0

Albo Creus

0

Gymbuz xd

0

Sklady dopiero za 10 minut

0

y na e

0

W której minucie Rayo się zmęczy?

0

Uwaga! Kto chciałby dostać piękną, arabską maczetkę? Wystarczy jechać do Krakowa gdzieś.. o właśnie teraz i założyć zielony szalik. Nazbieracie tyle tych cudeniek, że można je posprzedawać ;D

0

Strefa spadkowa, ale kontry i posiadanie piłki mają niezłe..

0

fileking.pl

0

L'Hospitalet? Rodowity Kataloniec ;D

0

Ciulaty ten PES 14 nawet nie sciagajcie..

0

Hehe PES 14 jutro premiera, a ja już instaluję ;p

0

Wyobrazacie sobie nasze skrzydla bez Neymara?

0

jedyny w formie to victor

0

sanchez - koszmar sprzed lat ;p

0

zarzućta linkyem

0

no 25-0 od razu. nie nastawiajmy sie..

0

Katalonia gra jeden mecz w roku w okolicach Wigilii..

0

Chodziło ci o ocenę "Leo"..

0

Podobno zmarł ojciec Martino.

0

VV - Alves, Masche, Pique, Adriano - Sergio, Fabs, Andres - Neymar, Messi, Sanchez

0

Neymar powinien byc ZM

0

Chodziło mi o której pojawi sie na torrentach xD

0

Nie wiecie o ktorej godzinie pojawi się jutro GTA 5?

0

Wie ktos jakie sa zarobki calej pierwszej druzyny Barcy?

0

On jest na kazdym meczu przeciez ;))

0

No to juz

0

Co byscie powiedzieli na wymiane Pedro za El Shaarawy'ego?

0

chyba klocka

0

Anal terror dwoch zelusiow xd

0

"illara, bejl do tego izko i za rok zgarniamy fszysko ;)) "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?