2

Cabron saluda al campeon?

0

Obecnie Neymar > Ronaldo.

0

2000 euro za miesiac

0

Potrzebne video, jak Alba zagrywa łokciem, zapiernicza przez 90 m i zalicza asystę :D

0

No fakt, dzięki za info. Pozdrawiam, VAMOS!!!!!

0

To już widziałem na vine.co, Torres jak sie sypał z NJR też, ale sytuacji z Gabim niestety nie :/

0

Masz może jakiś link? I do sytuacji z Ardą też bym prosił. Czyim butem rzucił??

0

Beka, przecież mogą sobie mówić to co chcą, jak sędzia nie słyszy..

0

Dobra, dobra, co z tym Gabim?

0

A inne kursy? Tzn na inne zespoły

0

Muniain to szybki skrzydłowy, a Iniesta ŚPO

0

Neymar na transfermarkcie z 70 do 80 mln euro - równo z Balem

3

Widzę koleżanka 1 raz w internetach :)

0

Zamiast trenować to się wydurniają. A Luisito patrzy.

1

Elche trenuje gościu podobny do Mou :d

0

0

LEVANTE :D nie no, nie są najgorsze, realne zdjęcia zawsze wyglądają ładniej od infografik

0

Z APOELem raczej. Ale fakt swietnie grał, do tego przebiegł ponad 10,5 km

1

Wg mnie jeśli jak najszybciej nie dadzą mu nowego kontraktu i klauzuli min 60 mln to wykażą się wielkim IDIOTYZMEM. Ten chłopak będzie lepszy od swojego brata, zobaczycie..

0

Chyba się bał dostać balą

3

Żałuję wolniaka w ostatniej minucie. Gdyby Leo pozwolił Neymarowi strzelać to może kwestia awansu już byłaby przesądzona...

4

Razor z NFS Most Wanted?

2

Pijanym i naćpanym mówimy stanowcze NIE

0

Kto?

0

Tjaaa.. Myślisz, że trenerzy Burkina Faso oglądają mecze od listopada w Pucharze Króla. Niee, właśnie patrzą kto został królem strzelców LM, kto wygrał, albo w ogóle nie patrzą..

0

Bartra za jak zwykle spóźniony faul. Alves - głupie zagranie ręką niedaleko linii środkowej

2

Skroot v2 : Neymar - świetny mecz, brazilec jest po prostu bardzo dobrym piłkarzem, dobry sezon
Leo - brak słów... I jeszcze do tego się wraca i odbiera piły!!
Suarez - brak słów... Ale w drugą stronę.. Fatalnie gra, może do końca sezonu się obudzi
Pedro - stała, średnio-słaba forma od 2 sezonów

0

Skroot :
Bravo - bardzo dobry, czujny, chociaż mógłby popracować nad grą nogami, by grał nimi na poziomie TerStegena.
Alves - w miarę, ma lepszą formę niż na początku sezonu i końcówce poprzedniego.
Pique i Masche - Szefu trochę lepszy, chociaż obaj ustabilizowali formę
Alba - motorówa! Świetny w ataku i obronie
Busi - dramat, klapa, konkretny brak formy, już Samper by zagrał lepiej w tym meczu
Iniesta - to samo/ Rafinha - bajeczny talent, rośnie drugi DonAndres, dostaje za mało minut.
Rakitić - nareszcie odpalił, oby grał coraz lepiej.

0

Bo na chwilę obecną jest LEPSZY

0

Nie oglądałem 3 ostatnich minut. Ale w sensie, że MA grać koniecznie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?