0

Kończy strasznie trudne piły. Ale miewa słabe momenty

0

Obrona OK, ale może pomoc i atak : Rakitic, Rafi - Iniesta, Neymar, Messi ? :)

0

Może jest zafajdanym kacapem?

9

Do pełni szczęścia brakuje, by jakiś kibic rzucił jabłkiem w Spiridonowa :)

0

I to słowo "cała" jest dosłownie hahaha :)

0

Uff nareszcie ktoś chętny

0

Jak gra Samper, Munir, Neymar i Roberto?

0

Ma ktos jakiegos strm na YT?

0

Dobry stream dla neta 800 kbps? Sopcasty odpadają niestety :/

2

Je*nij sobie na przedramieniu gdzieś albo na ramieniu, jak 50 procent piłkarzy z całego świata

0

Bluźnisz!! Na stos!

1

W której Edyci? Ładna chociaż?

0

Trabzon (Trabzonspor) leży w Azji.

0

"Najbliższym okienku" chłopcze

0

Na studiach się przydaje. Można kogoś na nim kimnąć, ew. nim kogoś przykryć jak mu zimno... nad ranem... pijany.

0

Dlaczego nikt nie broni tych karnych Crisa? ZAWSZE prawie strzela tak samo : zwolnienie przed strzalem, zmiana kierunku i pod prawy słupek, patrząc od bramkarza strony..

0

Opisze ktoś 1-szą połowę?

0

Uwielbiam takie derby Madrytu, moje ulubione spotkanie to w Copa del Rey (2:1 Atleti)

0

Pele ma 31,8 procent?

0

Czemu Superpuchar Katalonii? Puchar był. ale ligi katalońskiej niet

0

Mecz z Chelsea w LM? 2:2

0

A Rzeźniczak?

2

4 Lewy, 2 Grosik i Szukała

0

Kurczełe, głosowałem, bo myślałem, że mecz będzie leciał na "dwójce"..

0

Chyba nc+ 10 procent dołożyło od siebie :D

0

Brakuje ZIELIŃSKEGO

1

6

Tak, ten z Urynu

0

Masz rację. Net 10 mega i Sopcasty, ewentualnie nawet 3 zł na indywidualny prywatny Sopcast i można oglądać :p Jak chcecie się dowiedzieć jak to priv :)

1

Mam nadzieję, że odbiorą ci możliwość pisania takich opinii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?