DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A moim zdaniem powinien ja dostac Neymar. Kilka lat temu OBROŃCA Cannavaro dostal ZP, bo byl kapitanem reprezentacji, ktora wygrala WC 2006(Italia)... A NJR? W WIELKIM stylu wygral Puchar Konfederacji, bedac jego najlepszym graczem, w La Liga co drugi mecz jest pilkarzem meczu i praktycznie "w pojedynke" (wiem, wiem gra sie po 11) oje*al Real.. czy za malo? Nie wiem czy ktos zrobil wiecej by wygrac ta nagrode... moze Messi, Ronaldo na pewno nie... moze jeszcze Robben powinien byc w 3. Ale na pierwszym miejscu NJR11.
0
Oprocz Realu, ci nie umia dobrze wykonac 5 podan po kolei..
0
Caratan
szczym ryj. won do siebie
0
Popelniles blad ortograficzny w slowie PEDRO.
0
"Chyba cie poje*alo dziewczynko..."
0
Na stronie Espanyolu typują wynik 0:2... śmieszni są ;D
0
Marcelo w reprezentacjo gra 5 razy lepiej niz w RM. I akurat na poziomie reprezentacji jest chyba lepszy od Correi...
0
Rozumiem, ze masz bilety na te mecze?
0
I znowu NJR bedzie zmeczony w ch*j..
0
VV - Alves, Bartra, Masche, Montoya - Sergio/Song, Xavi, Iniesta - Neymar, Messi, Sanchez
0
26.10.2013r. ;D ból odbytu ;)
0
Widze ktorys z kolei twoj komentarz i juz wiem co oznacza cyfra w twoim nicku..
0
Brawo. Kapitalny komentarz. Wysłano raport
0
Pamietam jak strzelil 3..
0
Oier zdecydowanie NIE! Jak z Barcelony to Masip może być..
0
Jak gral Tello?
0
Jeszcze wstaw Cuenke, Dos Santosa i Afellaya...
0
chodziło ci o
0
Song będzie grał trochę wyżej pewnie, może "jako Xavi"..
0
a dzisiaj czasami nie jest 3 rocznica manity?
0
A nie sorry, zobaczyłem 10 ostatnich ocen komentarzy i zrozumiałem...GIMNAZJUM.
0
Po co ci to FCB w nicku?
0
Zagra : VV - Alves, Bartra, Puyol, Montoya - Song, Iniesta, Fabregas - Tello, Messi, Pedro
0
www.transfermarkt.pl/pl/andriy-yarmolenko/profil/spieler_69015.html
i brak zmartwień dot. prawego skrzydła... pamietajcie, ze Alexis nie zawsze gra dobry mecz..
0
To nie jest błąd ortograficzny...
0
Na tych grafikach Lopez jest bardzo wysunięty przed linię bramkową ;D
0
Co ty Neymar i Adriano graja chyba juz z 6-7 meczow z rzedu..
0
No to na Celte bedzie : VV - Alves, Bartra, Puyol, Montoya - Song, Roberto, Fàbregas - Tello, Messi, Pedro
0
Będzie pewnie w poniedziałek/wtorek
0
Boże...