0

Skład na następny sezon : Ter Stegen - prawy obrońca (marzy mi się Piszczek), Bartra, Pique, Alba - Busquets, Iniesta, Fabregas - Neymar, Messi, Sanchez. Co do zastępców ludzi z 1 składu to na bramkę BEZAPELACYJNIE Masip, potem Montoya (po równo żeby grał z "Piszczkiem" :D ), stoper (w Barcelonie B niestety teraz nie ma godnego następcy), lewa obrona oczywiście Adriano. Defensywny pomocnik : nono Song wczoraj zagrał świetnie na tej pozycji, do wczoraj baaardzo chciałem żeby odszedł, ale pokazał co potrafi w ważnym meczu, wyżej : Koke i Reus (bardzo bym ich chciał, ale jak nie to Rafinha i Denis Suarez). Na atak : ogrywać w 1 drużynie często Munira i Adamę (w sensie jak Tello za Guardioli) , Tello i Pedro out, ale napastnik by się przydał (185 wzrostu, silny, dobrze grający głową) i jakiś skrzydłowy (na Adamę i Munira za wcześnie w 1 skladzie na stałe)..

1

Chyba Tata lepiej wie, kto był kontuzjowany i kogo za nieg wpuścic..

5

Ostatnio się tak śmiałem, jak schodziłem po schodach..

0

Ktoś nieźle wyjeżdza z komentami : Tello na 9, Tello na skrzydło, może jeszcze Afellaya wpuszczą xD (nie naśmiewam się z Ibiego, dla mnie mógłby zostać w Barcy, tylko trener nie widzi jego skilli)

3

Jedyny ratunek dla Pedro (JEDYNY!) to zacząć wystawiać go na szpicy, jak w reprezentacji. Jeśli będzie wystawiany na skrzydle, to sprzedać, nawet do GieKSy.

1

"Pedro - 0 - Pique zagrał, jak zagrał (zresztą, w morzu błędów pojedynczych udanych interwencji mu nie odmawiamy), ale jak tu podsumować występ Pedro? Otrzymawszy po raz pierwszy od dłuższego czasu szansę od pierwszych minut w ważnym meczu, skrzydłowy okazał się najlepszym piłkarzem... Osasuny. Z rzadka brał w ogóle udział w akcjach Barcelony, toteż niewiele można powiedzieć o jakiejkolwiek boiskowej efektywności. Pedro nie ma nic wspólnego z zawodnikiem jakiego pamiętamy sprzed kilku miesięcy. Na murawie Reyno de Navarra nie stworzył kompletnie nic, piłka odskakiwała mu przy najprostszych przyjęciach, nieustannie notował straty. Nawet gdy otrzymał podanie, z którego wystarczyło dobrze odegrać do Alexisa by stworzyć sytuację bramkową - kopnął w nogi rywala. Podsumowaniem tragicznego w jego wykonaniu spotkania był "strzał" z 30. minuty - nikłe szanse powodzenia, a na dodatek gracz Barcy nawet nie trafił czysto w piłkę! Kryzys skrzydłowego się pogłębia, co jest kiepską wiadomością dla drużyny i Pepa przed najważniejszymi meczami u progu wiosennej kampanii."

Tym razem było podobnie jak z Osasuną..

0

Wiedziałem, że będzie coś innego. Simeone mówił o tym na konferencji.. Alexis na lewym

0

W sumie w Atletico też nie ma typowej mediapunty..

2

Tello? Moze Cuenca?

0

Musimy mieć rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Takim jest teraz Messi, tylko nikt nie dubluje jego pozycji. Takim był Ozil w Realu..

0

"Niee, po co nam Reus..."

0

Nie, właśnie chodziło mi o to erotyczne znaczenie xD :)

0

Na miejscu Zubiego nawet oddałbym się włodarzom Atletico, byleby tylko Jorge Resureccion przyszedł do Barcy!

0

Kto nie zagra na stówe jutro w obu drużynach?

1

24 godziny do BITWY WSZECHCZASÓW :D

0

Jezuuuuu, jaki głupi błąd :D

0

Valdes - Alves, Bartra, Pique, Alba - Busquets, Xavi, Fabregas - Iniesta, Messi, Sanchez, w drugiej połowie wpuścić Neymara, którego sytuacja z kontuzją była chyba najgorsza..

0

Serio? Gdzie tak jest napisane?

0

Wiecie jaka jest sytuacja z Pique, Albą i NJR?

1

Jeszcze tylko Reus, Koke, Piszczek i Mangala i jestem w siódmym niebie :D

0

Zawiedli w finale, z beznadziejnie grającym Realem

0

Pedro 20 mln euro, Masche - 20. To odpowiednie ceny

0

Dobrze mówisz. Bacca i Rakitic tez super, ale M'Bia wymiatał

0

168-169 ma Messi

0

towarzyskie - 6 zmian na drużynę, mała popularność w TV, właściwie tylko jeden jakiś stream z kalkulatora leci co roku w necie

4

Fabregas --> Xavi, Pedro ---> ryzyk fizyk z Afellayem?

0

Gdybyśmy wygrali, a Atletico przegra i w ostatniej kolejce remis to my mistrzami? Remis i remis, ale Atleti strzeliło w sezonie mniej goli. c`nie?

0

On, chociaż też popełnia drobne błędy..

1

Albo Tello albo Xavi za Pedro i wtedy Iniesta na skrzydło.. nie da się patrzeć na tego gościa. Masche - samobójca też irytuje..

2

Pedro - jak zwykle BEZPRODUKTYWNY!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?