6

Może "Precz z komuną"?

0

Na Villareal?

0

Sedzia... nawet nie będę tego komentował..

1

Rakitić w tej drużynie gra razem z Busim na ŚPD i ma dużo inne zadania niż Iniesta czy Roberto. Jak gra z Busim to jest chyba nawet głębiej ustawiony niż on.

2

Mathieu dramat dzisiaj.

0

Ale ten Madryt jest dzisiaj bossssski! Jak Marty McFly!

0

1



I obczaj cały kanał pana Darka Żmudzkiego :P

0

Siema. Mam pewien problem w FIFIE 14 (od Skidrow). Zainstalowałem patcha AllInOne od ModdingWayMod (tego najnowszego). I gdy w grze włączam ekran wybierania klawiatury, pada, myszki, to gra się wyłącza. Po (UWAGA) 1 lub 3 lub 4 lub 5 lub 7 restartach FIFY da się już normalnie wybrać ustawienia kontrolera i grać. Wie ktoś o co kaman? Dodam, że ilość restartów jest przypadkowa, czasem działa za 4, czasem za 8 razem.

0

Raki przed Busim.. bekson..

16

Bo jest Argentyńczykiem mistrzuniu ;)

0

Gerard Lopez to nie jest czasem ten nieudacznik, co trenuje Barcelonę B?

3

Messi po raz pierwszy zero strat, brawo!

3

Ale nie w "bieda-pakiecie" :D

0

Głupie pytanie, ale nie chce mi się grzebać w necie. Będzie dzisiejszy mecz na Cyfrowym Polsacie? Nie mam TVP Sport. Dzięki za odpowiedź :)

0

Nice try Rafa!

0

Oficjalnie: Leo Messi odczuwa bóle brzucha (kolka nerkowa) i nie jest dostępny na dzisiejszy półfinał KMŚ. #BObox

6

Bravo, Pique w formie, Alba w formie.

0

Fajnie, że nie kibicujesz Realowi, ale zapomniałeś postawić przecinka za"który".

6

Gdyby Bayern odpadł z Juve to daj Boże w następnych fazach LM każdy jest do ogrania. Może za wyjątkiem rozpędzającego się Atletico..

0

Ściągnij apkę UStream i tam może w zakładce LIVE znajdziesz transmisję :P

0

Do końca grudnia.

0

Nie mów mi jak mam żyć.

0

Oj nie ma takiego przeklinania. Nie wszyscy tu są dorośli. Zgłaszam.

2

Brawo Michale, twoja pierwsza składna wypowiedź na tej stronie! :)

0

Correa totalny kozak. Brać go natychmiast.

0

Wybrałem Cracovię przypadkowo, bo mieszkam w mieście, gdzie rządzi Wisła :D

3

Co za dziwna interpretacja. To znaczy ze nie wyklucza też gry w Cracovii i Warcie Zawiercie?

1

Wszyscy oprócz Leo, Rakiticia, Alby, Sampera, Ter Stegena i Camary - dno.

1

Bartra powinien dostać ocenę 0 w tym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?