DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wzieli sędziego z okręgówki?
0
Składy?
0
Bomasport. Albo konto "Outlet" na allegro, na tym drugim kupiłem koszulkę ostatnio (zeszły sezon, 3 komplet z LM)
0
Od DissBlastera :)
1
Kaj Douglas?
0
naprawdę*
0
Nyom? Drewniany półmózg z Granady prowokujący piłkarzy Barcy, do tego prawy obrońca, gratz :*
0
Miranda - nie za bardzo (wiek prawie jak Mathieu), Laporte - drogi i wieku Bartry, jeśli zarząd ma kasę, można by się postarać o Godina..
1
Doinformowany k*wa. Mathieu 20-3, które sam zapłacił, Vermaelen 10 (możliwe 5, gdy zagra określoną ilość meczy [beka] oraz 3,8, gdy Barca wygra LM 2 razy w przeciągu 5 lat [na ten moment nierealne]).
2
Nikt nie wziął bitej A3 od Niemca? :D
0
Świetna wiadomość. W formie "sam" potrafił wygrywać niektóre mecze.. :)
PS : Cudzysłów przy "sam", żeby co niektorzy się nie czepiali :)
0
Palcem pokazać, kto chciał sprzedać Lio?
0
Fajne psity XD
0
No boyfriend, no problem! Powinni sobie puścić teledysk i grać w rytm :D
0
Wszędzie będą szukali zwady,
dokąd nie zorientują się, że powinni szukać Tomka Chady XD
0
RAC1 to radio.
0
No właśnie..
0
Według ciebie transfery Pique i Mathieu to lipa?
0
10 + 5, gdy rozegra odpowiednią liczbę meczy + 3,8, gdy Barca wygra 2 razy Ligę Mistrzów, w ciągu 5 lat, czyli razem to daje 10 mln euro
0
Marna prowokacja
0
Te dwie szóstki powinny być w drugą stronę. Wyższa matematyka :)
0
Zielone : Hordi Alba
0
1 polowa Neymara dość słaba :/
1
Gol z Bilbao (samobój Aurtenetxe), LL zaliczyła bramkę Messiemu
0
Jakiś błąd chyba się im wkradł :) chyba że według nich podania na linii pola karnego to sytuacje bramkowe
0
Zapomniałeś zera dać za jedynką
0
Niestety Neymar chyba najsłabszy...
0
Program telewizyjny
0
BARDZO DOBRZE! Już to pisałem, gdyby dać mu rolę na boisku, by nie był przyklejony do skrzydła, tylko tak jak w repr. Brazylii (lider napaści), to za rok-dwa miałby Złotą Piłę..
0
Takefusa Kubo - gwiazda YT