DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cabron saluda al campeon?
0
Obecnie Neymar > Ronaldo.
0
2000 euro za miesiac
0
Potrzebne video, jak Alba zagrywa łokciem, zapiernicza przez 90 m i zalicza asystę :D
0
No fakt, dzięki za info. Pozdrawiam, VAMOS!!!!!
0
To już widziałem na vine.co, Torres jak sie sypał z NJR też, ale sytuacji z Gabim niestety nie :/
0
Masz może jakiś link? I do sytuacji z Ardą też bym prosił. Czyim butem rzucił??
0
Beka, przecież mogą sobie mówić to co chcą, jak sędzia nie słyszy..
0
Dobra, dobra, co z tym Gabim?
0
A inne kursy? Tzn na inne zespoły
0
Muniain to szybki skrzydłowy, a Iniesta ŚPO
0
Neymar na transfermarkcie z 70 do 80 mln euro - równo z Balem
3
Widzę koleżanka 1 raz w internetach :)
0
Zamiast trenować to się wydurniają. A Luisito patrzy.
1
Elche trenuje gościu podobny do Mou :d
0
0
LEVANTE :D nie no, nie są najgorsze, realne zdjęcia zawsze wyglądają ładniej od infografik
0
Z APOELem raczej. Ale fakt swietnie grał, do tego przebiegł ponad 10,5 km
1
Wg mnie jeśli jak najszybciej nie dadzą mu nowego kontraktu i klauzuli min 60 mln to wykażą się wielkim IDIOTYZMEM. Ten chłopak będzie lepszy od swojego brata, zobaczycie..
0
Chyba się bał dostać balą
3
Żałuję wolniaka w ostatniej minucie. Gdyby Leo pozwolił Neymarowi strzelać to może kwestia awansu już byłaby przesądzona...
4
Razor z NFS Most Wanted?
2
Pijanym i naćpanym mówimy stanowcze NIE
0
Kto?
0
Tjaaa.. Myślisz, że trenerzy Burkina Faso oglądają mecze od listopada w Pucharze Króla. Niee, właśnie patrzą kto został królem strzelców LM, kto wygrał, albo w ogóle nie patrzą..
0
Bartra za jak zwykle spóźniony faul. Alves - głupie zagranie ręką niedaleko linii środkowej
2
Skroot v2 : Neymar - świetny mecz, brazilec jest po prostu bardzo dobrym piłkarzem, dobry sezon
Leo - brak słów... I jeszcze do tego się wraca i odbiera piły!!
Suarez - brak słów... Ale w drugą stronę.. Fatalnie gra, może do końca sezonu się obudzi
Pedro - stała, średnio-słaba forma od 2 sezonów
0
Skroot :
Bravo - bardzo dobry, czujny, chociaż mógłby popracować nad grą nogami, by grał nimi na poziomie TerStegena.
Alves - w miarę, ma lepszą formę niż na początku sezonu i końcówce poprzedniego.
Pique i Masche - Szefu trochę lepszy, chociaż obaj ustabilizowali formę
Alba - motorówa! Świetny w ataku i obronie
Busi - dramat, klapa, konkretny brak formy, już Samper by zagrał lepiej w tym meczu
Iniesta - to samo/ Rafinha - bajeczny talent, rośnie drugi DonAndres, dostaje za mało minut.
Rakitić - nareszcie odpalił, oby grał coraz lepiej.
0
Bo na chwilę obecną jest LEPSZY
0
Nie oglądałem 3 ostatnich minut. Ale w sensie, że MA grać koniecznie?