DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
"-A z czego się pan najbardziej śmieje?
-Jak pijany Rodzen upadł i sobie głupi ryj rozwalił"
0
Szpaku mówi "Marszczerano"
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
4
Rozwalasz mnie chłopie. Piszesz posty bez ładu i składu, w dziecinny sposób na różnych fanpage'ach na Facebooku obrazasz kibiców innych drużyn, albo pokazujesz wyższość Barcy nad innymi (często nieuzasadnioną). Chełpisz się wyjazdami do Hiszpanii, "ile to razy nie byłeś na Camp Nou". Trochę pokory i szacunku... #VamosBarça
0
Sopcasthd.2ap.pl
0
Dobrze zrozumiałem ze Eleven się pojawił na Cyfrowym Polsacie? Przeszukałem wszystko i nie mogę znaleźć..
2
Oficjalnie : Manchester United zdeterminowany by pozyskać supersnajpera GKS Katowice - Grzegorza Goncerza. Popularny "Gonzo" ma kosztować Czerwone Diabły 250 mln euro, co stanowi budżet GieKSy na około 300 lat.
11
Dlaczego Wenger nie lubi Barcelony? "Barcelona nie chciała sprzedać Arsenalowi Messiego, Neymara i Iniesty w pakiecie za paczkę fajek. Z tego powodu nie mogę czuć do nich zbyt wiele sympatii"
~Arsene Wenger
0
To było chyba podczas Gran Derbi, jak Grzmot odepchnal Guardiole i zrobiła się mała awantura na boisku
0
Chyba w bramce reprezentantów Ługanskiej Republiki Ludowej..
1
Komentarz usunięty
1
0
W Pucharze Króla gola zdobył tylko tfu.. Ronaldo (w dogrywce)
0
Ale podobny do Mathieu.
0
Może chodziło mu o Carlosa Bacce?
0
Powiem tak : 24 godziny miałem wyjęte z życia. I teraz się Was zapytuję : co się stało z Barcą??
0
Już nikt na Reymonta nie krzyczy "Zostaw Kazika"..
0
Jak gra Rafinha? Bo dopiero włączyłem.
0
No właśnie, za kilkadziesiąt baniek.
1
Totalna głupota. Za 2-3 lata byłby jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie.
1
Nie tylko. Malaga jest lepsza od Barcelony, Bayernu, Realu, Atletico, PSG i City. ;)
2
W sumie to Ney swoje juz zrobił :D
0
Douglas 2?
2
Za 2 godziny wielkie derby : Gorny Ślunsk vs Zagłembioki. Niech zwycięży lepszy. #inogieksa
0
Jest na zwykłym Polsacie Sport
1
Podobno 32,5 mln euro.
0
Müller jest genialny, dla mnie zaraz za Neymarem...
0
"LUIS Suarez! Po meczu! Suarez razy dwa!"
Najpiękniejszy gol sezonu - gol Luisa z PSG na 3:0