0

Xavi... już wolę Songa na rozegraniu, ale pierwszy w kolejce jest Fabregas

0

szczym ryj

0

Mój skład na ten mecz : Victor - Alves, Pique, Masche, Alba - Sergio, Andres, Cesc - Neymar, Leo, Sanchez..

0

Zawiść zawiść ja pier*ole... Oby była pierwszym POlskim klubem w LM od 17 lat. Niech POlska zobaczy Lige Mistrzów.

0

Tak powodzenia trzech obrońców na Atletico...

0

Niestety musi. Bo musi pokazać że wyszedł już z gimnazjum..

0

Co sie działo od 60 minuty? Bo mi internet odcięło. Jak zagrał Tello i Andres?

0

Powie mi ktoś jak grał Neymar?

0

No dobrze.. przepraszam za Xaviego..

0

wOOw!

0

In the ławka rezerwowych

0

Powodzenia - Iniesta na ławce, Xavi na boisku..

0

Są już składy?

0

Pier*olicie Hipolicie..

0

Hehe też oglądałem xD

0

Hajs się zgadza..

0

A w sekcji piłkarskiej tylko Ney..

0

Ruskiego sie nie przegada. To dziki i uparty naród..

0

Oby nie Creusa.

0

L000L De Sciglio to nie stoper..

0

Oczywiście że mniej przestojow. Więc Xavi na ławkę i Fabregas na boisko proszę..

0

Może nie??

0

kiszka.. granie jak z Celtikiem

0

Ale pier*olicie z tą murawą...

0

Dobrze mówisz. Xavi mnie już wnerwia...

0

Chodziło ci o roSELL'a? ;))

0

Nie mamy tyle floty co PSG..

0

Dajcie mu już spokoj ja pier*ole..

0

Gra wyglądała fajnie w 1 połowie, dobra gra Fabsa i Roberto. O Messim nie wspomnę ;) co do karnego to nie powinno byc bo faulował ale przed polem karnym

0

Miki pierwszy raz tyle plusów dostałeś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?