0

A teraz to powininen się wypowiedzieć,Martino I Zubi?Kto jest dostępny na rynku i czy w ogóle,jest ktoś z "topu"do wyrwania?

0

Jakkolwiek by nie było,to ciekawe,jak potoczy się saga transferowa z Luizem?Czyżby Agger?

0

Silva,przecież tak kocha styl i finezję Barcy. Następny krętacz i hipokryta,i basta!!!

0

Do kroćset diabłów!!! Won od Alexisa i innych piłkarzy Barcy :-)

0

W tym sezonie transferowym,to jeszcze nikt się nie pytał o Don Andresa,wszakże trzeba poczekać.Kabaretu i cyrku transferowgo...ciąg dalszy.

0

Pewnie,że go zostawić w Barcelonie,przynajmniej będzie więcej kibiców na CN.Chłopak będzie przez cały czas,ale ...na trybunach.Hipokryzja i nic więcej.

0

Fajna opcja ,ale mało realna:)

0

Człowiek chciałby wszystkich piłkarzy,ale tak się nieda.Futbol,czasami bywa brutalny.Niektorzy piłkarze po prostu,nie pasują do Dumy Katalonii.

0

Szacun za podanie do Leo w meczu Realem,ale to tyle w temacie.Jak dla mnie,to Barca,za wysokie progi,a szkoda cały czas-grzać ławkę.

0

Dobrze,że przynajmniej nie będzie miał,barier językowych i z wszystkimi się dogada.A to już plusik na starcie do trenowania geniuszy,z Barelony:)

0

"El Tata"-"Oko obserwatora"...I bardzo dobrze.

0

sorka przesadzaj*

0

Miki nie przezadzaj! Xavi,to artysta i geniusz futbolu,a Sergi to dopiero melodia przyszłości.Fakt.Potencjał ma ogromny,ale do klasy Xaviego,bardzo daleka,droga.

0

To jest oczywista-oczywistość!!!

0

Miki twoja trafna analiza taktyczna,niczym...Jacek Gmoch-brawo.

0

Miki zawsze mówiłem,że jesteś prawdziwy i cudowny...homiletyk:)

0

Wali,to go po"pysku",ale...Guardiola.:)

0

I bardzo dobrze,że Martino wypowiada się w ten sposób,Przynajmniej będzie,jeszcze
większa rywalizacja,w drużynie.Sezon długi,a na dodatek MŚ,tym bardziej potrzebna rotacja,składem.

0

Weź z łaski swojej i nie opowiadaj głupot.
To ja jestem zdecydowanym liderem,w
klasyfikacji-minusów.Mam na swoim
,tylko za Leo(-1237) a innych,to już nie liczę.:)

0

I przegrali z Arsenalem,w rewanżu 0:2:)

0

Zastanówcie się.Jaki trener,może podejść do zawodnika i powiedzieć?Dobra kolo,
od dzisiaj masz na 100%,pewne miejsce w
wyjściowej 11.Przecież,to szantaż!Tak samo może zrobić np.Song,Tello,Pedro itd.Jeżeli będzie zdrowa rywalizacja tudzież,każdy powinien mieć szansę na Once de Gala,ale bez szantażu.Myślę,że to plota.

0

Ufff!!!...ja cię kręcę:)

0

Z kupnem ŚO do Barcy,to jest taka sytuacja.Jak Barca kupi np Luza ,Mangala itd.To zaraz będzie larum,czemu nie gra Bartra!Jak będzie grał Bartra,to czemu nie
kupili ŚO i tak ,w "koło Macieja"

0

A jakie bramy sadzi,z rzutów wolnych,po
prostu,miodzio,Jestem na Tak:)

0

Jeżeli tzw ."Idiocie"sprawia przyjemnošć
minusowanie,to niech się podniec.Wiesz ,
w domu ma ,tylko gumową "lale" Sorka i tyle w temacie o "minusaczach"

0

Di Maria w Benfice,to po prostu-kosmos,a w realu...klapa.

0

Bajeczna oferta,tylko brać:-)

0

Jednym słowem,Thiago nie miał udanych zawodów.

0

Frank.R.-świetne zawody.

0

Szkoda gadać kolego to"mafia"!Obierają celownik i po garach:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?