0

Po prostu,świetna sprawa być świadkiem historii i to na żywo.Bez "cukru"mówię poważnie.

0

O Leo ,to mógłbym rozmawiać godzinami,jak Guardiola w restauracji 11 gdz.

0

Messi i Arturo Gatti-Ward!Oklep stulecia:)

0

Wow!Godne pozazdroszczenia...ja cię kręcę:)

0

Największym fenomenem wsród skoczków,był...Edi"Orzeł"...he,he

0

Albo Jordan z Karimem Abdulem J.Tak ,to bezsensowne.

0

Fajne jest to,że można o Nich,godzinami bajerzyć i to jest "cool"

0

Jeden z nielicznych,któremu powrót do Brazylii,wyszedł na dobre.

0

Dorzuć jeszcze Henrika L z Celticu Glasgow!!!

0

Szczera prawda.Leo z powodu kontuzji ,nie zagrał w finale.R.10 wyciągną Barce z czarnej dziury,po przyjściu z PSG.-bez dwóch zdań.Na szczęście już w tv,można było obejrzeć.Za moich czasów,to hitem było"Radzimy rolnikom"itd.

0

Miki.Walcz!O swoje ideały,ja zawsze ,to robię,tylko żle na tym-wychodzę...Leo the best:)

0

Herrera(Mag futbolu) Następny który ich "wypinkolił"...he,he

0

Właśnie,otym mówię.Takiego już nigdy mieć -nie będą...I za to trzymam kciuki:)

0

Rany Julek!Ja bym przez miesiąc,musiał pisać!

0

Ale Luise Suares i tak im sprzątnął ZP...a mieli Gento etc.etc...Czyli zawsze w plecy od Barcy:)

0

I na dodatek nam go "zajemali"...abnegaci!!!

0

Zawsze zadyma o Leo!Po co?Każdy ma swoje zdanie i opinie.Dla jednych jest Leo,dla drugich R10.Ale prawda jest taka:że największą gwiazdą realu?Był Alfredo di Stefano i tak zostanie na wieki.A zresztą co mnie real obchodzi...kij im w oko:)

0

Miło,to słyszeć MESSIah16:-)

0

-9 za Leo?I tak jestem lepszy.Mój rekord,to -17 za Leo...I tak trzymać kolego:)

0

"Krokodylki".A po nich-takie są objawy:-)

0

"Messi, zawsze Messi". Ach, co za cudowne słowa.Ronni powiedziałeś prawdę ,i tylko prawdę.A prawda Cię wyzwoli! Niech twój głos usłyszą w Madrycie,bo tam są niedosłyszący...he,he

0

Ale zauważ?Ci wszyscy piłkarze grali lub grają dla Barcy,jak Wielki ,to jest Klub:)

0

19.11.2005 r.Wtedy zobaczyłem Króla.To było 1 GD Leo.Ale, mam szacun do R10,że wprowadził Leo w futbolowy świat.Messi nie byłby takim piłkarzem,gdyby nie Ronaldinho i basta!!!

0

Z tych piłkarzy których miałem zaszczyt oglądać, a mam trochę latek,to 1)Leo 2)Maradona3)Cruyff 4)Romario5)R10 6)Ronaldo-Brazylia.Oczywiście TV..Ale, R10 to magik-bez dwóch zdań!!!

0

Miki przyjacielu!Masz rację:)

0

Ronaldinho,to dopiero 7 zawodnik który zdobył Copa Libertadores i LM!!! Pełny szacun,że się "podniosłeś".A bramki z Chelsea i AC Milan,nie zapomne do końca życia!!!

0

Od dzisiaj pełny szacun dla Norwegów,no poza...Marit.B...he,he.

0

Daj spokój z NC+!!!Człowiek buli za ...powtórki!

0

Miki komentator zapraszał na następny mecz,ale ...siatkówki LŚ:)

0

Rybołowlew też.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?