0

keepvid.com tak samo

0

Mallenco chyba

0

goli.

0

Najlepszego xd

0

Cytat z fioletowej :
"Iker to już dożywotnio w klasykach nie powinien bronić raz wpuścił 6 bramek raz wpuścił 5 co to ma być niech broni Diego moim zdaniem to co z Juventusem on nie wyciągnął Diego by nawet nie musiałby się rzucać bo ma dłuższe ręce o jakies 15 cm Iker na ławkę a W LM lepiej niech też broni Lopez tylko Pepe na ławkę !!"

0

Zeby nie bylo problemow przy stalych fragmentach powinien zagrac Bartra..

0

Swoja droga ciekawe ile hala dzieci bedzie tu wieczorem..

0

No wlasnie buraku, przeciez napisalem ze zapomnialem o cudzyslowie..

0

I co dostane bana za to ze zapomnialem wstawic cudzyslowia? Napisalem to co bylo na murze..

0

Real dziwko derby blisko ;p prosto z Krakowa

0

Iniesta ma 29

0

Byle nie Fabs na 9

0

Na Real : Valdes - Alves, Pique, Bartra, Adriano - Busquets/Song - Iniesta, Fabregas - Neymar, Messi, Alexis (nie mamy wyboru tutaj, przydałby się Reus)..

0

Jakby wzbil się na swój ponadprzeciętny poziom to byłoby więcej..

0

Z Milanem na pewno zagra Song. Z Realem znowu Busi

0

Co ćpiesz?

0

Taak mamy Masche, a ty chcesz Puyola wystawiać. Kondycyjnie na koniec nie wyrabiał..

0

Nie no ale Pedro i tak powinien zostać sprzedany. Jest ŚRODKOWYM NAPASTNIKIEM, powinien być zmiennikiem Messiego..ale Neymar gra na środku jak nie ma Leo.

0

Ale Fabregas naprawdę jest tak wolny jak w PESie..

0

Co za IDIOTA!! Sprzedać to ciebie można, u borata na pchlim targu..

0

Zrodlo to sport.es

0

PUYOL TITULAR: ‪#‎11delFCB‬: Valdés, Montoya, Puyol, Bartra, Adriano; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Cesc y Neymar ‪#‎fcblive‬

0

Twoja mama

0

Oo serio? Aguero był chrzczony po bierzmowaniu Messiego dopiero??

0

Pedro w rozliczeniu..

0

Dobrze powiedziane..

0

scorpion.

0

Lool Afellay gra w 1 drużynie

0

Dużo zarabia..

0

Jako pierwszy bramkarz - Ter Stegen, jako rezerwowy i na Puchar Króla - Jordi MASIP z rezerw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?