0

Sedzia z manity z Realem :)

0

Sopcasty odpal

0

Afellay jest ŚPO lub RMF, a nie fałszywą 9

0

Alba gracz meczu..

0

aFeLLay'a droga redakcjo

0

Plus za avatar.

0

Bardzo dobry pomysł na dziewiątkę. Strzał, gra głową - największe atuty, a tak potrzebne w Barcelonie!

0

Jednak dobrze mówi.. 1 połowa meczu z Levante.. co to jest LEVANTE?? Alves, Xavi, Correia bez problemu dochodzą do dośrodkowań, a w polu karnym tylko Messi i to na 15 metrze.

0

Co z Iniestą? Kolejny mecz pauzy??

0

0

17 odbiorów!

0

Nie zagłosuje na Messiego (choć zasłużył). Dla mnie rządził i dzielił Bartra.

0

Tak, każdemu piłkarzowi Bilbao daje klauzulę powyżej 30 mln, bo Baskowie są przywiązani do klubu.

0

Brać go jak najszybciej. Nawet na DP może grać. Kapitalny defensywny i środkowy pomocnik..

0

Okladka SPORTu : Ter Stegen sale por 12 milhoes :)

0

Beka w ch.j. Na mistrzów

0

Czyli replika, w sensie podróbka wam chodzi, Nike tego nigdy "na oczy nie widziało"?

0

Ale replika w sensie podróba zdjełana w Wietnamie, czy robiona przez Nike...w Wietnamie zresztą :D

0

Wiadomo, że replika, ale piszą, że wyszywany herb itd. a w replice jest klejone wszystko..

0

http://allegro.pl/koszulka-trzeci-komplet-fc-barcelona-nadruk-m-i3866838489.html

Co sądzicie? Fejk czy nie? Wersja z kolorowym kołnierzykiem za 110 zł z dostawą za free ?

0

http://allegro.pl/koszulka-trzeci-komplet-fc-barcelona-nadruk-m-i3866838489.html

Co sądzicie? Fejk czy nie? Wersja z kolorowym kołnierzykiem za 110 zł z darmową dostawą?

0

Pedro, Pique, Masche, Alba, Iniesta na plus
ALVES, Fabregas, Alexis na minus

0

Kurczę Masche.. wydaje mi się, że teraz Bartra jest krok przed nim..

0

Ej ziom, a nie wiesz czy dolar i euro pojda w gore?

0

Messi nie zagra od poczatku...

0

Kacper słuchaj.. kontry Atletico są groźne. Sam Busi będzie się musiał dwoić i troić, żeby sam zapobiec im.

0

Tylko nie wiem za co je dostałem? Ktoś ma inną opinię niż ja o "moim" składzie? Co w nim jest nie tak?

0

Dzięki za minusy ;*

0

Valdes - Adriano, Bartra, Pique, Alba - Song, Busquets - Iniesta - Neymar, Fabregas, Messi. Bardzo ciekawe ustawienie, bo...

1.potrzeba POTĘŻNEJ siły fizycznej w środku pola
2. Messi i Neymar muszą zagrać obydwaj (każdy będzie kryty przez dwóch zawodników, przez cały czas, co będzie robić miejsce drugiemu, Inieście oraz Fabsowi
3. Fabregas! Właśnie. Musi on zagrać, ponieważ daje kapitalne piły za linię obrony, gdzie z lewego i prawego skrzydła będą schodzić NJR i Leo.
4. Obrona i bramka - wiadomo.. Valdes - podstawowy bramkarz, Alves nie jest w pełni sił, Bartra i Pique grają chyba najlepiej ze stoperów, o Albie nic nie wspominam, król lewej flanki :D

0

IDEALNY tytuł posta!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?