DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to są alternatywne opcje tylko, a w Barcelonie niestety takich mamy na pęczki : Masche, Adriano na stoperze, Iniesta na lewym skrzydle, Fabregas na szpicy..
0
Moura jest skrzydłowym, Koke jest na pozycji Modricia - ŚP z tyłu, Gundogan też, Turan - skrzydło, Oscar - rozgrywający. Nie popisałeś się z tym porównaniem.
1
Ale to jest 18 mln, Leo ma 20, a Yayi mi wyszło 19,85 mln
0
375 tygodniowo? :o będzie drugim po Leo, najlepiej opłacanym piłkarzem świata..
3
Idioci. Alexis odejdzie, a Tello i Pedro dalej będą walić.. aa już.. zamiast grać..
1
Błagam.. Kto to jest Sergi Roberto? Gdyby Sergi wczoraj przebiegł 15 km, to by wylądował na OIOM`ie
0
Dobry ten Aymeric? Od Benatii wolę Masche
1
Reus, Koke, stoper, prawy obrońca.. tyle
0
"Pojawiam się i znikam, taka rola Magika" - Paktofonika
0
Już coś mówiłem, na miejscu Zubiego oddałbym się włodarzom Atletico, byleby tylko sprowadzić Koke..
0
RAC1 to jest radio. I poza tym pewnie chodziło ci o Alfredo Martineza i RADIO OndaCero..
2
Jak wczoraj pisało, że wylądował na El Prat..
0
Jak wszyscy to wszyscy :D ja bym chciał : Piszczka, stopera (nie Luiz, Silva), Koke, Reus lub Ozil i napastnik ( Mario Gomez? )
0
Noo nareszcie! Bezapelacyjnie będzie w 1 drużynie
1
15 mln euro i nie będę za nim płakał
0
Iniesta też jest genialny
2
Belgia to lewacki kraj :)
0
Piszczka :)
2
W prawie identycznych ostatnio wygraliśmy LM. "Przypadeg? Nie sondze" :D
0
Wara od zap**dalajacego w kazdym meczu Sanchiego
0
Zdecydowanie, razem z Adamą, Masipem i Denisem Suarezem powinien zagrać w meczu z Espanyolem. Może jeszcze Samper..
3
Tydzień przerwy od czego? :o czy to środek sezonu? W finale Pucharu Katalonii i tak by nie grał..
4
On i Adama, odpowiednio pokierowani i nie trzeba kupować skrzydłowego w miejsce Tello i (i Pedro? :D )
0
Punkt 5 co to ma być? :o
1
Masche chyba lepszy od niego..
2
Atletico wygrało Ligę, a Real PK. Z tego co wiem, w oficjalnym meczu (dwumeczu) piłkarskim mogą uczestniczyć dwie drużyny...
0
Bogaci koledzy Alexisa mieli koszulki Barcy xd
0
Ja chcę
6
Po ch*ju.. niech biorą darmozjadów Pedro i Tello, jego nie.. będę to powtarzał dopóki tego nie zrobią..
0
Oboje powinni być sprzedani jeszcze DZIŚ :D