DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XD
0
Nie rozumiem.... XD to żart?
1
No i nie dało to żadnego, powtarzam ŻADNEGO pucharu..
0
Jak tam NJR podczas meczu charytatywnego?
0
Farciarze :d najpierw Higuain, dwa klopsy w karnych, ale Rafael pokazał Buffonowi na koniec :D
1
I jeden Schlierenzauer
0
Wieszczycki z byłego Groclinu?
0
Głupie pingwiny :)
0
0
Ideanalny skład!
0
3
Znowu "zabłysnąłeś". Swoim idiotyzmem.
0
PSV, Villareal, Ajax to najlepsze kierunki dla Adamy
1
Z palców na pięty? A inni z pięt na palce :D "Ajlawju"
0
Witam
Jak grał Masip, Montoya, Roberto, Sandro, Samper i Adama?
Pozdrawiam
1
Raus.
3
Pooordlessowi się chyba coś w głowie...... popier*oliło xD
0
Serio? Sooper.
0
Jest jakiś termin, kiedy TAS ma podać swoją decyzję dot. bana? Wiem, że do 31 grudnia na bank. Ale miało być coś wcześniej..
0
Nie chcę drugiego PO kupionego z dupy i na siłę
0
To jego passy do brazzersów. XD
3
Adriano, Pedro lub Douglas. Los Montoyi jest przesądzony
0
Powtórz, że Rafinha, Iniesta i Bartra to nieudacznicy..
0
Ivan, czy mówisz też o sobie? (nagłówek)
0
Kto to jest Rakitic?
0
Kto to jest Suarez?
0
Kto to jest Munir?
0
Kto to jest Pedro?
0
Kto to jest Alves?
0
81 mln w p*zdu...