DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faktycznie 35 baksów to grosze..
0
FC Barcelona zawiesiła próby sprowadzenia Koke na Camp Nou, ale nie wyklucza wpłacenia klauzuli w późniejszym czasie okienka (RAC1)
0
Bravo po testach medycznych, wg Mundo Deportvo (przeczytałem w konkurencyjnym serwisie, którego wygląd przypomina interfejs Windows Phone)
0
Masche nie umie wyprowadzać piłki.. na DM`a się nie nadaje, tylko stoper
3
Nareszcie! :D
0
Real remisuje z Murcią i Jaen wygrywa z Alaves :D mój "plan" na dziś xD
1
No przejdzie ci myślisz..
0
No przeszedł już Ivan, czy nie? Podobno we wtorek ma być oficjalne potwierdzenie przez klub..
0
COPE: Ivan Rakitić od następnego sezonu będzie piłkarzem Barcelony.
0
Ciapate nie piją alkoholu..
1
Ja to Pogbinho bym chciał :)
0
kto na 3:0 strzelil
0
80 mln do Monaco i będzie ok
0
Hazard to pozycja Neymara a nie środek pomocy
2
Alba? Alexis?
0
Castilla wyszła ze strefy spadkowej :/ ale w ostatniej kolejce gra z Murcją, a Jaen z Alaves.. Są szanse :D
0
58000
0
37 mln funtów, nie euro. Bo jak euro to kpina, a nie oferta..
2
Chłopie, błaaagam, Sky Sports..
0
Albo 4-2-2-2 z Fabsem i Busim z tyłu, Messim i Iniestą na rozegraniu, Alexisem jako "podwieszony" i typową "9"
0
Co powiecie na ustawienie 4-2-3-1 w następnym sezonie (z Messim jako mediapunta)?
0
Destro wniebowzięty
0
To zobacz sobie jak gra Griezmann, nawet Sterling w porównaniu do Tello w FIFIE.
1
Tello? Bojan? Oier? Oni się w FIFIE nie nadają, a co dopiero normalnie...
1
Jeszcze Real kupi Marquinhosa i będzie koniec imprezy..
0
Marquinhos NIGDY nie rozmawiał z RAC1!!!
0
A tego Pedro ktoś w końcu weźmie, czy będzie strzelał bramki (może?) Eibarowi i La Corunii?
0
Dobrze gada! Polać mu!
0
Sprzedać : Tello, Pedro, Xavi, Song, Alves, Roberto, Dos Santos, Afellay, Cuenca, kupić : Piszczek, Marquinhos/Mangala, Reus, Koke, Miranda
0
Koke/Gundogan (chociaż to spora niewiadoma), Reus, Piszczek i stoper (chciałbym Mirandę) to muszą być przyszłe transfery..