DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ewentualnie może złamać nogę Sergio Ramosa hełhełhełhueueue
0
Idiota. Bale na prawym skrzydle byłby świetny. Można by za niego dać spokojnie 60 mln, ale nigdy nie przejdzie do Barçy
1
Za gorąco na dworze?
6
Ronaldo, Bale i Modric tez by sie przydali :D
2
Rakitić>Fabs
0
Pewnie ma z 80 mln klauzulę
0
Jak do Fify na skrzydło to chyba Reus. Tańszy, niższa pensja i porównywalne umiejętności
0
Ney na wyjeździe, Dżejms u siebie. Ney na 1:1, Dżejms na 1:0
0
VeB w nicku, a do symulek Busiego będziesz wracał..
0
Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego Adama nie był powolany na mecz z Leon i w ogóle nie jest brany pod uwagę w 1 drużynie Barcy?
9
Kontuzja na mundialu geniuszu
0
Jedenastka na Elche : Bravo - Montoya, Bartra, Mathieu, Alba - Masche, Rakitic, Iniesta - Neymar, Leo, Munir
0
Jakieś nowe info ws. Cuadrado?
0
Właśnie ciekawe dlaczego go nie było w składzie powołanych. Grał Adama w presezonie w ogóle??
1
Cieszy mnie tylko, że nie zagrał dzisiaj Pedro, za to martwi, dlaczego nie zagrał Adama :/
0
Raki, Mathieu, Leo i Neymar PRZESUPER grają :D
0
NMS. Nie ma spiny :D
0
Sao Paulo's Douglas will be signed now for 8M, but he'll join next summer. Could join earlier if Alves leaves and Barcelona pay bonus. [md]
UFF.. Swoją drogą teraz sądzę, że to nienajgorszy ruch. Alves pójdzie i musi ktoś go zastąpić. A Cuadrado ma jeszcze 13 dni na transfer do nas
3
Na skrzydło. Cierpimy na chroniczny brak skrzydłowych. Pedro, Neymar i Munir z BarcyB
0
Temat z Cuadrado ucichł?
2
Poza tym Barca nie interesuje się Andresem Guardado :D :)
0
Zgłoszono do adm
1
Popieram. Proszę o permbana
0
Podasz link do źródła?
0
Typu Locadia lub Depay (obaj z PSV)
0
Jeszcze Cuadrado i sprzedać Songa i można domykać (chociaż możnaby sie jeszcze pokusic o młodego, szybkiego i taniego skrzydłowego)
0
Nie interesuje mnie to WCALE..
17
Hehe urzekła mnie twoja historia...
0
Sakho... Ciężki oddech :(
0
Noł szit Szerlok...