0

Dziennikarz.

4

Genialna riposta :D

0

Hahehahhehahwhaywheay. Nieśmieszne

0

Co do Gran Derbi. Wiecie może, gdzie transmitują w Krakowie i będzie w tym pubie/klubie itp. więcej fanów Barcy niż Realu?

1

Czzyli Iniesta na lewym skrzydle z Realem? Neymar w środku i Leo na prawym.

4

Pier**licie Hipolicie..

0

Heh.

0

Czy to właśnie ich zaprosisz na dzisiejszą libację? Żadnego opisu, czy to na Ajax czy GD, mamy sie domyślać? :p

0

No to na GD : Bravo - Pedro, Mathieu, Bartra, Alba - Busi, Raki, DonAndres - Neymar, Rafi, Leo

0

Opiszecie mi mecz w skrócie? Właśnie dopiero wróciłem z zabawy...

0

9 asyst Roberto :D

0

Mathieu należy się odpoczynek przed Realem. Rafi nie gra, więc pewnie zagra na fałszywej 9 za tydzień..

0

3:4 z późniejszymi mistrzami.. TFU.. Europy w zeszłym sezonie..

0

Messi i Neymar podobno mają odpoczywać..

0

W PESie 13 Pique miał takie same skille i overall na stoperze co na DP :)

7

Bo Real myśli (teoretycznie nie myśli [przyp.13 posterunek] ). ze karnego i czerwonej Serhio na Neymarze nie było, co jest kompletną bzdurą, jak i to, co sądzą o karnym Xabiego i Daniego na Inieście (piękny gol Leo na 4:3)

0

Obstaw ktos streama na Polskę. Sopcastów dzisiaj nie ma wcale, ipla padła, a na slowackich zacinających się gównach nie dooglądam do końca...

12

Nie mów mi jak mam żyć :D

2

"Polaczkach".. Co to k**wa za słowo? Jesteś pieprzonym ruskiem, że używasz takich słów?

1

ISIL czy ISIS, w skrócie j**ać ich :)

0

W sumie to ISIL to prawidłowa nazwa. Islamskie Państwo Iraku i Lewantu. Nie wiem jak będzie po angielsku, ale wiem, że Lewant jest tak samo, więc musi być "L" :D

0

Nie wiem o co kaman wam z tymi Niemcami. Dla mnie są spoko. Spinacie się o jednego ziomka. Prawdziwy wróg leży za wschodnią granicą, ale nie, nie o tym myślę. Tego możemy ROZEBRAĆ. Za to największy wróg to ISIL (ISIL)

3

Mamy najdroższego piłkarza świata! SZACH MAT REAL MADRYT :D

0

Raus.

0

Albo federacja z nim

1

Jest zaraz za Messim, potem Xavim, Iniestą i Neymarem. Czyli na 5 miejscu

0

Raki za DonAndresa, sPedrolony za ElMunira i Sandro za NJR11

0

Xavi na prawym skrzydle?

0

Jestem za Adamą, Munirem i ... mam wątpliwości pomiędzy Dongou i Sandro

0

Genialne info!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?