1

No to można podpowiedzieć Enrique skład : Masip - Douglas, Adriano, Masche, Montoya - Samper, Roberto, Halilovic - Munir, Sandro, Pedro. (#jokepzdrdlakumatych)

0

Wczoraj niby trenował z grupą.. To Alba na lewą i Rafinha do pomocy, a Busi za Iniestę

0

Bravo - Alves, Bartra, Pique, Mathieu - Masche, Iniesta - Messi, Alba - NJR, Suarez?

0

Bogucice? :)

29

Nie są takie najgorsze w sumie, na projektach wyglądały gorzej..

1

Dziwny ten post Messiego do Bartomeu. Co wg was oznacza?

10

Jak dorośniesz to zrozumiesz, że on wcale nie jest nudny...

2

Unai Emery też by się nadał

0

Porąbało ten AS i Mundo Deportivo? Pewnie MD to plota, bo najpierw niby AS napisał o Juppie

0

Bartra wczoraj grał beznadziejnie. Iniesta bez formy :/ poza tym Iniesta i Rafinha to praktycznie ta sama pozycja. No ale cóż zrobić..

0

Unai Emery? Bielsa? Martinez? Czy może Louis Van Gaal?

0

Van Gaal?

0

Ej zioom przecież mi nie chodziło o sklep tylko o wygląd koszulki :D

0

http://www.uksoccershop.com/images/barcelona-3rd-shirt-2013-14.jpg

Polecam tą, dałem za nią 100 zł i jest świetna :P

0

Pogba.

0

Korek ci sie zrobił?

0

Powinien być gol. Henry'emu nie raz zaliczali takie bramki i nawet R10 chyba raz tak strzelił..

0

Co sie stalo w 93 minucie, gdy duzo ludzi napisalo komentarze w stylu : "Neymaaaar" albo "Neymar

1

Geniusz! Zarąbisty komentarz :D

1

Enrique zapomniał jak Messi z kontuzją wszedł i odprawił PSG w LM

1

Prawie ugraliśmy. Jeden z naszych piłkarzy niby strzelił gola decydującego o losach meczu..

2

Na miejscu Rafinhi odszedłbym z tego tonącego statku. Na bank dzisiaj zagrałby lepiej od Iniesty lub Luisa

0

Haha jak Neymar do sprzedania, to co powiesz o Suarezie?

1

Zaur Sadaev > Luis Suarez

0

"Ale jak to... wydymali?"

0

Fakt, Suarez grał beznadziejnie...

0

Z taką grą to będziemy się bić z 7egią o LE (nie mylić z Luisem tfu.. Enrique)

0

Raczej demotywatorem :D

0

On cytuje ty mongole...

12

Przyznaję. Przyznaję. Gdy usłyszałem, że Realowi zimno i kupuje za 91 mln drewna prosto z Anglii, jako jeden z pierwszych się śmiałem. Ale teraz mi nie jest do śmiechu. Nasze kosztowało 81 mln..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?