DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziennikarz.
4
Genialna riposta :D
0
Hahehahhehahwhaywheay. Nieśmieszne
0
Co do Gran Derbi. Wiecie może, gdzie transmitują w Krakowie i będzie w tym pubie/klubie itp. więcej fanów Barcy niż Realu?
1
Czzyli Iniesta na lewym skrzydle z Realem? Neymar w środku i Leo na prawym.
4
Pier**licie Hipolicie..
0
Heh.
0
Czy to właśnie ich zaprosisz na dzisiejszą libację? Żadnego opisu, czy to na Ajax czy GD, mamy sie domyślać? :p
0
No to na GD : Bravo - Pedro, Mathieu, Bartra, Alba - Busi, Raki, DonAndres - Neymar, Rafi, Leo
0
Opiszecie mi mecz w skrócie? Właśnie dopiero wróciłem z zabawy...
0
9 asyst Roberto :D
0
Mathieu należy się odpoczynek przed Realem. Rafi nie gra, więc pewnie zagra na fałszywej 9 za tydzień..
0
3:4 z późniejszymi mistrzami.. TFU.. Europy w zeszłym sezonie..
0
Messi i Neymar podobno mają odpoczywać..
0
W PESie 13 Pique miał takie same skille i overall na stoperze co na DP :)
7
Bo Real myśli (teoretycznie nie myśli [przyp.13 posterunek] ). ze karnego i czerwonej Serhio na Neymarze nie było, co jest kompletną bzdurą, jak i to, co sądzą o karnym Xabiego i Daniego na Inieście (piękny gol Leo na 4:3)
0
Obstaw ktos streama na Polskę. Sopcastów dzisiaj nie ma wcale, ipla padła, a na slowackich zacinających się gównach nie dooglądam do końca...
12
Nie mów mi jak mam żyć :D
2
"Polaczkach".. Co to k**wa za słowo? Jesteś pieprzonym ruskiem, że używasz takich słów?
1
ISIL czy ISIS, w skrócie j**ać ich :)
0
W sumie to ISIL to prawidłowa nazwa. Islamskie Państwo Iraku i Lewantu. Nie wiem jak będzie po angielsku, ale wiem, że Lewant jest tak samo, więc musi być "L" :D
0
Nie wiem o co kaman wam z tymi Niemcami. Dla mnie są spoko. Spinacie się o jednego ziomka. Prawdziwy wróg leży za wschodnią granicą, ale nie, nie o tym myślę. Tego możemy ROZEBRAĆ. Za to największy wróg to ISIL (ISIL)
3
Mamy najdroższego piłkarza świata! SZACH MAT REAL MADRYT :D
0
Raus.
0
Albo federacja z nim
1
Jest zaraz za Messim, potem Xavim, Iniestą i Neymarem. Czyli na 5 miejscu
0
Raki za DonAndresa, sPedrolony za ElMunira i Sandro za NJR11
0
Xavi na prawym skrzydle?
0
Jestem za Adamą, Munirem i ... mam wątpliwości pomiędzy Dongou i Sandro
0
Genialne info!