DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello masakra.. pamietam mecz z Leverkusen, z Zaragozą, a teraz? Cofnął się w rozwoju. Powinni go sprzedać i do meczowej kadry Adamę albo D.Suareza
0
minus..
0
Na City chciałbym : Victor - Adriano, Bartra, Pique, Alba - Busquets, Xavi - Iniesta, Fabregas, Messi - Neymar/Sanchez lub tradycyjne 4-3-3 obrona i bramkarz ten sam, Busquets, Iniesta, Xavi - Neymar, Fabregas, Messi
0
Brak Xaviego... - czyli Xavi w pierwszym składzie na City..
0
Sesja zdana!
0
Mecz z Valencia leciał na...Youtube Live
0
Hasta el final! Vamos Barca!
0
Chyba na razie do trzech "losowych". Nie jest powiedziane do ktorych..
0
aFeLLay
0
.... coo?
0
Skład na City wg mnie : Valdes - Adriano, Bartra, Pique, Alba - Busquets, Iniesta, Fabregas - Neymar, Messi, Sanchez
0
Ronaldo podobno nie zagra w finale. Jasina mowil, ze jeszcze jedna kartka i Ronaldo nie zagra. Dostal zolta w 44 minucie... wiec naprawde nie zagra, czy Jasina sie mylil? :D
0
Już Elche sie tak przygotowywalo do meczu z Barcą - od świąt do Trzech Króli.. efekt.. :D
0
Kamil wygrał to i ja zdam jutrzejszy egzamin poprawkowy z analizy matematycznej!
0
Niezły
0
Co to za bydlak wszedł na fcbarca.com i spamuje?
0
Halilovic
0
Brawo! Jakby to doszło do skutku..
0
Luiz robi głupie błedy i do tego jest brutalny..
0
Laporte pewnie 30 mln klauzule juz ma :D
0
Sry pomylka
0
Na Anoeta..
0
Pomóc to może tobie tylko słownik
0
Ciekawe ile miał strat..
0
Valencia "wyleczyła Leo z tej buty, jak najlepszy doktor" miejmy nadzieje..
0
Jedyny sposob to postawienie Messiego na pozycji mediapunta..
0
Ter :D
0
Od lata ma być przeniesiony do Barcy B.
0
Wszyscy się zbroją... a przez całe okienko transferowe nawet nie usłyszałem plotki, że ktoś do nas przechodzi (oprocz transferu Ter Stegena).. nie jesteśmy na tyle mocni, żeby się nie zbroić..
0
Kto mu pieprznie tego gola??