1

Tylko sie nie zes*ajcie sie z tymi hejtami na Leo..

0

Chyba Raus...

1

Adama > Sandro > Munir

0

Co powiecie na Seville : Bravo - Alves, Masche, Pique, Alba - Busi, Rakitic - Iniesta, Rafinha - Neymar, Suarez? Typowe 4-2-2-2 z Fify :D

0

Zamontuj w OSFmount

1

Nie rozumiem, wytłumacz like "Człowiek Beton" :)

0

Albo mongolskiej

0

MONCHI? Łapa w górę, ile osób słyszało o nim poprzez artykuł na fcbarca.com?

0

Ondoa, Willems, Laporte, Adama, Samper, Munir, Denis Suarez, Halilović, Jese, Maher. Klaasen, Rafinha, prawy, rezerwowy obrońca z Tottenhamu (nie pamiętam nazwiska, ale kozak), Bakkali

15

Przy wykonywaniu owszem, ma świetną technikę

2

Jeśli dostałby w Barcelonie rolę Messiego, to w ciągu 2-3 lat na bank dostałby Złotą Piłkę..

0

Heh.

0

Opcja 4: Odchodzi Montoya i Alves. Zostaje Douglas. Kupujemy AURIERA, albo JUANFRANA :d ... kupuje.... oh wait a minute

0

Tylko że perfekcyjne mecze Masche z wielkimi rywalami na stoperze można policzyć na palcach jednej ręki... :/

25

Jakby ta ankieta była PO meczu z Celtą to Joan dostałby 100 procent glosow :D

0

Lucas jest prawym skrzydłowym, bardzo szybkim, a nie lewym półofensywnym pomocnikiem, kreatywnym, jak Andres.

5

Forma (co?) Douglasa (kogo?)

0

Na pewno nie w tym sezonie...

2

Messi potrafił xD

0

Bielsa, Mou, Advocaat, Hiddink, PACO JEMEZ :D

31

Dali d*py

1

On mówił o banie, a nie o masturbacji..

0

Rafinha ZM. Skład na APOEL : Ter Stegen - Alves, Pique, Mathieu (o ile sie wykuruje), Alba - Masche, Iniesta, Xavi - Neymar, Rafinha, Suarez

0

Oprócz Rafiego to nikt nic nie gra..

1

Skojarzyło mi się z "Panem żabką" z "Poranku kojota" :D

2

Zdecydowanie za długo...

0

Podbijam, ja tez chetnie bym sobie przeczytał

3

Ironia.

1

Najpier trza go strzelić..

0

Zgloszono do administracji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?