DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to można podpowiedzieć Enrique skład : Masip - Douglas, Adriano, Masche, Montoya - Samper, Roberto, Halilovic - Munir, Sandro, Pedro. (#jokepzdrdlakumatych)
0
Wczoraj niby trenował z grupą.. To Alba na lewą i Rafinha do pomocy, a Busi za Iniestę
0
Bravo - Alves, Bartra, Pique, Mathieu - Masche, Iniesta - Messi, Alba - NJR, Suarez?
0
Bogucice? :)
29
Nie są takie najgorsze w sumie, na projektach wyglądały gorzej..
1
Dziwny ten post Messiego do Bartomeu. Co wg was oznacza?
10
Jak dorośniesz to zrozumiesz, że on wcale nie jest nudny...
2
Unai Emery też by się nadał
0
Porąbało ten AS i Mundo Deportivo? Pewnie MD to plota, bo najpierw niby AS napisał o Juppie
0
Bartra wczoraj grał beznadziejnie. Iniesta bez formy :/ poza tym Iniesta i Rafinha to praktycznie ta sama pozycja. No ale cóż zrobić..
0
Unai Emery? Bielsa? Martinez? Czy może Louis Van Gaal?
0
Van Gaal?
0
Ej zioom przecież mi nie chodziło o sklep tylko o wygląd koszulki :D
0
http://www.uksoccershop.com/images/barcelona-3rd-shirt-2013-14.jpg
Polecam tą, dałem za nią 100 zł i jest świetna :P
0
Pogba.
0
Korek ci sie zrobił?
0
Powinien być gol. Henry'emu nie raz zaliczali takie bramki i nawet R10 chyba raz tak strzelił..
0
Co sie stalo w 93 minucie, gdy duzo ludzi napisalo komentarze w stylu : "Neymaaaar" albo "Neymar
1
Geniusz! Zarąbisty komentarz :D
1
Enrique zapomniał jak Messi z kontuzją wszedł i odprawił PSG w LM
1
Prawie ugraliśmy. Jeden z naszych piłkarzy niby strzelił gola decydującego o losach meczu..
2
Na miejscu Rafinhi odszedłbym z tego tonącego statku. Na bank dzisiaj zagrałby lepiej od Iniesty lub Luisa
0
Haha jak Neymar do sprzedania, to co powiesz o Suarezie?
1
Zaur Sadaev > Luis Suarez
0
"Ale jak to... wydymali?"
0
Fakt, Suarez grał beznadziejnie...
0
Z taką grą to będziemy się bić z 7egią o LE (nie mylić z Luisem tfu.. Enrique)
0
Raczej demotywatorem :D
0
On cytuje ty mongole...
12
Przyznaję. Przyznaję. Gdy usłyszałem, że Realowi zimno i kupuje za 91 mln drewna prosto z Anglii, jako jeden z pierwszych się śmiałem. Ale teraz mi nie jest do śmiechu. Nasze kosztowało 81 mln..