DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zniszczyłeś kolego :D
1
Tak, bo mamy 4 pkt przewagi tylko TEORETYCZNIE (Real ma lepszy bilans bezpośrednich meczów)
0
Komentarz usunięty
1
Oby, ku**a oby :D jaram się Paulem
2
Lobo10, albo pedrorodriguess, albo Kurinho
1
Zgaduję, że powstanie FIFA zaczęło się od jakiejś SPRZEDAŻY :P
0
Masz jakieś potwierdzone info, że Moura zagra na 100%?
0
Komentarz usunięty
1
Artjoms Rudnevs i 3 do 3 na Stadio Olimpico w Turynie :D
PS : Żeby nie było, nie jestem za Lechem, ani za Błękitnymi..
5
Kto KUPY wali?
0
Poleciłem przed chwilą, nie ma za co :*
0
podbijam
0
Nie zrozumiałeś..
0
Nie ten wróg, poza tym nie dzieli nas od Pycckich Bug..
1
Beka. Nasz wróg jest za Bugiem..
1
Real kiedyś dostał omłoty od Atletico i to u siebie w finale PK (CR11 - Diego Costa, Miranda)
0
O ktorej godzinie Polska gra z Irlandia w niedzielę
0
Świetnie godosz. 3 punkty zamiast 4 - bilans bramkowy przy 1 zw.Realu. 1 zw. Barcy
0
W tym roku bilans bramek w Klasykach : 2 remisy i w bramkach 4:3 dla Realu. Także ( nie daj Boże) gdy w ostatniej kolejce Real spotka się punktami z Blaugraną to duuuuuuuuupa..
2
Świetny tydzień : poniedziałek - zaliczony 3 semestr, środa - Barca-City, piątek - Wisła-Craxa, niedziela - El Clasico. Same świetne wyniki!!
0
Myślałem że roz***dole telewizor jak go słuchałem...
0
Tak to sobie możemy porównywać, jak Niemcy stawiają Ronaldo na równi z Messim, to nie ma co gadać..
0
Wydawanie kasy w błoto. 10 raz piszę : sopcasthd.2ap.pl
Dla mnie ta stronka to niebo, a ziemia do innych. 3 zł za 3 dni transmisji dużej ilości meczów w HD to chyba... mało.
0
Dla HUGA Sancheza też pewnie :D
2
Każdy to powie, Wisełka rządzi w Krakowie!
2
Każdy może mieć lepsze statystyki od roweru. LUDZIEEE to jest Kroos, a nie Kross!
0
sopcasthd.2ap.pl
Poproś tatusia, to ci wykupi premkę za 3 zł i oglądaj w HD
0
Śmiga bardzo dobrze, oglądałem już Derbi i kilka innych meczów, za każdym razem idealny obraz i bez ścin..
0
3 zł przelewem, dużo meczów przez 3!! dni można obejrzeć.
0
sopcasthd.2ap.pl