DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co z Cuadrado? Jakie najnowsze ynfo?
0
Przyjdzie.. Na bank..
0
MD :D jakby Cadena SER albo RAC1 to taak.. :/
0
Rezerwowy bramkarz cantery
0
Na tela nie chce mi się tego instalowac ;p
0
Wnerwia mnie już ta reklama Durexa. "Postaw namiot"..
0
A nie ma czegos takiego jak Fantasy LaLiga BBVA?
10
"Bo puścił babola z Napoli (chociaz mial genialny mundial) "
0
Ze coooo?
3
Nie dostał, bo powiedział, że czeka na 17 po Songu
0
Drugi Bonus BGC?
0
Na meczyki.pl jest dużo i w niezłej jakosci
0
zrodlo
2
Mialo byc 12,5 mln euro
2
Okiem eksperta na wolno : nie ćpaj kleju..
0
SOPCAST mistrzu
0
A tak dokładniej? :D
0
Jak mecz? Mógłby ktoś opisać krótko i zwięźle przebieg oraz hity i kity meczu? Na waxach jestem, nie mam za dużo WiFi :p
0
Ja w FIFIE mam samych.. Afroamerykanów na stoperze :p Mangala, Sakho, Varana i Marquinhos :D
0
Podobno? Slyszalem cos ze Zubi mowil o czwartku jakims...
0
Achtung! Attenzione! O co chodzi z tym Boatengiem, da rade ktos szybko i dokladnie napisac? Bo na waxach jestem :p
0
Co za idioci, nie czają ironii :p
2
Pier**licie Hipolicie...
0
To co z Albą? Bedzie grał w ataku czy na sprzedaż? :o
0
Zgłoszone do administracji
3
https://fbcdn-photos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-0/10509685_672221852855542_1866228500884426330_n.jpg
Z Suarezem się sprawdziło ;*
2
Zgłoszono do administracji
0
Szkoda, że w takim razie mamy grać bez bramkarza
0
Poza tym gdzie Alba?
3
Gdy jest 3-4-3 to nie ma prawych i lewych obroncow tylko 3 srodkowych