0

Tello masakra.. pamietam mecz z Leverkusen, z Zaragozą, a teraz? Cofnął się w rozwoju. Powinni go sprzedać i do meczowej kadry Adamę albo D.Suareza

0

minus..

0

Na City chciałbym : Victor - Adriano, Bartra, Pique, Alba - Busquets, Xavi - Iniesta, Fabregas, Messi - Neymar/Sanchez lub tradycyjne 4-3-3 obrona i bramkarz ten sam, Busquets, Iniesta, Xavi - Neymar, Fabregas, Messi

0

Brak Xaviego... - czyli Xavi w pierwszym składzie na City..

0

Sesja zdana!

0

Mecz z Valencia leciał na...Youtube Live

0

Hasta el final! Vamos Barca!

0

Chyba na razie do trzech "losowych". Nie jest powiedziane do ktorych..

0

aFeLLay

0

.... coo?

0

Skład na City wg mnie : Valdes - Adriano, Bartra, Pique, Alba - Busquets, Iniesta, Fabregas - Neymar, Messi, Sanchez

0

Ronaldo podobno nie zagra w finale. Jasina mowil, ze jeszcze jedna kartka i Ronaldo nie zagra. Dostal zolta w 44 minucie... wiec naprawde nie zagra, czy Jasina sie mylil? :D

0

Już Elche sie tak przygotowywalo do meczu z Barcą - od świąt do Trzech Króli.. efekt.. :D

0

Kamil wygrał to i ja zdam jutrzejszy egzamin poprawkowy z analizy matematycznej!

0

Niezły

0

Co to za bydlak wszedł na fcbarca.com i spamuje?

0

Halilovic

0

Brawo! Jakby to doszło do skutku..

0

Luiz robi głupie błedy i do tego jest brutalny..

0

Laporte pewnie 30 mln klauzule juz ma :D

0

Sry pomylka

0

Na Anoeta..

0

Pomóc to może tobie tylko słownik

0

Ciekawe ile miał strat..

0

Valencia "wyleczyła Leo z tej buty, jak najlepszy doktor" miejmy nadzieje..

0

Jedyny sposob to postawienie Messiego na pozycji mediapunta..

0

Ter :D

0

Od lata ma być przeniesiony do Barcy B.

0

Wszyscy się zbroją... a przez całe okienko transferowe nawet nie usłyszałem plotki, że ktoś do nas przechodzi (oprocz transferu Ter Stegena).. nie jesteśmy na tyle mocni, żeby się nie zbroić..

0

Kto mu pieprznie tego gola??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?