0

Ale to są alternatywne opcje tylko, a w Barcelonie niestety takich mamy na pęczki : Masche, Adriano na stoperze, Iniesta na lewym skrzydle, Fabregas na szpicy..

0

Moura jest skrzydłowym, Koke jest na pozycji Modricia - ŚP z tyłu, Gundogan też, Turan - skrzydło, Oscar - rozgrywający. Nie popisałeś się z tym porównaniem.

1

Ale to jest 18 mln, Leo ma 20, a Yayi mi wyszło 19,85 mln

0

375 tygodniowo? :o będzie drugim po Leo, najlepiej opłacanym piłkarzem świata..

3

Idioci. Alexis odejdzie, a Tello i Pedro dalej będą walić.. aa już.. zamiast grać..

1

Błagam.. Kto to jest Sergi Roberto? Gdyby Sergi wczoraj przebiegł 15 km, to by wylądował na OIOM`ie

0

Dobry ten Aymeric? Od Benatii wolę Masche

1

Reus, Koke, stoper, prawy obrońca.. tyle

0

"Pojawiam się i znikam, taka rola Magika" - Paktofonika

0

Już coś mówiłem, na miejscu Zubiego oddałbym się włodarzom Atletico, byleby tylko sprowadzić Koke..

0

RAC1 to jest radio. I poza tym pewnie chodziło ci o Alfredo Martineza i RADIO OndaCero..

2

Jak wczoraj pisało, że wylądował na El Prat..

0

Jak wszyscy to wszyscy :D ja bym chciał : Piszczka, stopera (nie Luiz, Silva), Koke, Reus lub Ozil i napastnik ( Mario Gomez? )

0

Noo nareszcie! Bezapelacyjnie będzie w 1 drużynie

1

15 mln euro i nie będę za nim płakał

0

Iniesta też jest genialny

2

Belgia to lewacki kraj :)

0

Piszczka :)

2

W prawie identycznych ostatnio wygraliśmy LM. "Przypadeg? Nie sondze" :D

0

Wara od zap**dalajacego w kazdym meczu Sanchiego

0

Zdecydowanie, razem z Adamą, Masipem i Denisem Suarezem powinien zagrać w meczu z Espanyolem. Może jeszcze Samper..

3

Tydzień przerwy od czego? :o czy to środek sezonu? W finale Pucharu Katalonii i tak by nie grał..

4

On i Adama, odpowiednio pokierowani i nie trzeba kupować skrzydłowego w miejsce Tello i (i Pedro? :D )

0

Punkt 5 co to ma być? :o

1

Masche chyba lepszy od niego..

2

Atletico wygrało Ligę, a Real PK. Z tego co wiem, w oficjalnym meczu (dwumeczu) piłkarskim mogą uczestniczyć dwie drużyny...

0

Bogaci koledzy Alexisa mieli koszulki Barcy xd

0

Ja chcę

6

Po ch*ju.. niech biorą darmozjadów Pedro i Tello, jego nie.. będę to powtarzał dopóki tego nie zrobią..

0

Oboje powinni być sprzedani jeszcze DZIŚ :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?