DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Martwić może słaba forma Neymara..
0
Kto podawał do LUJisa? :D
0
W "majtach"? Raczej w "majteczkach" :D
0
Słabo gra Granada, zdziwię się, jeśli stracimy punkt.
0
Obstawi ktoś Sopa?
0
Nooo super wiadomość, City już błaga o śmierć :)
15
LIGOWE STATYSTYKI ALVESA W BARCELONIE : tutaj bardziej przydałoby się pokazać liczbę asyst niż goli.
0
Gdyby od początku sezonu Montoya grał dość regularnie to może do tego czasu już był rozegrany i nie byłoby potrzeby przedłużania kontraktu z Alvesem
0
Najlepiej karne biłby Pique. Technikę ma bardzo dobrą i stalowe nerwy (patrz karne wykonywane kilka razy w meczach reprezentacji)
0
Pozostaje niesmak
0
O jakim meczu mówisz?
0
OJ ktoś tu zmienia terminarz. Mieliśmy najpierw grać z Malagą, potem z City... a tymczasem jest na odwrót :D
4
Masip
6
Tak w ogóle to Borussia po staroniemiecku oznacza Prusy, więc Niemcy.. :)
0
Na onecie też?
0
Tylko onet, wczoraj zaplacilem 6 zl za mecz, niestety dzisiaj juz kosztuje 9 zl
0
JA przesadzam?? :D
1
Może 1:19?
0
Za 145 mln można kupić Pogbę, Shaqiriego, Coutinho i Auriera...
0
Na taki mecz warto wydać 6 zł na onecie. Nawet 3 zł na sopcast premium nie gwarantują dobrej zabawy :)
1
Podbijam, też chciałbym znać takie informacje :D
0
DLACZEGO nie zagra? :O nic o tym nie słyszałem..
0
Aż 9 mln? Można się pokusić, już nie jest w takiej formie jak kilka sezonów temu, jeszcze problemy z sercem...
0
Zgłaszam, za przekleństwo
3
Sędzia przez 20 ostatnie minut sędziował jakby Barca grała z Katarem...
0
Ehh. Chodzi mi jak Malaga strzeliła bramkę, jak wygląda gra itp :)
0
Nie oglądałem do 38 minuty. Co się dzieje??
12
Jak dobrze, że to nie ty kierujesz Barcą
0
Proszek Polena REX :D
0
Gdzie można tanio na necie obejrzeć Barca - City? Sopcast Premium byłby spoko ale te transmisje mają koło 5000 kbps, co jest na styk z moim netem w domu, a darmowe (po 2-3k) mogą się ścinać przy takim meczu :p