DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kawalarz..
0
Po co takie glosowanie, przeciez to jest wiadome..
0
Legia
0
Pamietam jak Pedro w meczu z Osasuną (3:2 w plecy, 11/12) dostal ocene 0. Teraz rowniez powinien ja dostac.. Minusujcie
0
język w gardle?
0
Xavi jest jednym z najlepszych na boisku, nie wiem jaki ty mecz oglądasz..
0
Dla mnie Sanchez pół oceny w górę : początek meczu był kapitalny, widownia aż piała z zachwytu nad jego grą przez pierwsze 15 minut. Widać było, że nie boi się dryblować, grał po "profesorsku".. Do tego gol.. No nie wiem, jak uważacie, moim zdaniem 7.5
0
Slepi czy jak? Alexis???
0
Nie za ciężki? Taka waga dobra na obrońcę. Napastnik powinien ważyć trochę mniej..
0
Lepszy niż Oier..
0
Kapitalny mecz ALEXISa, Iniesty, Bartry!
0
Co za geniusz...
0
Pique świetnie kopie karniaki ;)
0
zawsze sie chwali, to już jest nudne..
0
Messi miał prawie przez caly rok jakies urazy - ale zaczelo sie to meczem z PSG..
0
ja juz dostalem prezent na 6 grudnia... kolokwium z chemii..
0
przeciez testowali go na stoperze i nie wypalil
0
Przeciez Leo nie ma fejsika tylko Tencent Weibo..
0
Reus/Alexis na prawe skrzydło!
0
no wlasnie polec ze zrodlem
0
STRASZNIE go ukopali, jak w każdym meczu.. asystował raz.
0
Valdes i tak odchodzi to Hart moze przyjsc za niego..
0
NEYMAR powinien zdobyc ZP. Mowie to poraz kolejny. Puchar Konfederacji w tym roku, byl po raz pierwszy tak "wyidealizowany" przez TV. Jak male mistrzostwa swiata.. a najwieksza gwiazda byl wlasnie NJR11. Kapitalne wejscie do La Liga Neymara byloby uzupelnieniem PK. No i wisienka na torcie, czyli mecz z Realem ;)
0
Tylko sie nie popłacz..
0
Pedro/Tello - Neymar - Sanchez lub Neymar - Fábregas - Sanchez..
0
Goodbye Gold Ball..
0
Zapomniales wpisac Sobiecha i Rasialdo
0
Dlatego Gunnersi grają bombowo ;)
0
Top 4, bo Ronaldo jest "skszydłowym" ;D hahahaha xd
0
Miki..