DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakieś 46 razy szybszy od Marca
0
Niestety, stoper bez szybkości nigdy nie będzie dobrym stoperem. Mówię o Marcu... i jednocześnie nie rozumiem spustu nad Hummelsem, który jest jeszcze wolniejszy
0
Kto to kwa jest Tielemans? Poza tym Hali nie gra na DP
7
Priorytet transferowy po banie? KAŻDE pieniądze za Pogbę! Pogba - Rafinha - Rakitić to będzie idealna pomoc
1
Rafi zastawia się lepiej niż Busi i prostopadłe lepsze od Andresa
0
Nie zgadzam się z tobą
2
Neymar kapitalny mecz, świetny sezon jak na razie
0
Drugi.. Luis, twój czas nastał w tym meczu... na ławkę
0
Zdejmijcie tego gościa z "5" bo mnie zaraz szlag jasny trafi, krew nagła zaleje.. :/ człowiek-porażka dzisiaj
0
Liniowy Stevie Wonder
0
Kapitalna gra Rafiego. Naturalny następca Iniesty, bez kitu :)
0
Chooociaż mecz z Atleti to był świetny mecz dobrego, (jeszcze nie) starego Dona. :)
1
Jestem fanem Iniesty, no ale Rafi to naturalny następca Andresa, powinien się ogrywać :/
0
Gdzie jest Rafinha do ciężkiej, niesprawiedliwej cholery? :(
0
Dlaczego nikt nie da szans Sandro? Jest świetnym napadziorem, powinien dostawać więcej minut w 1 drużynie.. Przynajmniej jak gra to się nie spala jak Munir. Rafinha powinien dostawać bardzo dużo minut, od początku sezonu podoba mi się jego gra, no ale z Elche to mnie zupełnie zaczarował :)
2
Jaki rodzaj "miedzi"?
0
Pedro, Adriano i Munir pokazali swój słaby poziom..
0
Brawo Lahoz. Totalny mongolizm
0
Czemu Samper nie gra? :/ szkoda
0
Wiecie kto sędziuje?
0
Czterech?? A mecz Barcy z L'Hospitalet co było 9:0? Przecież oprócz Iniesty i Xaviego (potem Fabsa) to grał cały 2 skład ( w sensie Barça B)
0
Pod koniec stycznia jest 1 mecz
0
W zeszłym roku powinien dostać Robben, w końcu też mu wyszły 3 mecze w LM..
0
0
You are drunk.
1
Nie odstawał, lepszy niż Gabi i Tiago, dokładny (bardzo dokładny)
0
Inieeeeeeeeesta! Kapitalny mecz!
0
Forma Bartry też nie jest za wysoka. 10 strat z Elche...
1
Pogratulować... PARTACTWA! Rakitić? Masche i Busi powinni grać w 2 linii razem z... Rafinhą, bo forma Iniesty na teraz = forma Ivana. Albo Messi w 2 linii a w ataku Pedro, który formę ma dosyć niezłą. Gdzie wysoki i dobrze grający głową Bartra? Przecież wiadomo, że Atletico rzadko będzie grało z kontry... :/ ręce opadają
0
Trafiłem go na obronie :D