0

O parabolach ucza w 3 liceum. I zamknij ryj.

0

Co za down! To jest funkcja liniowa a nie parabola i nie ma wierzcholkow!

0

Z godzinke. Jeszcze przywitalna seta Wyborowej i może iść na prezentacje ;D

0

Ciekawe ile osób spyta jeszcze jaki będzie miał numer? ;D

0

Barcelona, CSKA, Bazylea i BATE ;DD

0

Przecież miał dostać wolne..

0

Która minuta?

0

Kolejny twój za****sty komentarz ;D

0

Grał w bardzo ważnych spotkaniach : z Milanem (0:2) i z Realem (1:3)... myślę, że to powinno ściąć wszelkie komentarze...

0

To akurat bylo dosc zabawne ;)

0

Nie byłby zbyt miło przyjęty na Camp Nou...

0

szaryjor i elfresco widze intelekt niczym sam MikiMessi ;D

0

Sergi Gomez z numerem 5 na plecach i w białych butach trochę przypominał mi Tarzana ;)

0

Twoja mama...

0

DoWCipnisie

0

Dzieciaku nie pyskuj..

0

To teraz ktora minuta?

0

ODPISZECIE KUR*A CZY NIE? Jaki wynik???? Pytam sie 5 raz!

0

Co za goscie, nikt nie odpisze..

0

Ile jeeeeeeeest?!?

0

Jaki wynik??

0

Ile jest?

0

Rafi niezle gra

0

0

Tu jest trojan

0

Dzięki Ania ;**

0

To jest sklad : Oier, Patric, S.Gómez, Adriano, Balliu, Sergio, S.Roberto, Dos Santos, Rafinha, Deulofeu i Pedro.

0

Ja juz prawie o nim zapomnialem ;D

0

Wlasnie sa jakies sklady czy ten mecz bedzie cos prawie jak towarzyski?

0

Watpie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?