DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty ku*wa najwiecej wiesz, czy generują, czy nie generują..
0
Wydaje mi sie, ze moze zagrac Tello.. mam takie przeczucie
0
2005/2006
0
Chodzi mu o te co gral Ronaldinho i Messi z 30
0
0_o jaacie co on pali?
0
Dla mnie to drugie nie ma znaczenia.. ale 2009/10 najlepsze były stroje ;)
0
Zgadzam się z wami. Rok wcześniejsze od nich i oczywiście te co są teraz, również są spoko ;p
0
Nie zwracajcie uwagi na jego płacz. To są standardowe prowokacje mające na celu wprowadzić zamęt na forum...
0
Raczej Marcelo xd
0
Sorry to do postu pod Spartakiem z Zenitem
0
A jak napisałem podobny post, gdzie chodziło mi, że jest cienki to dostałem 20 minusów...
0
Iniesta i Cesc powinni zagrać razem. Dotychczas grali tylko raz razem od początku, a to przecież nasza przyszła pomoc...
0
Badumtssss
0
puści
0
"Pedro..."
0
Czasy sie zmienily.. nie mozna powiedziec, ze sie sprzedali.
0
Jakiej przebudowie?
0
Juz wole Katar od Ruskich
0
Valdes-Montoya, Bartra, Puyol, Adriano - Song - Fabregas, Iniesta - Pedro, Neymar, Messi
0
SONG!
0
ustream.com lub aliez.tv. połapiesz się co i jak, jeśli trochę znasz angielski
0
1.Neymar
2.Ribery
3.Messi
4.Ronaldo
5.Iniesta
0
Masip lepszy od Oiera..
0
Dobrze mowisz.
0
Sam jestes drewniak.
0
to do BAR10
0
Pewnie tak jak zwykle tzw. ŚPO
0
NAPRAWDE piękny mecz był.
0
Przeczytalem "porno" xDD
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2006