DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://www.sport.es/es/noticias/tertulia-sport/barca-debe-por-hazard-3470968
2
Rozumie ktoś o co tu chodzi?
1
8
Michel Telo? Nossa nossa assim voce te mata.
1
I on ma być zamiast Alexisa na miejsce prawoskrzydłowego? Czy może Rafi? Faajnie. Do Gran Derbi będzie ciekawie..
1
Wiesz co to jest prawo pierwokupu ziomek? Widocznie Barça go nie chciała
0
Ciekaw jestem statystyk od Gran Derbi z Realem na SB (6:2) do teraz, czyli wszystkie mecze, w których Leo grał na 9..
0
"Kiedy widzę co nagrywam, to rozpiera mnie duma. Dlatego daję to na fulla i odpalam skuna" :)
1
Nie będzie już lepszy. Jest zbyt stary
1
Nie masz jaj...
0
Może nie lepiej, ale na pewno troszkę pewniej
5
Rąbnął Godinowi trzy LUJE OGŁUSZACZE Z PEŁNEJ EPY wzorowane na sławnym Bonusie BGC
2
To brzmi mniej więcej, jak : jeśli nic się nie trafi, to nic nie kupujemy więcej
0
Juan Gato w kolejnym tekście stwierdził, że transfer Marco Reusa zostanie ogłoszony w sobotę. Zawodnik ma podpisać trzyletni kontrakt, w ramach którego będzie zarabiał 4 miliony euro za sezon. Klauzula zapisana w jego w umowie będzie równa 45 milionom euro.
Z atleticopoland...
0
Czoło Ramosa - przeszło teraz na aut bramkowy, w maju niestety do bramki w finale LM
0
Dzisiaj nie biorę jeńców. Stosuję zasadę spalonej ziemi. Koniec z -naście. Dzisiaj rozpoczynam -dzieścia. :) William Lawson i Lubelska Trzy Zboża dla wszystkich :"
0
Wiem, wiem, następne 20 lat będzie dla mnie lepsze
0
Kolorowych jarmarków :) sorry Panie i Panowie, ale " 20 lat minęło jak jeden dzień"
0
Ława, kosztem Neymara. Belg to lewoskrzydłowy
0
Albo di kupuje zostaje Angela w Realu MU Marię po roku xD
0
I don't want to live on this planet anymore :o
0
Ma, jeśli Barca przebije ta kwote o 1,22 euro z VAT
0
Oficjalna oferta Barcy na Di Marię poszła (ok. 60 mln euro), ale i tak Perez nie będzie chciał sprzedać go do Barçy
8
Rakitic? Na tę chwilę jest więcej wart od Koke
3
Jestem studbem i dla mnie Marco też jest mistrzem
4
Przecież to nasz gracz :o
0
What about Adama do ciężkiej niesprawiedliwej cholery??
0
Marco Reus w Barcelonie to by było piękne. Szkoda, że nie wyrwaliśmy Lewego... :/
0
Ernest Wilimowski do kompletu ;D
0
O chuuuuuuuuuu* jakby to powiedział Piotr Witczak :D