DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi... już wolę Songa na rozegraniu, ale pierwszy w kolejce jest Fabregas
0
szczym ryj
0
Mój skład na ten mecz : Victor - Alves, Pique, Masche, Alba - Sergio, Andres, Cesc - Neymar, Leo, Sanchez..
0
Zawiść zawiść ja pier*ole... Oby była pierwszym POlskim klubem w LM od 17 lat. Niech POlska zobaczy Lige Mistrzów.
0
Tak powodzenia trzech obrońców na Atletico...
0
Niestety musi. Bo musi pokazać że wyszedł już z gimnazjum..
0
Co sie działo od 60 minuty? Bo mi internet odcięło. Jak zagrał Tello i Andres?
0
Powie mi ktoś jak grał Neymar?
0
No dobrze.. przepraszam za Xaviego..
0
wOOw!
0
In the ławka rezerwowych
0
Powodzenia - Iniesta na ławce, Xavi na boisku..
0
Są już składy?
0
Pier*olicie Hipolicie..
0
Hehe też oglądałem xD
0
Hajs się zgadza..
0
A w sekcji piłkarskiej tylko Ney..
0
Ruskiego sie nie przegada. To dziki i uparty naród..
0
Oby nie Creusa.
0
L000L De Sciglio to nie stoper..
0
Oczywiście że mniej przestojow. Więc Xavi na ławkę i Fabregas na boisko proszę..
0
Może nie??
0
kiszka.. granie jak z Celtikiem
0
Ale pier*olicie z tą murawą...
0
Dobrze mówisz. Xavi mnie już wnerwia...
0
Chodziło ci o roSELL'a? ;))
0
Nie mamy tyle floty co PSG..
0
Dajcie mu już spokoj ja pier*ole..
0
Gra wyglądała fajnie w 1 połowie, dobra gra Fabsa i Roberto. O Messim nie wspomnę ;) co do karnego to nie powinno byc bo faulował ale przed polem karnym
0
Miki pierwszy raz tyle plusów dostałeś xD