0

A moim zdaniem powinien ja dostac Neymar. Kilka lat temu OBROŃCA Cannavaro dostal ZP, bo byl kapitanem reprezentacji, ktora wygrala WC 2006(Italia)... A NJR? W WIELKIM stylu wygral Puchar Konfederacji, bedac jego najlepszym graczem, w La Liga co drugi mecz jest pilkarzem meczu i praktycznie "w pojedynke" (wiem, wiem gra sie po 11) oje*al Real.. czy za malo? Nie wiem czy ktos zrobil wiecej by wygrac ta nagrode... moze Messi, Ronaldo na pewno nie... moze jeszcze Robben powinien byc w 3. Ale na pierwszym miejscu NJR11.

0

Oprocz Realu, ci nie umia dobrze wykonac 5 podan po kolei..

0

Caratan

szczym ryj. won do siebie

0

Popelniles blad ortograficzny w slowie PEDRO.

0

"Chyba cie poje*alo dziewczynko..."

0

Na stronie Espanyolu typują wynik 0:2... śmieszni są ;D

0

Marcelo w reprezentacjo gra 5 razy lepiej niz w RM. I akurat na poziomie reprezentacji jest chyba lepszy od Correi...

0

Rozumiem, ze masz bilety na te mecze?

0

I znowu NJR bedzie zmeczony w ch*j..

0

VV - Alves, Bartra, Masche, Montoya - Sergio/Song, Xavi, Iniesta - Neymar, Messi, Sanchez

0

26.10.2013r. ;D ból odbytu ;)

0

Widze ktorys z kolei twoj komentarz i juz wiem co oznacza cyfra w twoim nicku..

0

Brawo. Kapitalny komentarz. Wysłano raport

0

Pamietam jak strzelil 3..

0

Oier zdecydowanie NIE! Jak z Barcelony to Masip może być..

0

Jak gral Tello?

0

Jeszcze wstaw Cuenke, Dos Santosa i Afellaya...

0

chodziło ci o

0

Song będzie grał trochę wyżej pewnie, może "jako Xavi"..

0

a dzisiaj czasami nie jest 3 rocznica manity?

0

A nie sorry, zobaczyłem 10 ostatnich ocen komentarzy i zrozumiałem...GIMNAZJUM.

0

Po co ci to FCB w nicku?

0

Zagra : VV - Alves, Bartra, Puyol, Montoya - Song, Iniesta, Fabregas - Tello, Messi, Pedro

0

www.transfermarkt.pl/pl/andriy-yarmolenko/profil/spieler_69015.html

i brak zmartwień dot. prawego skrzydła... pamietajcie, ze Alexis nie zawsze gra dobry mecz..

0

To nie jest błąd ortograficzny...

0

Na tych grafikach Lopez jest bardzo wysunięty przed linię bramkową ;D

0

Co ty Neymar i Adriano graja chyba juz z 6-7 meczow z rzedu..

0

No to na Celte bedzie : VV - Alves, Bartra, Puyol, Montoya - Song, Roberto, Fàbregas - Tello, Messi, Pedro

0

Będzie pewnie w poniedziałek/wtorek

0

Boże...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?