DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co innego jakbym miał Don Michael albo Don Vito XD
0
Zlikwidować Pereza..
0
"Super, jednak nie wyrzucajmy go na zbity pysk"
0
Dawanie Realowi podczas Gran Derbi...
0
Nie mam nic do Messiego, chciałbym zobaczyć jak drużyna sobie radzi bez niego. Kilka meczów w zeszlym sezonie bez Leo i Alexis, Pedro i Cesc byli gwiazdami...
0
Na Ajax : Ter Stegen - Montoya, Bartra, Pique, Adriano - Masche, Iniesta, Rakitić - Neymar, Suarez, Munir (Sandro)
0
Alba? Bravo? Rafinha? Dajesz
7
Sralloween.
0
Oj przecież nie chodzi o wynik. W 1 połowie mogło być maksymalnie 3-1 dla nas. Ale 2 to był koszmar...
0
No to Rafi za niego - to konieczność
0
Najlepszy skład na tę chwilę : Bravo - Alves (niestety nie mamy nic lepsiejszego), Bartra, Mathieu, Alba - Masche, Raki, Rafi - NJR, Luis, Leo
0
SopcastHD.2ap.pl
0
Gran Derbi bez przycięć, i po polsku i po CCCPsku... Full HD, 50 FPS, dla mnie to jest wyznacznik "bicia na głowę"..
1
W sumie to nie. Barca ma pierwokup za 6 mln, potem dopiero Sevilla za 9. Było gdzieś o tym na stronce.
2
Hel jest bezbarwny chemiku
0
SopcastHD.2ap.pl. Bije konkurencję na łeb na szyję.
1
A my nie.
0
Banaldo zgłaszaldo dla Kuscaldo15
1
Neymar na prawej pomocy. Gratulacje...
0
Futbol to nie rodzinna rozgrywka. Chcą mieć spokój? Niech kupią sektor rodzinny, a nie lożę VIP... inaczej to cały stadion będzie sektorem rodzinnym..
1
Zgrać Rafiego z resztą drużyny. Pod koniec sezonu będzie grał w 1 składzie..
0
Zgłoszono do bana. Uwielbiam to robić :*
0
Squad idealny :))
0
Jego znany wszystkim żywot "Maxa Payne`a"
0
Zobacz sobie facebook.com/SopcastHD. Tam w opisie można kupić
4
Wyobrażacie sobie wynik 2-0 w 89 minucie i Messi strzela w 90 z wolnego na 3-0 swoją drugą bramkę w tym meczu i dostaje statuetkę na oczach rozwścieczonego tłumu?
0
Bo niektórzy myślą, że chodzi o seks. A chodzi że "gdzie lubię siedzieć" i jest np. na krześle itp :D
2
Powaliło wam się w głowie z tymi składami? To samo na fejsie ku**a jakieś "Lubie na krześle w kuchni, lubie na podłodze"
0
Nie mów tak do mnie k*tasiarzu..
0
Taa? Masche za Piedro, bo musimy grać z DP