0

Co innego jakbym miał Don Michael albo Don Vito XD

0

Zlikwidować Pereza..

0

"Super, jednak nie wyrzucajmy go na zbity pysk"

0

Dawanie Realowi podczas Gran Derbi...

0

Nie mam nic do Messiego, chciałbym zobaczyć jak drużyna sobie radzi bez niego. Kilka meczów w zeszlym sezonie bez Leo i Alexis, Pedro i Cesc byli gwiazdami...

0

Na Ajax : Ter Stegen - Montoya, Bartra, Pique, Adriano - Masche, Iniesta, Rakitić - Neymar, Suarez, Munir (Sandro)

0

Alba? Bravo? Rafinha? Dajesz

7

Sralloween.

0

Oj przecież nie chodzi o wynik. W 1 połowie mogło być maksymalnie 3-1 dla nas. Ale 2 to był koszmar...

0

No to Rafi za niego - to konieczność

0

Najlepszy skład na tę chwilę : Bravo - Alves (niestety nie mamy nic lepsiejszego), Bartra, Mathieu, Alba - Masche, Raki, Rafi - NJR, Luis, Leo

0

SopcastHD.2ap.pl

0

Gran Derbi bez przycięć, i po polsku i po CCCPsku... Full HD, 50 FPS, dla mnie to jest wyznacznik "bicia na głowę"..

1

W sumie to nie. Barca ma pierwokup za 6 mln, potem dopiero Sevilla za 9. Było gdzieś o tym na stronce.

2

Hel jest bezbarwny chemiku

0

SopcastHD.2ap.pl. Bije konkurencję na łeb na szyję.

1

A my nie.

0

Banaldo zgłaszaldo dla Kuscaldo15

1

Neymar na prawej pomocy. Gratulacje...

0

Futbol to nie rodzinna rozgrywka. Chcą mieć spokój? Niech kupią sektor rodzinny, a nie lożę VIP... inaczej to cały stadion będzie sektorem rodzinnym..

1

Zgrać Rafiego z resztą drużyny. Pod koniec sezonu będzie grał w 1 składzie..

0

Zgłoszono do bana. Uwielbiam to robić :*

0

Squad idealny :))

0

Jego znany wszystkim żywot "Maxa Payne`a"

0

Zobacz sobie facebook.com/SopcastHD. Tam w opisie można kupić

4

Wyobrażacie sobie wynik 2-0 w 89 minucie i Messi strzela w 90 z wolnego na 3-0 swoją drugą bramkę w tym meczu i dostaje statuetkę na oczach rozwścieczonego tłumu?

0

Bo niektórzy myślą, że chodzi o seks. A chodzi że "gdzie lubię siedzieć" i jest np. na krześle itp :D

2

Powaliło wam się w głowie z tymi składami? To samo na fejsie ku**a jakieś "Lubie na krześle w kuchni, lubie na podłodze"

0

Nie mów tak do mnie k*tasiarzu..

0

Taa? Masche za Piedro, bo musimy grać z DP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?