DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O parabolach ucza w 3 liceum. I zamknij ryj.
0
Co za down! To jest funkcja liniowa a nie parabola i nie ma wierzcholkow!
0
Z godzinke. Jeszcze przywitalna seta Wyborowej i może iść na prezentacje ;D
0
Ciekawe ile osób spyta jeszcze jaki będzie miał numer? ;D
0
Barcelona, CSKA, Bazylea i BATE ;DD
0
Przecież miał dostać wolne..
0
Która minuta?
0
Kolejny twój za****sty komentarz ;D
0
Grał w bardzo ważnych spotkaniach : z Milanem (0:2) i z Realem (1:3)... myślę, że to powinno ściąć wszelkie komentarze...
0
To akurat bylo dosc zabawne ;)
0
Nie byłby zbyt miło przyjęty na Camp Nou...
0
szaryjor i elfresco widze intelekt niczym sam MikiMessi ;D
0
Sergi Gomez z numerem 5 na plecach i w białych butach trochę przypominał mi Tarzana ;)
0
Twoja mama...
0
DoWCipnisie
0
Dzieciaku nie pyskuj..
0
To teraz ktora minuta?
0
ODPISZECIE KUR*A CZY NIE? Jaki wynik???? Pytam sie 5 raz!
0
Co za goscie, nikt nie odpisze..
0
Ile jeeeeeeeest?!?
0
Jaki wynik??
0
Ile jest?
0
Rafi niezle gra
0
http://www.rojadirecta.me/goto/futboltvtenis03.blogspot.com/
ten nawet niezły, nie tnie
0
Tu jest trojan
0
Dzięki Ania ;**
0
To jest sklad : Oier, Patric, S.Gómez, Adriano, Balliu, Sergio, S.Roberto, Dos Santos, Rafinha, Deulofeu i Pedro.
0
Ja juz prawie o nim zapomnialem ;D
0
Wlasnie sa jakies sklady czy ten mecz bedzie cos prawie jak towarzyski?
0
Watpie.