2

Rozumie ktoś o co tu chodzi?

1

8

Michel Telo? Nossa nossa assim voce te mata.

1

I on ma być zamiast Alexisa na miejsce prawoskrzydłowego? Czy może Rafi? Faajnie. Do Gran Derbi będzie ciekawie..

1

Wiesz co to jest prawo pierwokupu ziomek? Widocznie Barça go nie chciała

0

Ciekaw jestem statystyk od Gran Derbi z Realem na SB (6:2) do teraz, czyli wszystkie mecze, w których Leo grał na 9..

0

"Kiedy widzę co nagrywam, to rozpiera mnie duma. Dlatego daję to na fulla i odpalam skuna" :)

1

Nie będzie już lepszy. Jest zbyt stary

1

Nie masz jaj...

0

Może nie lepiej, ale na pewno troszkę pewniej

5

Rąbnął Godinowi trzy LUJE OGŁUSZACZE Z PEŁNEJ EPY wzorowane na sławnym Bonusie BGC

2

To brzmi mniej więcej, jak : jeśli nic się nie trafi, to nic nie kupujemy więcej

0

Juan Gato w kolejnym tekście stwierdził, że transfer Marco Reusa zostanie ogłoszony w sobotę. Zawodnik ma podpisać trzyletni kontrakt, w ramach którego będzie zarabiał 4 miliony euro za sezon. Klauzula zapisana w jego w umowie będzie równa 45 milionom euro.




Z atleticopoland...

0

Czoło Ramosa - przeszło teraz na aut bramkowy, w maju niestety do bramki w finale LM

0

Dzisiaj nie biorę jeńców. Stosuję zasadę spalonej ziemi. Koniec z -naście. Dzisiaj rozpoczynam -dzieścia. :) William Lawson i Lubelska Trzy Zboża dla wszystkich :"

0

Wiem, wiem, następne 20 lat będzie dla mnie lepsze

0

Kolorowych jarmarków :) sorry Panie i Panowie, ale " 20 lat minęło jak jeden dzień"

0

Ława, kosztem Neymara. Belg to lewoskrzydłowy

0

Albo di kupuje zostaje Angela w Realu MU Marię po roku xD

0

I don't want to live on this planet anymore :o

0

Ma, jeśli Barca przebije ta kwote o 1,22 euro z VAT

0

Oficjalna oferta Barcy na Di Marię poszła (ok. 60 mln euro), ale i tak Perez nie będzie chciał sprzedać go do Barçy

8

Rakitic? Na tę chwilę jest więcej wart od Koke

3

Jestem studbem i dla mnie Marco też jest mistrzem

4

Przecież to nasz gracz :o

0

What about Adama do ciężkiej niesprawiedliwej cholery??

0

Marco Reus w Barcelonie to by było piękne. Szkoda, że nie wyrwaliśmy Lewego... :/

0

Ernest Wilimowski do kompletu ;D

0

O chuuuuuuuuuu* jakby to powiedział Piotr Witczak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?