0

Co z Cuadrado? Jakie najnowsze ynfo?

0

Przyjdzie.. Na bank..

0

MD :D jakby Cadena SER albo RAC1 to taak.. :/

0

Rezerwowy bramkarz cantery

0

Na tela nie chce mi się tego instalowac ;p

0

Wnerwia mnie już ta reklama Durexa. "Postaw namiot"..

0

A nie ma czegos takiego jak Fantasy LaLiga BBVA?

10

"Bo puścił babola z Napoli (chociaz mial genialny mundial) "

0

Ze coooo?

3

Nie dostał, bo powiedział, że czeka na 17 po Songu

0

Drugi Bonus BGC?

0

Na meczyki.pl jest dużo i w niezłej jakosci

0

zrodlo

2

Mialo byc 12,5 mln euro

2

Okiem eksperta na wolno : nie ćpaj kleju..

0

SOPCAST mistrzu

0

A tak dokładniej? :D

0

Jak mecz? Mógłby ktoś opisać krótko i zwięźle przebieg oraz hity i kity meczu? Na waxach jestem, nie mam za dużo WiFi :p

0

Ja w FIFIE mam samych.. Afroamerykanów na stoperze :p Mangala, Sakho, Varana i Marquinhos :D

0

Podobno? Slyszalem cos ze Zubi mowil o czwartku jakims...

0

Achtung! Attenzione! O co chodzi z tym Boatengiem, da rade ktos szybko i dokladnie napisac? Bo na waxach jestem :p

0

Co za idioci, nie czają ironii :p

2

Pier**licie Hipolicie...

0

To co z Albą? Bedzie grał w ataku czy na sprzedaż? :o

0

Zgłoszone do administracji

2

Zgłoszono do administracji

0

Szkoda, że w takim razie mamy grać bez bramkarza

0

Poza tym gdzie Alba?

3

Gdy jest 3-4-3 to nie ma prawych i lewych obroncow tylko 3 srodkowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?