DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo Creus
0
Gymbuz xd
0
Sklady dopiero za 10 minut
0
y na e
0
W której minucie Rayo się zmęczy?
0
Uwaga! Kto chciałby dostać piękną, arabską maczetkę? Wystarczy jechać do Krakowa gdzieś.. o właśnie teraz i założyć zielony szalik. Nazbieracie tyle tych cudeniek, że można je posprzedawać ;D
0
Strefa spadkowa, ale kontry i posiadanie piłki mają niezłe..
0
fileking.pl
0
L'Hospitalet? Rodowity Kataloniec ;D
0
Ciulaty ten PES 14 nawet nie sciagajcie..
0
Hehe PES 14 jutro premiera, a ja już instaluję ;p
0
Wyobrazacie sobie nasze skrzydla bez Neymara?
0
jedyny w formie to victor
0
sanchez - koszmar sprzed lat ;p
0
zarzućta linkyem
0
no 25-0 od razu. nie nastawiajmy sie..
0
Katalonia gra jeden mecz w roku w okolicach Wigilii..
0
Chodziło ci o ocenę "Leo"..
0
Podobno zmarł ojciec Martino.
0
VV - Alves, Masche, Pique, Adriano - Sergio, Fabs, Andres - Neymar, Messi, Sanchez
0
Neymar powinien byc ZM
0
Chodziło mi o której pojawi sie na torrentach xD
0
Nie wiecie o ktorej godzinie pojawi się jutro GTA 5?
0
Wie ktos jakie sa zarobki calej pierwszej druzyny Barcy?
0
On jest na kazdym meczu przeciez ;))
0
No to juz
0
Co byscie powiedzieli na wymiane Pedro za El Shaarawy'ego?
0
chyba klocka
0
Anal terror dwoch zelusiow xd
0
"illara, bejl do tego izko i za rok zgarniamy fszysko ;)) "