DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden powód, dla którego w tej chwili Rafinha nie jest na boisku?
0
Powinien mieć 2, gdy pokazywał czerwoną ziomkowi, to drugi odepchnął sędziego, sędzia odepchnał jego i ani żółtej nie było
1
Wlasnie chyba wie, niestety
0
Defensywny pomocnik nie ma kryć napastników w polu karnym..
0
Raki mnie wkurzył jak było sam na sam (OLMOŁST) i skleił piłe, zamiast grać z pierwszej do Neya
0
Z tym znakomita to troszkę przesadzily.
0
"Życie szalonym życiem" - ZBUKU
0
Fajny nick :D
2
Beka z dwóch 1-szych..
2
Nie każdy ma taki ciotowaty instynkt :D Leo pada dopiero jak go zwalą na ziemię..
5
Japa
0
Jestem na NIE! Masche - Iniesta, Rakitić to jedyne słuszne rozwiązanie..
1
Może 3-2-2-3 zagramy :D
1
Ktoś porwał Suareza przed meczem?
0
Skład na Derby : Bravo - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Masche, Rakitic, Iniesta - NJR, Suarez, Messi. Gdy taki skład wejdzie na murawę, Espanyol poleje w gacie i podda się bez walki..
1
Crack jeszcze nie wyszedł, to po co byłby mu pirat?
1
Chodzi ci o Albę? Raczej nie
0
Oj mam to w nosie w sumie, ważne żeby było dużo
0
Nie mogę oglądać meczu, mógłby mi ktoś po meczu na pw napisać, albo skopiować z komentarzy, jak grali poszczególni zawodnicy? :) z góry dziękuwa
1
Kaj te squady?
0
Heh.
0
Chyba głupoty :)
0
Masip - Douglas, Bartra, Adriano, Montoya - Samper, Iniesta, Rafinha - Munir, Suarez, Sandro :) co wy na to?
0
Bilbao zje*ał mi kupon :/ a to mój pierwszy kupon, ale buki zaczynają mi się podobać. Na kuponie miałem też Celte, ManU i Liverpool z Leicesterem po strzelonym golu.
2
Magdalena Neuner nie jest w trójce nominowanych
6
Ten Alves chyba musiał dać d*py, że się tu znalazł.... oh WAIT A MINUTE, w sumie robił to przez cały rok :D
0
Ciekawe jaki jest KURS, że Cris w niej nie będzie? :)
1
Rafinha za Xaviegi
4
Do wymiany : SĘDZIOWIE (trzeba ich trochę podregulować, bo coś im się chyba w głowach... popier*oliło), Alves (dnooo + 5 metrów betonu), Busi (coraz bardziej chłystkowaty)
2
Alves... aaa nawet się nie będę wk**wiał pisząc ten komentarz..