DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko sie nie zes*ajcie sie z tymi hejtami na Leo..
0
Chyba Raus...
1
Adama > Sandro > Munir
0
Co powiecie na Seville : Bravo - Alves, Masche, Pique, Alba - Busi, Rakitic - Iniesta, Rafinha - Neymar, Suarez? Typowe 4-2-2-2 z Fify :D
0
Zamontuj w OSFmount
1
Nie rozumiem, wytłumacz like "Człowiek Beton" :)
0
Albo mongolskiej
0
MONCHI? Łapa w górę, ile osób słyszało o nim poprzez artykuł na fcbarca.com?
0
Ondoa, Willems, Laporte, Adama, Samper, Munir, Denis Suarez, Halilović, Jese, Maher. Klaasen, Rafinha, prawy, rezerwowy obrońca z Tottenhamu (nie pamiętam nazwiska, ale kozak), Bakkali
15
Przy wykonywaniu owszem, ma świetną technikę
2
Jeśli dostałby w Barcelonie rolę Messiego, to w ciągu 2-3 lat na bank dostałby Złotą Piłkę..
0
Heh.
0
Opcja 4: Odchodzi Montoya i Alves. Zostaje Douglas. Kupujemy AURIERA, albo JUANFRANA :d ... kupuje.... oh wait a minute
0
Tylko że perfekcyjne mecze Masche z wielkimi rywalami na stoperze można policzyć na palcach jednej ręki... :/
25
Jakby ta ankieta była PO meczu z Celtą to Joan dostałby 100 procent glosow :D
0
Lucas jest prawym skrzydłowym, bardzo szybkim, a nie lewym półofensywnym pomocnikiem, kreatywnym, jak Andres.
5
Forma (co?) Douglasa (kogo?)
0
Na pewno nie w tym sezonie...
2
Messi potrafił xD
0
Bielsa, Mou, Advocaat, Hiddink, PACO JEMEZ :D
31
Dali d*py
1
On mówił o banie, a nie o masturbacji..
0
Rafinha ZM. Skład na APOEL : Ter Stegen - Alves, Pique, Mathieu (o ile sie wykuruje), Alba - Masche, Iniesta, Xavi - Neymar, Rafinha, Suarez
0
Oprócz Rafiego to nikt nic nie gra..
1
Skojarzyło mi się z "Panem żabką" z "Poranku kojota" :D
2
Zdecydowanie za długo...
0
Podbijam, ja tez chetnie bym sobie przeczytał
3
Ironia.
1
Najpier trza go strzelić..
0
Zgloszono do administracji