DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Stoper
0
Afellayowi zrobili tylko nadzieję, zagrał 20 minut i dobranoc..
2
Odnowa, rewolucja, restrukturyzacja...... "produkcja, dystrybucja, masturbacja" :D
~~KILERÓW DWOCH
0
Ktoś jeszcze chce Luiza w Barcelonie? Dziękuję.
5
Tylko w Bilbao... napastnik ma 2 na plecach, a obronca 9 :)
0
Taak! Nareszcie moje pomysły zaczynają się spełniać! Carlos Vela RAZ, proszę :))
0
No, porobione..
3
Hahaha zioomek Alexis jest jak czterech Deulofeu!:)
1
Długo czekałem na takiego newsa! :)
0
Pierwszy powinieneś odejść ty i Zubi!
0
Alves, Song, Pinto, Valdes, Puyol, Tello, Xavi i Pedro - wg mnie powinniśmy się z nimi pożegnać. Masche przesunąć na DP. Dać szansę Roberto oraz Suarezowi, który jest naszą przyszłością w pomocy. W drugą stronę : jeśli FIFA zniesie zakaz, trzeba kupić dwóch stoperów, sprowadzić Rafinhę lub jeszcze jednego pomocnika oraz koniecznie prawego obrońcę i napastnika. Nie mówię tu o gościu typu Suarez lub Aguero. Bardziej KTOŚ TAKI JAK Negredo (celowo napisałem z wielkich liter)
14
"Jeden z najsłabszych meczów Leo w Barcelonie"... niestety słyszę to poraz trzeci w ciągu 3 tygodni :(
2
Dobrze gada! POLAĆ MU.. ale jutro, dzisiaj post.
1
Po podwyżce zazwyczaj piłkarz gra gorzej niż lepiej... ale w tym przypadku to gorzej już być nie może :)
0
Jezuu.. bierta go jak najszybci, bo sie rozmyślą :o
1
Tak Dani - jesteś g**nem.. Przez ciebie przegraliśmy.
0
Nieprawda. Gra drugie miejsce z Ligi..
0
Dokuadnie
0
Gadacie na Bartre. Popatrzcie na jego mine jak biegl za Bale'm. Widac ze biegnie z kontuzją..
0
Mecz z Osasuna w lutym 2012. Popatrzcie na gre Pedro. Popatrzcie na ocene Pedro... I skojarzie z tym Fabregasa, Alvesa, Pinto, Xaviego..
0
Brakuje kogoś takiego jak Torres/Costa co nie? Ogladajac ten mecz nagle mnie oświeciło.. Żeby było jak w złotych czasach 2008-2011, musi być CZYSTKA w zarządzie.. Ciekawe czy ktoś z zarządu podaje składy do gazet, ktore potem czyta TATA i wystawia sklad.
0
Bez Cuenki i Dos Santosa
0
Real nie ma tak naprawdę kim postraszyć.. Ronaldo i Marcelo nie grają.. Nooo może Dymaryja błyśnie jak ostatnio (nie banujcie mnie za tą celową próbę przekręcenia nazwiska, to jest łamanie regulaminu z premedytacją :D )
0
Ronaldo będzie siedział na trybunach podobno.. Może nawet TUŻ ZA ławką :D
0
Pozytywy : Munir, Adama, Ondoa, środkowy pomocnik z 6-stką ;)
0
Adama - jest ogień i moc, jak to Effect śpiewa :D
2
Powinni powołać na ten mecz Bagnacka, nie mówie żeby od razu grał, ale na wszelki wypadek
0
http://images.latinospost.com/data/images/full/33730/soccer-neymar-sergio-ramos-real-madrid-barcelona.jpg?w=560
Nie mam nic więcej do powiedzenia..
0
Zgłoszono :)
0
Słownik. Eusebio to trener porażka..