0

Ty ku*wa najwiecej wiesz, czy generują, czy nie generują..

0

Wydaje mi sie, ze moze zagrac Tello.. mam takie przeczucie

0

2005/2006

0

Chodzi mu o te co gral Ronaldinho i Messi z 30

0

0_o jaacie co on pali?

0

Dla mnie to drugie nie ma znaczenia.. ale 2009/10 najlepsze były stroje ;)

0

Zgadzam się z wami. Rok wcześniejsze od nich i oczywiście te co są teraz, również są spoko ;p

0

Nie zwracajcie uwagi na jego płacz. To są standardowe prowokacje mające na celu wprowadzić zamęt na forum...

0

Raczej Marcelo xd

0

Sorry to do postu pod Spartakiem z Zenitem

0

A jak napisałem podobny post, gdzie chodziło mi, że jest cienki to dostałem 20 minusów...

0

Iniesta i Cesc powinni zagrać razem. Dotychczas grali tylko raz razem od początku, a to przecież nasza przyszła pomoc...

0

Badumtssss

0

puści

0

"Pedro..."

0

Czasy sie zmienily.. nie mozna powiedziec, ze sie sprzedali.

0

Jakiej przebudowie?

0

Juz wole Katar od Ruskich

0

Valdes-Montoya, Bartra, Puyol, Adriano - Song - Fabregas, Iniesta - Pedro, Neymar, Messi

0

SONG!

0

ustream.com lub aliez.tv. połapiesz się co i jak, jeśli trochę znasz angielski

0

1.Neymar
2.Ribery
3.Messi
4.Ronaldo
5.Iniesta

0

Masip lepszy od Oiera..

0

Dobrze mowisz.

0

Sam jestes drewniak.

0

to do BAR10

0

Pewnie tak jak zwykle tzw. ŚPO

0

NAPRAWDE piękny mecz był.

0

Przeczytalem "porno" xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?