DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra i Subotić też byłby mega.. Neven nie spala sie w waznych meczach
0
Shrek już 6 asyst? 0_o
0
Jak mowilem, ze Pedro to taki troche Villa (ŚN) to sie wszyscy ze mnie smiali..
0
Jeszcze Ronaldo, Bale i Valdes..
0
3 obroncow...
0
Tello sezon temu miał 37, grał kilkanaście meczy (wiem, wiem, był wtedy graczem Barcy B)
0
ja dostalem na 3 dni za słowo dopierolił
0
Przeciez Krkic jest sprzedany..
0
Pedro... a tu zaskoczenie! Gdy wszedł na boisko, dało się zauważyć, że... łapie formę! Oby tak dalej, a cię nie sprzedadzą Pedrito ;D
0
Tekst godny ucznia podstawówki brawo!
0
Pinto - Montoya, Bartra, Pique, Alba - Song, Iniesta, Fabregas - Pedro, NJR, Sanchez
0
Juz lepszy Cesc na 9... niż Iniesta na lewym skrzydle ;DD
0
Chyba cię główka boli. Może i strzelil gola, ale nawet za ta sytuacje z Neymarem bedzie slabszy od Sancheza..
0
Jak ma grać Tello, jak w tym sezonie ma chyba tyle minut co JdS 0_o
0
Ja bym chciał Schalke
0
W Leverkusen broni Leno. M-AT-S broni w Borussii M.
0
Dwa słowa : Sergi Roberto!
0
Vidal za drogi. Gundogan tańszy i lepszy. Koke jeszcze tańszy, ale gorszy od Gundogana..
0
0
Song wyższy od Gustavo? 0_o
0
Kapitalne 4-2-3-1 (na przyszły sezon) : Ter Stegen - Alves, Bartra, (inny obrońca), Alba - Busquets, Luiz Gustavo - Neymar, Iniesta, Messi - (napastnik)
0
a mecz z Alaves?
0
tak jest! szkoda ze Alfredo Martinez tylko w radiu jest komentatorem, nie komentuje w C+ Liga hiszpanskim
0
"Poważnie traktuje" - Pique i Masche w obronie, Xavi i Busi na pomocy xDD
0
To dawno juz bylo.. joint na wakacjach to nic zlego
0
W tych głosach co zostały podane do mediow Leo mial 24 punkty, Kris 73 chyba...
0
Bramkarz Borussii Monchengladbach, Marc-Andre Ter Stegen, ma wkrótce potwierdzić swój transfery do Barcelony. [md]
0
Na barca.pl piszą, że Pedro może się przenieść do Premier League.
0
"pomóc"
0
Zeby tylko go nie sprzedali. On mi troche przypomina Albe.. naprawde jest dobry a bedzie jeszcze lepszy ;)