0

Jest jakieś 46 razy szybszy od Marca

0

Niestety, stoper bez szybkości nigdy nie będzie dobrym stoperem. Mówię o Marcu... i jednocześnie nie rozumiem spustu nad Hummelsem, który jest jeszcze wolniejszy

0

Kto to kwa jest Tielemans? Poza tym Hali nie gra na DP

7

Priorytet transferowy po banie? KAŻDE pieniądze za Pogbę! Pogba - Rafinha - Rakitić to będzie idealna pomoc

1

Rafi zastawia się lepiej niż Busi i prostopadłe lepsze od Andresa

0

Nie zgadzam się z tobą

2

Neymar kapitalny mecz, świetny sezon jak na razie

0

Drugi.. Luis, twój czas nastał w tym meczu... na ławkę

0

Zdejmijcie tego gościa z "5" bo mnie zaraz szlag jasny trafi, krew nagła zaleje.. :/ człowiek-porażka dzisiaj

0

Liniowy Stevie Wonder

0

Kapitalna gra Rafiego. Naturalny następca Iniesty, bez kitu :)

0

Chooociaż mecz z Atleti to był świetny mecz dobrego, (jeszcze nie) starego Dona. :)

1

Jestem fanem Iniesty, no ale Rafi to naturalny następca Andresa, powinien się ogrywać :/

0

Gdzie jest Rafinha do ciężkiej, niesprawiedliwej cholery? :(

0

Dlaczego nikt nie da szans Sandro? Jest świetnym napadziorem, powinien dostawać więcej minut w 1 drużynie.. Przynajmniej jak gra to się nie spala jak Munir. Rafinha powinien dostawać bardzo dużo minut, od początku sezonu podoba mi się jego gra, no ale z Elche to mnie zupełnie zaczarował :)

2

Jaki rodzaj "miedzi"?

0

Pedro, Adriano i Munir pokazali swój słaby poziom..

0

Brawo Lahoz. Totalny mongolizm

0

Czemu Samper nie gra? :/ szkoda

0

Wiecie kto sędziuje?

0

Czterech?? A mecz Barcy z L'Hospitalet co było 9:0? Przecież oprócz Iniesty i Xaviego (potem Fabsa) to grał cały 2 skład ( w sensie Barça B)

0

Pod koniec stycznia jest 1 mecz

0

W zeszłym roku powinien dostać Robben, w końcu też mu wyszły 3 mecze w LM..

0

0

You are drunk.

1

Nie odstawał, lepszy niż Gabi i Tiago, dokładny (bardzo dokładny)

0

Inieeeeeeeeesta! Kapitalny mecz!

0

Forma Bartry też nie jest za wysoka. 10 strat z Elche...

1

Pogratulować... PARTACTWA! Rakitić? Masche i Busi powinni grać w 2 linii razem z... Rafinhą, bo forma Iniesty na teraz = forma Ivana. Albo Messi w 2 linii a w ataku Pedro, który formę ma dosyć niezłą. Gdzie wysoki i dobrze grający głową Bartra? Przecież wiadomo, że Atletico rzadko będzie grało z kontry... :/ ręce opadają

0

Trafiłem go na obronie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?