2

Martwić może słaba forma Neymara..

0

Kto podawał do LUJisa? :D

0

W "majtach"? Raczej w "majteczkach" :D

0

Słabo gra Granada, zdziwię się, jeśli stracimy punkt.

0

Obstawi ktoś Sopa?

0

Nooo super wiadomość, City już błaga o śmierć :)

15

LIGOWE STATYSTYKI ALVESA W BARCELONIE : tutaj bardziej przydałoby się pokazać liczbę asyst niż goli.

0

Gdyby od początku sezonu Montoya grał dość regularnie to może do tego czasu już był rozegrany i nie byłoby potrzeby przedłużania kontraktu z Alvesem

0

Najlepiej karne biłby Pique. Technikę ma bardzo dobrą i stalowe nerwy (patrz karne wykonywane kilka razy w meczach reprezentacji)

0

Pozostaje niesmak

0

O jakim meczu mówisz?

0

OJ ktoś tu zmienia terminarz. Mieliśmy najpierw grać z Malagą, potem z City... a tymczasem jest na odwrót :D

4

Masip

6

Tak w ogóle to Borussia po staroniemiecku oznacza Prusy, więc Niemcy.. :)

0

Na onecie też?

0

Tylko onet, wczoraj zaplacilem 6 zl za mecz, niestety dzisiaj juz kosztuje 9 zl

0

JA przesadzam?? :D

1

Może 1:19?

0

Za 145 mln można kupić Pogbę, Shaqiriego, Coutinho i Auriera...

0

Na taki mecz warto wydać 6 zł na onecie. Nawet 3 zł na sopcast premium nie gwarantują dobrej zabawy :)

1

Podbijam, też chciałbym znać takie informacje :D

0

DLACZEGO nie zagra? :O nic o tym nie słyszałem..

0

Aż 9 mln? Można się pokusić, już nie jest w takiej formie jak kilka sezonów temu, jeszcze problemy z sercem...

0

Zgłaszam, za przekleństwo

3

Sędzia przez 20 ostatnie minut sędziował jakby Barca grała z Katarem...

0

Ehh. Chodzi mi jak Malaga strzeliła bramkę, jak wygląda gra itp :)

0

Nie oglądałem do 38 minuty. Co się dzieje??

12

Jak dobrze, że to nie ty kierujesz Barcą

0

Proszek Polena REX :D

0

Gdzie można tanio na necie obejrzeć Barca - City? Sopcast Premium byłby spoko ale te transmisje mają koło 5000 kbps, co jest na styk z moim netem w domu, a darmowe (po 2-3k) mogą się ścinać przy takim meczu :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?