DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kończy strasznie trudne piły. Ale miewa słabe momenty
0
Obrona OK, ale może pomoc i atak : Rakitic, Rafi - Iniesta, Neymar, Messi ? :)
0
Może jest zafajdanym kacapem?
9
Do pełni szczęścia brakuje, by jakiś kibic rzucił jabłkiem w Spiridonowa :)
0
I to słowo "cała" jest dosłownie hahaha :)
0
Uff nareszcie ktoś chętny
0
Jak gra Samper, Munir, Neymar i Roberto?
0
Ma ktos jakiegos strm na YT?
0
Dobry stream dla neta 800 kbps? Sopcasty odpadają niestety :/
2
Je*nij sobie na przedramieniu gdzieś albo na ramieniu, jak 50 procent piłkarzy z całego świata
0
Bluźnisz!! Na stos!
1
W której Edyci? Ładna chociaż?
0
Trabzon (Trabzonspor) leży w Azji.
0
"Najbliższym okienku" chłopcze
0
Na studiach się przydaje. Można kogoś na nim kimnąć, ew. nim kogoś przykryć jak mu zimno... nad ranem... pijany.
0
Dlaczego nikt nie broni tych karnych Crisa? ZAWSZE prawie strzela tak samo : zwolnienie przed strzalem, zmiana kierunku i pod prawy słupek, patrząc od bramkarza strony..
0
Opisze ktoś 1-szą połowę?
0
Uwielbiam takie derby Madrytu, moje ulubione spotkanie to w Copa del Rey (2:1 Atleti)
0
Pele ma 31,8 procent?
0
Czemu Superpuchar Katalonii? Puchar był. ale ligi katalońskiej niet
0
Mecz z Chelsea w LM? 2:2
0
A Rzeźniczak?
2
4 Lewy, 2 Grosik i Szukała
0
Kurczełe, głosowałem, bo myślałem, że mecz będzie leciał na "dwójce"..
0
Chyba nc+ 10 procent dołożyło od siebie :D
0
Brakuje ZIELIŃSKEGO
1
6
Tak, ten z Urynu
0
Masz rację. Net 10 mega i Sopcasty, ewentualnie nawet 3 zł na indywidualny prywatny Sopcast i można oglądać :p Jak chcecie się dowiedzieć jak to priv :)
1
Mam nadzieję, że odbiorą ci możliwość pisania takich opinii.