0

Neymar jest w 14 strasznie kozacki, ale na przykład w Bayernie sobie nie radzi. W Realu za to miażdży wszystkich, strzelajac mnostwo bramek. Benteke zdecydowanie najlepszy napastnik w Fifie 14

0

Depay może podpasuje, chociaż w Realu jak go miałem kiedyś to start miał tylko dobry, potem wypożyczenie itd.

0

Chodzi oczywiście o Rafinhę, ale sry pomyliłem wątki

0

U mnie w Sevilli w FIFIE jest głównym grajkiem zespołu. Courtois (wczesniej Keylor Navas) - Aurier, Sakho, Laporte, Kolodziejczak - Samper, Krychowiak - Rafinha, Munir (jako dwóch ŚPO) - CHRISTIAN BENTEKE (najlepszy strzelec), Alexis. Na ławce : Musacchio, Ondoa, Kalas, Grimaldo, Figueras, Christoforo, Denis Suarez, Boakye, Dongou (najwieksza poracha), Shaqiri (nie odpowiada mi w Sevilli)

1

W tym 2/3 do tyłu :D :D nie no zbijam

0

Nie wiem co sądzić o FIFIE 15. Powiem ci, gdy 3DM, albo nosTEAM wydadzą cracka :D

0

Pewnie jest jedynym zawodnikiem ponad wiek, dlatego może być powołany..

0

Nie wiem czy specjalnie, czy nie, ale UWIELBIAM zgłaszać :D

0

Mogą zamienić na Fly Emirates, który da więcej szmalcu

0

Możesz coś jeszcze dodać?

0

Albo Mesut :).

0

Ma ueaz.

2

Uraz.

0

Bartra, Pique, Vermi i Mathieu to jest pięć osób?

4

Sorry za podpieprzenie u redakcji, ale ten komentarz jest nie na miejscu

0

Szczególnie potężne w obronie..

0

Dokuadnie i znowu Messi będzie ładował każdemu po 3 bramki :D

0

2

Do przyry, bo znowu banie dostaniesz

4

Twoje nadzieje są złudne.

0

0

Nein. Na onecie można oglądać mecze po 6 zł (albo 9 nie pamietam)

1

Nieoficjalnie prawie na pewno ma grać 2 pivotów : Masche i Sergio

1

Za Sergio - Masche, za Munira Xavi i Iniesta na skrzydlo

0

Asier Illarramendi :D

0

Ogladacie derby Krk?

0

Przecież derby Krakowa dopiero jutro :o

0

W sumie w 1 połowie nie był genialny, przynajmniej do 30 minuty. Szkoda, że nie gra bardziej indywidualnie, pod publikę :/

0

A Ibra to kto wg ciebie? Bośniak? Serb? Szwed? Czarnogórzec? Może Mongoł?

0

Zgadzam się, choć Messi za wysoko (1 połowa), Munir pół oceny w górę, reszta perfect. Sergio najsłabszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?