0

Proszę nie rób tego. Jestem ciężkostrawny..

10

Andre cichy bohater spotkania.

3

Ale celówa w chooy :D

1

Andre gra świetnie.

0

Swego czasu Chelsea dawała 325 mln euro...

6

Dziwny tytuł.. brzmi trochę, jak : "Ej Mati, już nie jesteśmy za Realem"

1

Coś się popsuło

0

Do MichalWOT : https://www.footy-boots.com/wp-content/uploads/2010/01/adidas-adiZero-football-boots.jpg - sa boskie, o ile ci sie je uda gdzies jeszcze dostać :)

0

Trza go najpierw strzelić :)

1

Jak to sie mówi? "Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo" :)

0

Stones >>> palacz

0

Mam nietypową prośbę : potrzebny mi jest skrót meczu Real - Barcelona z kwietnia 2011 (0-2 LM), LUB sama bramka Messiego (ta druga), ale..... koniecznie z ruskim komentarzem. Szukałem już wszędzie i nie mogę znaleźć :/

1

Niezła taktyka ;) grają jakimś 4-1-1-2-2 :D

0

W FIFIE 14 (przerobionej na 16) u mnie w Granadzie gra w 1 składzie na ŚPO. Jest świetny xD

14

Ej zią, on to powiedział z PRZEKĄSEM, inaczej mówiąc : sarkazm.

6

Co wy tam wiecie. Legendą tutaj był Miki_Messi2001

3

Takiego piona - Mangale.

0

Powie mi ktoś, co stało się z Muniainem? Kiedyś gwiazda Athletiku, powoływany do kadry Hiszpanii, teraz niby z nr. 10 w Bilbao, ale na ławce cały czas, a latka lecą...

1

W Hiszpanii takie "s" czyta się trochę jak "f", tym niemniej napisałeś dobrze :)

0

Że się tak wyrażę : :*

0

Oficjalny??

0

Kiedy terminarz? WAŻNE!

0

Jest już terminarz Barcy w LM? Pytam, bo chciałbym lecieć na mecz z Atletico we wrześniu, albo na jakiś w LM :)

0

Digne bosko jak na razie.

1

Arda DNO i metr błota...

0

Powiedzcie mi, dlaczego taki dobry grajek jak Xherdan gra u takich średniakow jak Stoke?

4

Może walą razem gorzoł :)

0

Twarz nieskalana myślą :D xD

1

Hej. Nie oglądałem drugiej połowy meczu. Wg mnie najlepiej w pierwszej części zagrał Roberto i Camara. A w drugiej?

1

Fake - przy 4. zawsze powinien być Arsenal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?