DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę nie rób tego. Jestem ciężkostrawny..
10
Andre cichy bohater spotkania.
3
Ale celówa w chooy :D
1
Andre gra świetnie.
0
Swego czasu Chelsea dawała 325 mln euro...
6
Dziwny tytuł.. brzmi trochę, jak : "Ej Mati, już nie jesteśmy za Realem"
1
Coś się popsuło
0
Do MichalWOT : https://www.footy-boots.com/wp-content/uploads/2010/01/adidas-adiZero-football-boots.jpg - sa boskie, o ile ci sie je uda gdzies jeszcze dostać :)
0
Trza go najpierw strzelić :)
1
Jak to sie mówi? "Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo" :)
0
Stones >>> palacz
0
Mam nietypową prośbę : potrzebny mi jest skrót meczu Real - Barcelona z kwietnia 2011 (0-2 LM), LUB sama bramka Messiego (ta druga), ale..... koniecznie z ruskim komentarzem. Szukałem już wszędzie i nie mogę znaleźć :/
1
Niezła taktyka ;) grają jakimś 4-1-1-2-2 :D
0
W FIFIE 14 (przerobionej na 16) u mnie w Granadzie gra w 1 składzie na ŚPO. Jest świetny xD
14
Ej zią, on to powiedział z PRZEKĄSEM, inaczej mówiąc : sarkazm.
6
Co wy tam wiecie. Legendą tutaj był Miki_Messi2001
3
Takiego piona - Mangale.
0
Powie mi ktoś, co stało się z Muniainem? Kiedyś gwiazda Athletiku, powoływany do kadry Hiszpanii, teraz niby z nr. 10 w Bilbao, ale na ławce cały czas, a latka lecą...
1
W Hiszpanii takie "s" czyta się trochę jak "f", tym niemniej napisałeś dobrze :)
0
Że się tak wyrażę : :*
0
Oficjalny??
0
Kiedy terminarz? WAŻNE!
0
Jest już terminarz Barcy w LM? Pytam, bo chciałbym lecieć na mecz z Atletico we wrześniu, albo na jakiś w LM :)
0
Digne bosko jak na razie.
1
Arda DNO i metr błota...
0
Powiedzcie mi, dlaczego taki dobry grajek jak Xherdan gra u takich średniakow jak Stoke?
4
Może walą razem gorzoł :)
0
Twarz nieskalana myślą :D xD
1
Hej. Nie oglądałem drugiej połowy meczu. Wg mnie najlepiej w pierwszej części zagrał Roberto i Camara. A w drugiej?
1
Fake - przy 4. zawsze powinien być Arsenal.