DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Może "Precz z komuną"?
0
Na Villareal?
0
Sedzia... nawet nie będę tego komentował..
1
Rakitić w tej drużynie gra razem z Busim na ŚPD i ma dużo inne zadania niż Iniesta czy Roberto. Jak gra z Busim to jest chyba nawet głębiej ustawiony niż on.
2
Mathieu dramat dzisiaj.
0
Ale ten Madryt jest dzisiaj bossssski! Jak Marty McFly!
0
1
I obczaj cały kanał pana Darka Żmudzkiego :P
0
Siema. Mam pewien problem w FIFIE 14 (od Skidrow). Zainstalowałem patcha AllInOne od ModdingWayMod (tego najnowszego). I gdy w grze włączam ekran wybierania klawiatury, pada, myszki, to gra się wyłącza. Po (UWAGA) 1 lub 3 lub 4 lub 5 lub 7 restartach FIFY da się już normalnie wybrać ustawienia kontrolera i grać. Wie ktoś o co kaman? Dodam, że ilość restartów jest przypadkowa, czasem działa za 4, czasem za 8 razem.
0
Raki przed Busim.. bekson..
16
Bo jest Argentyńczykiem mistrzuniu ;)
0
Gerard Lopez to nie jest czasem ten nieudacznik, co trenuje Barcelonę B?
3
Messi po raz pierwszy zero strat, brawo!
3
Ale nie w "bieda-pakiecie" :D
0
Głupie pytanie, ale nie chce mi się grzebać w necie. Będzie dzisiejszy mecz na Cyfrowym Polsacie? Nie mam TVP Sport. Dzięki za odpowiedź :)
0
Nice try Rafa!
0
Oficjalnie: Leo Messi odczuwa bóle brzucha (kolka nerkowa) i nie jest dostępny na dzisiejszy półfinał KMŚ. #BObox
6
Bravo, Pique w formie, Alba w formie.
0
Fajnie, że nie kibicujesz Realowi, ale zapomniałeś postawić przecinka za"który".
6
Gdyby Bayern odpadł z Juve to daj Boże w następnych fazach LM każdy jest do ogrania. Może za wyjątkiem rozpędzającego się Atletico..
0
Ściągnij apkę UStream i tam może w zakładce LIVE znajdziesz transmisję :P
0
Do końca grudnia.
0
Nie mów mi jak mam żyć.
0
Oj nie ma takiego przeklinania. Nie wszyscy tu są dorośli. Zgłaszam.
2
Brawo Michale, twoja pierwsza składna wypowiedź na tej stronie! :)
0
Correa totalny kozak. Brać go natychmiast.
0
Wybrałem Cracovię przypadkowo, bo mieszkam w mieście, gdzie rządzi Wisła :D
3
Co za dziwna interpretacja. To znaczy ze nie wyklucza też gry w Cracovii i Warcie Zawiercie?
1
Wszyscy oprócz Leo, Rakiticia, Alby, Sampera, Ter Stegena i Camary - dno.
1
Bartra powinien dostać ocenę 0 w tym meczu