0

Wzieli sędziego z okręgówki?

0

Składy?

0

Bomasport. Albo konto "Outlet" na allegro, na tym drugim kupiłem koszulkę ostatnio (zeszły sezon, 3 komplet z LM)

0

Od DissBlastera :)

1

Kaj Douglas?

0

naprawdę*

0

Nyom? Drewniany półmózg z Granady prowokujący piłkarzy Barcy, do tego prawy obrońca, gratz :*

0

Miranda - nie za bardzo (wiek prawie jak Mathieu), Laporte - drogi i wieku Bartry, jeśli zarząd ma kasę, można by się postarać o Godina..

1

Doinformowany k*wa. Mathieu 20-3, które sam zapłacił, Vermaelen 10 (możliwe 5, gdy zagra określoną ilość meczy [beka] oraz 3,8, gdy Barca wygra LM 2 razy w przeciągu 5 lat [na ten moment nierealne]).

2

Nikt nie wziął bitej A3 od Niemca? :D

0

Świetna wiadomość. W formie "sam" potrafił wygrywać niektóre mecze.. :)

PS : Cudzysłów przy "sam", żeby co niektorzy się nie czepiali :)

0

Palcem pokazać, kto chciał sprzedać Lio?

0

Fajne psity XD

0

No boyfriend, no problem! Powinni sobie puścić teledysk i grać w rytm :D

0

Wszędzie będą szukali zwady,
dokąd nie zorientują się, że powinni szukać Tomka Chady XD

0

RAC1 to radio.

0

No właśnie..

0

Według ciebie transfery Pique i Mathieu to lipa?

0

10 + 5, gdy rozegra odpowiednią liczbę meczy + 3,8, gdy Barca wygra 2 razy Ligę Mistrzów, w ciągu 5 lat, czyli razem to daje 10 mln euro

0

Marna prowokacja

0

Te dwie szóstki powinny być w drugą stronę. Wyższa matematyka :)

0

Zielone : Hordi Alba

0

1 polowa Neymara dość słaba :/

1

Gol z Bilbao (samobój Aurtenetxe), LL zaliczyła bramkę Messiemu

0

Jakiś błąd chyba się im wkradł :) chyba że według nich podania na linii pola karnego to sytuacje bramkowe

0

Zapomniałeś zera dać za jedynką

0

Niestety Neymar chyba najsłabszy...

0

Program telewizyjny

0

BARDZO DOBRZE! Już to pisałem, gdyby dać mu rolę na boisku, by nie był przyklejony do skrzydła, tylko tak jak w repr. Brazylii (lider napaści), to za rok-dwa miałby Złotą Piłę..

0

Takefusa Kubo - gwiazda YT

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?