0

Bartra i Subotić też byłby mega.. Neven nie spala sie w waznych meczach

0

Shrek już 6 asyst? 0_o

0

Jak mowilem, ze Pedro to taki troche Villa (ŚN) to sie wszyscy ze mnie smiali..

0

Jeszcze Ronaldo, Bale i Valdes..

0

3 obroncow...

0

Tello sezon temu miał 37, grał kilkanaście meczy (wiem, wiem, był wtedy graczem Barcy B)

0

ja dostalem na 3 dni za słowo dopierolił

0

Przeciez Krkic jest sprzedany..

0

Pedro... a tu zaskoczenie! Gdy wszedł na boisko, dało się zauważyć, że... łapie formę! Oby tak dalej, a cię nie sprzedadzą Pedrito ;D

0

Tekst godny ucznia podstawówki brawo!

0

Pinto - Montoya, Bartra, Pique, Alba - Song, Iniesta, Fabregas - Pedro, NJR, Sanchez

0

Juz lepszy Cesc na 9... niż Iniesta na lewym skrzydle ;DD

0

Chyba cię główka boli. Może i strzelil gola, ale nawet za ta sytuacje z Neymarem bedzie slabszy od Sancheza..

0

Jak ma grać Tello, jak w tym sezonie ma chyba tyle minut co JdS 0_o

0

Ja bym chciał Schalke

0

W Leverkusen broni Leno. M-AT-S broni w Borussii M.

0

Dwa słowa : Sergi Roberto!

0

Vidal za drogi. Gundogan tańszy i lepszy. Koke jeszcze tańszy, ale gorszy od Gundogana..

0

0

Song wyższy od Gustavo? 0_o

0

Kapitalne 4-2-3-1 (na przyszły sezon) : Ter Stegen - Alves, Bartra, (inny obrońca), Alba - Busquets, Luiz Gustavo - Neymar, Iniesta, Messi - (napastnik)

0

a mecz z Alaves?

0

tak jest! szkoda ze Alfredo Martinez tylko w radiu jest komentatorem, nie komentuje w C+ Liga hiszpanskim

0

"Poważnie traktuje" - Pique i Masche w obronie, Xavi i Busi na pomocy xDD

0

To dawno juz bylo.. joint na wakacjach to nic zlego

0

W tych głosach co zostały podane do mediow Leo mial 24 punkty, Kris 73 chyba...

0

Bramkarz Borussii Monchengladbach, Marc-Andre Ter Stegen, ma wkrótce potwierdzić swój transfery do Barcelony. [md]

0

Na barca.pl piszą, że Pedro może się przenieść do Premier League.

0

"pomóc"

0

Zeby tylko go nie sprzedali. On mi troche przypomina Albe.. naprawde jest dobry a bedzie jeszcze lepszy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?