Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A teraz to powininen się wypowiedzieć,Martino I Zubi?Kto jest dostępny na rynku i czy w ogóle,jest ktoś z "topu"do wyrwania?
0
Jakkolwiek by nie było,to ciekawe,jak potoczy się saga transferowa z Luizem?Czyżby Agger?
0
Silva,przecież tak kocha styl i finezję Barcy. Następny krętacz i hipokryta,i basta!!!
0
Do kroćset diabłów!!! Won od Alexisa i innych piłkarzy Barcy :-)
0
W tym sezonie transferowym,to jeszcze nikt się nie pytał o Don Andresa,wszakże trzeba poczekać.Kabaretu i cyrku transferowgo...ciąg dalszy.
0
Pewnie,że go zostawić w Barcelonie,przynajmniej będzie więcej kibiców na CN.Chłopak będzie przez cały czas,ale ...na trybunach.Hipokryzja i nic więcej.
0
Fajna opcja ,ale mało realna:)
0
Człowiek chciałby wszystkich piłkarzy,ale tak się nieda.Futbol,czasami bywa brutalny.Niektorzy piłkarze po prostu,nie pasują do Dumy Katalonii.
0
Szacun za podanie do Leo w meczu Realem,ale to tyle w temacie.Jak dla mnie,to Barca,za wysokie progi,a szkoda cały czas-grzać ławkę.
0
Dobrze,że przynajmniej nie będzie miał,barier językowych i z wszystkimi się dogada.A to już plusik na starcie do trenowania geniuszy,z Barelony:)
0
"El Tata"-"Oko obserwatora"...I bardzo dobrze.
0
sorka przesadzaj*
0
Miki nie przezadzaj! Xavi,to artysta i geniusz futbolu,a Sergi to dopiero melodia przyszłości.Fakt.Potencjał ma ogromny,ale do klasy Xaviego,bardzo daleka,droga.
0
To jest oczywista-oczywistość!!!
0
Miki twoja trafna analiza taktyczna,niczym...Jacek Gmoch-brawo.
0
Miki zawsze mówiłem,że jesteś prawdziwy i cudowny...homiletyk:)
0
Wali,to go po"pysku",ale...Guardiola.:)
0
I bardzo dobrze,że Martino wypowiada się w ten sposób,Przynajmniej będzie,jeszcze
większa rywalizacja,w drużynie.Sezon długi,a na dodatek MŚ,tym bardziej potrzebna rotacja,składem.
0
Weź z łaski swojej i nie opowiadaj głupot.
To ja jestem zdecydowanym liderem,w
klasyfikacji-minusów.Mam na swoim
,tylko za Leo(-1237) a innych,to już nie liczę.:)
0
I przegrali z Arsenalem,w rewanżu 0:2:)
0
Zastanówcie się.Jaki trener,może podejść do zawodnika i powiedzieć?Dobra kolo,
od dzisiaj masz na 100%,pewne miejsce w
wyjściowej 11.Przecież,to szantaż!Tak samo może zrobić np.Song,Tello,Pedro itd.Jeżeli będzie zdrowa rywalizacja tudzież,każdy powinien mieć szansę na Once de Gala,ale bez szantażu.Myślę,że to plota.
0
Ufff!!!...ja cię kręcę:)
0
Z kupnem ŚO do Barcy,to jest taka sytuacja.Jak Barca kupi np Luza ,Mangala itd.To zaraz będzie larum,czemu nie gra Bartra!Jak będzie grał Bartra,to czemu nie
kupili ŚO i tak ,w "koło Macieja"
0
A jakie bramy sadzi,z rzutów wolnych,po
prostu,miodzio,Jestem na Tak:)
0
Jeżeli tzw ."Idiocie"sprawia przyjemnošć
minusowanie,to niech się podniec.Wiesz ,
w domu ma ,tylko gumową "lale" Sorka i tyle w temacie o "minusaczach"
0
Di Maria w Benfice,to po prostu-kosmos,a w realu...klapa.
0
Bajeczna oferta,tylko brać:-)
0
Jednym słowem,Thiago nie miał udanych zawodów.
0
Frank.R.-świetne zawody.
0
Szkoda gadać kolego to"mafia"!Obierają celownik i po garach:-)