
0
Dobra nie było tematu,
0
Nie czepiaj się Żydów?
0
Chyba tak:)
0
To niech nie zaczepia,bo nie wie z kim tańczy?
0
Może robiłeś za "ciocie"qumasz?
0
Skończ "kużwa" z tymi dziećmi,bo już się
rzygać chce Byłeś kozaczku "pod celą"-qumasz?
0
Przepraszam Pan jest z Czarnego Września.
czy z Brygady Al Aksa?
0
A Obama,to wszędzie ma szacunek?
Co kraj ,to obyczaj,
0
Dla Żydów ma.
0
Miki,to kontaminacja młodości+radości:)
0
Spotkanie z premierem,prezydentem! Ale
Barca ma szacunek:)
0
Miejmy nadzieję,że krótko,lecz obiekywnie rzecz ujmując ,to ekipę mają...na lata!
0
Bezapelacyjnie zgadzam się z Tobą.Wiem,,
że niby rekordy są nieważne.To się pytam.
Po co są statystyki?Ale zawsze ,można się
do czegoś przypiąć.Z drugiej strony medalu,to oczekiwania od najlepszej ekipy
w historii,są ogromne.Czyli jest na remis.Malkontenci+entuzjaści=1:1...jak dla mnie:)
0
Okey!Przekaz dotarł-dzięki.
0
Chudini sorka.że Cię pytam,ale można tu pisać bez ą,ć.ó-komp nawala ,a z telefonu to "kij"nie pisanie .Jeszcze raz sorka ,że się wcinam w temat.
0
Do dzisiaj się zastanawiam ,jak Pedro nie
pyknął z pół metra i Xavi(pusta bramka)
0
Pewnie,że świetny felieton.Trafne analizy,
statystyki i spostrzeżenia(choroba Tito).
A ten mecz z Deportivo(5:4) to się go,długo nie zapomni.Zawsze puszczam z
"komento"w jez.angielskim.Ta egzaltacja
komentatora,jak dla mnie,miodzio.
0
Silver912.Brawo!A te statystyki,jak dla mnie-bezcenne.każdy człowiek jest egoistą,a co dopiero kibic piłkarski.Smutne to,ale prawdziwe.Ludzie nawet tutaj,wyzywają się od debili ,przygłupów itd."Znafcy"-bronią swoich wypocin,na śmierć i życie. Żałosne "lalunie"-sorka za dygresję:-)
0
Ja już te kłamsta,nie łykam.Dwa lata temu Mascherano był najlepszym obrońcą,ale to było...dwa lata temu?
0
Właśnie,to miałem na myśli-Lahm
0
Mascherano.Mam nadzieję,że w końcu
Martino,będzie Cię wystawiał w pomocy.
Tam jest Twoje miejsce,a nie jako ŚO.
No,chyba że,powróci forma z przed dwóch sezonów!
0
Nie będę kłamcą.Lubie gre w wykonaniu
Bale,ale tyle siana,to bym nie wyłożył.Bez
przesady i tyle w temacie.
0
Mam nadzieję,aby nie był "pachołkiem"
Zarządu.Trener musi mieć swoje zdanie,
wizje i szacunek drużyny,i basta!!!
0
Bez zbędnej egzaltacji...Do boju Martino!!!
0
Bale i CR7 dwa razy z rzędu piłkarzami roku PL-przypadek?Jako jedyni w historii PL