DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Głosujcie na Barcę, mamy przewagę nad Romą... yy właściwie nad Hala Dziećmi, którzy głosują na Romę
0
Elo. W ostatni dzień okna transferowego, czyli 1 września były jakieś plotki o transferach Barcy czy absolutnie nic?
0
Ramirez jest napastnikiem mongole.
2
Opisze mi ktoś grę poszczególnych piłkarzy w meczu? Wrocilem dopiero z dożynek i nie zdążyłem na czas meczu :/
3
Szlachta ma jeszcze miesiąc waxów :p
0
Lepiej premki przed kazdym meczem na SopcastHD
5
Za krótki skład moim zdaniem. No ale trzeba wystawiać Rafiego, żeby wyrósł z niego bardziej Thiago niż S.Roberto
0
Oficjalnie : Xherdan Shaqiri w Barcelonie. 20 mln euro. Źródło : RPS
0
Beka, w wieku Iniesty i zupełnie niepotrzebny
0
Ws. zakupu Ben Yeddera :D
4
" Duńskie Brondby IF potwierdziło negocjacje z Liverpoolem w sprawie transferu Daniela Aggera. Kwota odstępnego miałaby wynieść około trzy miliony funtów. "
Beeka a od nas chcieli 16 mln
1
No to za Iniestę zagra Reus... Oh, WAIT A MINUTE! :)
0
Jakieś nowe info ws. Ben Yeddera?
0
Co z tym Ben Yedderem?
0
Real i Chelsea jak zwykle najłatwiejsze grupy. A my? PSG - może być ciężko, ale to nie to PSG sprzed 2 sezonów. Ajax - przegraliśmy niby z nimi na wyjeździe, ale na Camp Nou Ajax nic nie grał. APOEL - wiadomo, Cypr. Ale na Camp Nou nic nam nie zrobią..
3
I w 1/8 finału będą grać z jęzorem przy jajcach..
0
Coś nowego ws. Ben Yeddera,Cuadrado, Reusa, Koke itp?
0
A Gelsenkirchen? Bazylea?
0
Przecież chyba jeden przeciwnik z każdego koszyka... Basel, BATE, Schalke
0
Bate, Olympiakos i Basel/Schalke najlepsza grupa dla Barcy
0
Czwartek o 17 chiba
0
Na transfermarkt 6,5 mln, TFC chcą dyche :)
0
fot.PASCAL PAVANI / AFP
"L'Equipe" informuje, że FC Barcelona planuje sprowadzić w letnim oknie transferowym jeszcze jednego napastnika. Ma nim być napastnik francuskiej Tuluzy, Wissam Ben Yedder, którego wysłannicy "Dumy Katalonii" oglądali w niedawnym spotkaniu z Olympique Lyon (2:1).
Wp.pl
0
Umrę, jak Reus pojdzie do białych :(
5
Luis to napastnik. Ma napadać!
0
Jakie right back do k*wy nędzy?? A mamy jakiegoś prawoskrzydłowego oprócz Pjedro?
0
"fiorentinanews.com pisze ze jutro wraca szefuncio fiory z wakacji. i beda sie roztrzygac losy cuadrado. ale lepsze jest cos innego. ze niby daglas zostal kupiony aby wlaczyc go do operacji cuadrado."
Z innego forum komentarz...
0
A ja, że gdy zobaczyłem jakas laske w hidżabie z Sergim Roberto spytalem sie "Co to za ciapata" :D
1
Uważam, że skład jest niekompletny.. Mamy prawoskrzydłowego? Czy Douglas tam będzie grał? :oo szkoda, że Griezmann nie przyszedł do Barcy
0
Ehh.. Nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać.. Basel, Anderlecht, Maribor