DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar jest w 14 strasznie kozacki, ale na przykład w Bayernie sobie nie radzi. W Realu za to miażdży wszystkich, strzelajac mnostwo bramek. Benteke zdecydowanie najlepszy napastnik w Fifie 14
0
Depay może podpasuje, chociaż w Realu jak go miałem kiedyś to start miał tylko dobry, potem wypożyczenie itd.
0
Chodzi oczywiście o Rafinhę, ale sry pomyliłem wątki
0
U mnie w Sevilli w FIFIE jest głównym grajkiem zespołu. Courtois (wczesniej Keylor Navas) - Aurier, Sakho, Laporte, Kolodziejczak - Samper, Krychowiak - Rafinha, Munir (jako dwóch ŚPO) - CHRISTIAN BENTEKE (najlepszy strzelec), Alexis. Na ławce : Musacchio, Ondoa, Kalas, Grimaldo, Figueras, Christoforo, Denis Suarez, Boakye, Dongou (najwieksza poracha), Shaqiri (nie odpowiada mi w Sevilli)
1
W tym 2/3 do tyłu :D :D nie no zbijam
0
Nie wiem co sądzić o FIFIE 15. Powiem ci, gdy 3DM, albo nosTEAM wydadzą cracka :D
0
Pewnie jest jedynym zawodnikiem ponad wiek, dlatego może być powołany..
0
Nie wiem czy specjalnie, czy nie, ale UWIELBIAM zgłaszać :D
0
Mogą zamienić na Fly Emirates, który da więcej szmalcu
0
Możesz coś jeszcze dodać?
0
Albo Mesut :).
0
Ma ueaz.
2
Uraz.
0
Bartra, Pique, Vermi i Mathieu to jest pięć osób?
4
Sorry za podpieprzenie u redakcji, ale ten komentarz jest nie na miejscu
0
Szczególnie potężne w obronie..
0
Dokuadnie i znowu Messi będzie ładował każdemu po 3 bramki :D
0
2
Do przyry, bo znowu banie dostaniesz
4
Twoje nadzieje są złudne.
0
0
Nein. Na onecie można oglądać mecze po 6 zł (albo 9 nie pamietam)
1
Nieoficjalnie prawie na pewno ma grać 2 pivotów : Masche i Sergio
1
Za Sergio - Masche, za Munira Xavi i Iniesta na skrzydlo
0
Asier Illarramendi :D
0
Ogladacie derby Krk?
0
Przecież derby Krakowa dopiero jutro :o
0
W sumie w 1 połowie nie był genialny, przynajmniej do 30 minuty. Szkoda, że nie gra bardziej indywidualnie, pod publikę :/
0
A Ibra to kto wg ciebie? Bośniak? Serb? Szwed? Czarnogórzec? Może Mongoł?
0
Zgadzam się, choć Messi za wysoko (1 połowa), Munir pół oceny w górę, reszta perfect. Sergio najsłabszy