0

Kawalarz..

0

Po co takie glosowanie, przeciez to jest wiadome..

0

Legia

0

Pamietam jak Pedro w meczu z Osasuną (3:2 w plecy, 11/12) dostal ocene 0. Teraz rowniez powinien ja dostac.. Minusujcie

0

język w gardle?

0

Xavi jest jednym z najlepszych na boisku, nie wiem jaki ty mecz oglądasz..

0

Dla mnie Sanchez pół oceny w górę : początek meczu był kapitalny, widownia aż piała z zachwytu nad jego grą przez pierwsze 15 minut. Widać było, że nie boi się dryblować, grał po "profesorsku".. Do tego gol.. No nie wiem, jak uważacie, moim zdaniem 7.5

0

Slepi czy jak? Alexis???

0

Nie za ciężki? Taka waga dobra na obrońcę. Napastnik powinien ważyć trochę mniej..

0

Lepszy niż Oier..

0

Kapitalny mecz ALEXISa, Iniesty, Bartry!

0

Co za geniusz...

0

Pique świetnie kopie karniaki ;)

0

zawsze sie chwali, to już jest nudne..

0

Messi miał prawie przez caly rok jakies urazy - ale zaczelo sie to meczem z PSG..

0

ja juz dostalem prezent na 6 grudnia... kolokwium z chemii..

0

przeciez testowali go na stoperze i nie wypalil

0

Przeciez Leo nie ma fejsika tylko Tencent Weibo..

0

Reus/Alexis na prawe skrzydło!

0

no wlasnie polec ze zrodlem

0

STRASZNIE go ukopali, jak w każdym meczu.. asystował raz.

0

Valdes i tak odchodzi to Hart moze przyjsc za niego..

0

NEYMAR powinien zdobyc ZP. Mowie to poraz kolejny. Puchar Konfederacji w tym roku, byl po raz pierwszy tak "wyidealizowany" przez TV. Jak male mistrzostwa swiata.. a najwieksza gwiazda byl wlasnie NJR11. Kapitalne wejscie do La Liga Neymara byloby uzupelnieniem PK. No i wisienka na torcie, czyli mecz z Realem ;)

0

Tylko sie nie popłacz..

0

Pedro/Tello - Neymar - Sanchez lub Neymar - Fábregas - Sanchez..

0

Goodbye Gold Ball..

0

Zapomniales wpisac Sobiecha i Rasialdo

0

Dlatego Gunnersi grają bombowo ;)

0

Top 4, bo Ronaldo jest "skszydłowym" ;D hahahaha xd

0

Miki..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?