16

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

Głosujcie na Barcę, mamy przewagę nad Romą... yy właściwie nad Hala Dziećmi, którzy głosują na Romę

0

Elo. W ostatni dzień okna transferowego, czyli 1 września były jakieś plotki o transferach Barcy czy absolutnie nic?

0

Ramirez jest napastnikiem mongole.

2

Opisze mi ktoś grę poszczególnych piłkarzy w meczu? Wrocilem dopiero z dożynek i nie zdążyłem na czas meczu :/

3

Szlachta ma jeszcze miesiąc waxów :p

0

Lepiej premki przed kazdym meczem na SopcastHD

5

Za krótki skład moim zdaniem. No ale trzeba wystawiać Rafiego, żeby wyrósł z niego bardziej Thiago niż S.Roberto

0

Oficjalnie : Xherdan Shaqiri w Barcelonie. 20 mln euro. Źródło : RPS

0

Beka, w wieku Iniesty i zupełnie niepotrzebny

0

Ws. zakupu Ben Yeddera :D

4

" Duńskie Brondby IF potwierdziło negocjacje z Liverpoolem w sprawie transferu Daniela Aggera. Kwota odstępnego miałaby wynieść około trzy miliony funtów. "

Beeka a od nas chcieli 16 mln

1

No to za Iniestę zagra Reus... Oh, WAIT A MINUTE! :)

0

Jakieś nowe info ws. Ben Yeddera?

0

Co z tym Ben Yedderem?

0

Real i Chelsea jak zwykle najłatwiejsze grupy. A my? PSG - może być ciężko, ale to nie to PSG sprzed 2 sezonów. Ajax - przegraliśmy niby z nimi na wyjeździe, ale na Camp Nou Ajax nic nie grał. APOEL - wiadomo, Cypr. Ale na Camp Nou nic nam nie zrobią..

3

I w 1/8 finału będą grać z jęzorem przy jajcach..

0

Coś nowego ws. Ben Yeddera,Cuadrado, Reusa, Koke itp?

0

A Gelsenkirchen? Bazylea?

0

Przecież chyba jeden przeciwnik z każdego koszyka... Basel, BATE, Schalke

0

Bate, Olympiakos i Basel/Schalke najlepsza grupa dla Barcy

0

Czwartek o 17 chiba

0

Na transfermarkt 6,5 mln, TFC chcą dyche :)

0

fot.PASCAL PAVANI / AFP
"L'Equipe" informuje, że FC Barcelona planuje sprowadzić w letnim oknie transferowym jeszcze jednego napastnika. Ma nim być napastnik francuskiej Tuluzy, Wissam Ben Yedder, którego wysłannicy "Dumy Katalonii" oglądali w niedawnym spotkaniu z Olympique Lyon (2:1).

Wp.pl

0

Umrę, jak Reus pojdzie do białych :(

5

Luis to napastnik. Ma napadać!

0

Jakie right back do k*wy nędzy?? A mamy jakiegoś prawoskrzydłowego oprócz Pjedro?

0

"fiorentinanews.com pisze ze jutro wraca szefuncio fiory z wakacji. i beda sie roztrzygac losy cuadrado. ale lepsze jest cos innego. ze niby daglas zostal kupiony aby wlaczyc go do operacji cuadrado."

Z innego forum komentarz...

0

A ja, że gdy zobaczyłem jakas laske w hidżabie z Sergim Roberto spytalem sie "Co to za ciapata" :D

1

Uważam, że skład jest niekompletny.. Mamy prawoskrzydłowego? Czy Douglas tam będzie grał? :oo szkoda, że Griezmann nie przyszedł do Barcy

0

Ehh.. Nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać.. Basel, Anderlecht, Maribor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?