Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prostu,świetna sprawa być świadkiem historii i to na żywo.Bez "cukru"mówię poważnie.
0
O Leo ,to mógłbym rozmawiać godzinami,jak Guardiola w restauracji 11 gdz.
0
Messi i Arturo Gatti-Ward!Oklep stulecia:)
0
Wow!Godne pozazdroszczenia...ja cię kręcę:)
0
Największym fenomenem wsród skoczków,był...Edi"Orzeł"...he,he
0
Albo Jordan z Karimem Abdulem J.Tak ,to bezsensowne.
0
Fajne jest to,że można o Nich,godzinami bajerzyć i to jest "cool"
0
Jeden z nielicznych,któremu powrót do Brazylii,wyszedł na dobre.
0
Dorzuć jeszcze Henrika L z Celticu Glasgow!!!
0
Szczera prawda.Leo z powodu kontuzji ,nie zagrał w finale.R.10 wyciągną Barce z czarnej dziury,po przyjściu z PSG.-bez dwóch zdań.Na szczęście już w tv,można było obejrzeć.Za moich czasów,to hitem było"Radzimy rolnikom"itd.
0
Miki.Walcz!O swoje ideały,ja zawsze ,to robię,tylko żle na tym-wychodzę...Leo the best:)
0
Herrera(Mag futbolu) Następny który ich "wypinkolił"...he,he
0
Właśnie,otym mówię.Takiego już nigdy mieć -nie będą...I za to trzymam kciuki:)
0
Rany Julek!Ja bym przez miesiąc,musiał pisać!
0
Ale Luise Suares i tak im sprzątnął ZP...a mieli Gento etc.etc...Czyli zawsze w plecy od Barcy:)
0
I na dodatek nam go "zajemali"...abnegaci!!!
0
Zawsze zadyma o Leo!Po co?Każdy ma swoje zdanie i opinie.Dla jednych jest Leo,dla drugich R10.Ale prawda jest taka:że największą gwiazdą realu?Był Alfredo di Stefano i tak zostanie na wieki.A zresztą co mnie real obchodzi...kij im w oko:)
0
Miło,to słyszeć MESSIah16:-)
0
-9 za Leo?I tak jestem lepszy.Mój rekord,to -17 za Leo...I tak trzymać kolego:)
0
"Krokodylki".A po nich-takie są objawy:-)
0
"Messi, zawsze Messi". Ach, co za cudowne słowa.Ronni powiedziałeś prawdę ,i tylko prawdę.A prawda Cię wyzwoli! Niech twój głos usłyszą w Madrycie,bo tam są niedosłyszący...he,he
0
Ale zauważ?Ci wszyscy piłkarze grali lub grają dla Barcy,jak Wielki ,to jest Klub:)
0
19.11.2005 r.Wtedy zobaczyłem Króla.To było 1 GD Leo.Ale, mam szacun do R10,że wprowadził Leo w futbolowy świat.Messi nie byłby takim piłkarzem,gdyby nie Ronaldinho i basta!!!
0
Z tych piłkarzy których miałem zaszczyt oglądać, a mam trochę latek,to 1)Leo 2)Maradona3)Cruyff 4)Romario5)R10 6)Ronaldo-Brazylia.Oczywiście TV..Ale, R10 to magik-bez dwóch zdań!!!
0
Miki przyjacielu!Masz rację:)
0
Ronaldinho,to dopiero 7 zawodnik który zdobył Copa Libertadores i LM!!! Pełny szacun,że się "podniosłeś".A bramki z Chelsea i AC Milan,nie zapomne do końca życia!!!
0
Od dzisiaj pełny szacun dla Norwegów,no poza...Marit.B...he,he.
0
Daj spokój z NC+!!!Człowiek buli za ...powtórki!
0
Miki komentator zapraszał na następny mecz,ale ...siatkówki LŚ:)
0
Rybołowlew też.