0

XD

0

Nie rozumiem.... XD to żart?

1

No i nie dało to żadnego, powtarzam ŻADNEGO pucharu..

0

Jak tam NJR podczas meczu charytatywnego?

0

Farciarze :d najpierw Higuain, dwa klopsy w karnych, ale Rafael pokazał Buffonowi na koniec :D

1

I jeden Schlierenzauer

0

Wieszczycki z byłego Groclinu?

0

Głupie pingwiny :)

0

0

Ideanalny skład!

0

3

Znowu "zabłysnąłeś". Swoim idiotyzmem.

0

PSV, Villareal, Ajax to najlepsze kierunki dla Adamy

1

Z palców na pięty? A inni z pięt na palce :D "Ajlawju"

0

Witam

Jak grał Masip, Montoya, Roberto, Sandro, Samper i Adama?

Pozdrawiam

1

Raus.

3

Pooordlessowi się chyba coś w głowie...... popier*oliło xD

0

Serio? Sooper.

0

Jest jakiś termin, kiedy TAS ma podać swoją decyzję dot. bana? Wiem, że do 31 grudnia na bank. Ale miało być coś wcześniej..

0

Nie chcę drugiego PO kupionego z dupy i na siłę

0

To jego passy do brazzersów. XD

3

Adriano, Pedro lub Douglas. Los Montoyi jest przesądzony

0

Powtórz, że Rafinha, Iniesta i Bartra to nieudacznicy..

0

Ivan, czy mówisz też o sobie? (nagłówek)

0

Kto to jest Rakitic?

0

Kto to jest Suarez?

0

Kto to jest Munir?

0

Kto to jest Pedro?

0

Kto to jest Alves?

0

81 mln w p*zdu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?