8

Stoper

0

Afellayowi zrobili tylko nadzieję, zagrał 20 minut i dobranoc..

2

Odnowa, rewolucja, restrukturyzacja...... "produkcja, dystrybucja, masturbacja" :D
~~KILERÓW DWOCH

0

Ktoś jeszcze chce Luiza w Barcelonie? Dziękuję.

5

Tylko w Bilbao... napastnik ma 2 na plecach, a obronca 9 :)

0

Taak! Nareszcie moje pomysły zaczynają się spełniać! Carlos Vela RAZ, proszę :))

0

No, porobione..

3

Hahaha zioomek Alexis jest jak czterech Deulofeu!:)

1

Długo czekałem na takiego newsa! :)

0

Pierwszy powinieneś odejść ty i Zubi!

0

Alves, Song, Pinto, Valdes, Puyol, Tello, Xavi i Pedro - wg mnie powinniśmy się z nimi pożegnać. Masche przesunąć na DP. Dać szansę Roberto oraz Suarezowi, który jest naszą przyszłością w pomocy. W drugą stronę : jeśli FIFA zniesie zakaz, trzeba kupić dwóch stoperów, sprowadzić Rafinhę lub jeszcze jednego pomocnika oraz koniecznie prawego obrońcę i napastnika. Nie mówię tu o gościu typu Suarez lub Aguero. Bardziej KTOŚ TAKI JAK Negredo (celowo napisałem z wielkich liter)

14

"Jeden z najsłabszych meczów Leo w Barcelonie"... niestety słyszę to poraz trzeci w ciągu 3 tygodni :(

2

Dobrze gada! POLAĆ MU.. ale jutro, dzisiaj post.

1

Po podwyżce zazwyczaj piłkarz gra gorzej niż lepiej... ale w tym przypadku to gorzej już być nie może :)

0

Jezuu.. bierta go jak najszybci, bo sie rozmyślą :o

1

Tak Dani - jesteś g**nem.. Przez ciebie przegraliśmy.

0

Nieprawda. Gra drugie miejsce z Ligi..

0

Dokuadnie

0

Gadacie na Bartre. Popatrzcie na jego mine jak biegl za Bale'm. Widac ze biegnie z kontuzją..

0

Mecz z Osasuna w lutym 2012. Popatrzcie na gre Pedro. Popatrzcie na ocene Pedro... I skojarzie z tym Fabregasa, Alvesa, Pinto, Xaviego..

0

Brakuje kogoś takiego jak Torres/Costa co nie? Ogladajac ten mecz nagle mnie oświeciło.. Żeby było jak w złotych czasach 2008-2011, musi być CZYSTKA w zarządzie.. Ciekawe czy ktoś z zarządu podaje składy do gazet, ktore potem czyta TATA i wystawia sklad.

0

Bez Cuenki i Dos Santosa

0

Real nie ma tak naprawdę kim postraszyć.. Ronaldo i Marcelo nie grają.. Nooo może Dymaryja błyśnie jak ostatnio (nie banujcie mnie za tą celową próbę przekręcenia nazwiska, to jest łamanie regulaminu z premedytacją :D )

0

Ronaldo będzie siedział na trybunach podobno.. Może nawet TUŻ ZA ławką :D

0

Pozytywy : Munir, Adama, Ondoa, środkowy pomocnik z 6-stką ;)

0

Adama - jest ogień i moc, jak to Effect śpiewa :D

2

Powinni powołać na ten mecz Bagnacka, nie mówie żeby od razu grał, ale na wszelki wypadek

0

Zgłoszono :)

0

Słownik. Eusebio to trener porażka..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?