DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oglądałem skrót. Na rewanż i następny dwumecz trzeba ogarnąć obronę, bo dzisiaj pierwsza połowa mogła się skończyć kilkoma golami dla gospodarzy.
0
Gdzie mozna obejrzec dzisiaj Barcelone B? Graja za godzine
0
...om.
6
Nie, jest kolejny dwumecz, bodajże z druzyna z 2 miejsca z ktorejs grupy.
0
Dwa slowa : brak swiezosci. Alba, Rakitic powinni odejsc po sezonie. Arda, Mathieu rowniez. Podoba mi sie dzisiaj Gomes. Beda z niego ludzie. Messi wiadomo, klasyka.
0
Ale Alba ma FATALNĄ technikę... jak mu się dobrze odbije piłka to spoko, jak nie to nerwówa..
19
No, w dwie ostatnie.
0
3-2-2-3 ustawienie? :D
0
Za dużo za szybko chciałem powiedzieć i nie oddzieliłem dokładnie tych dwóch spraw :) samolubny Gerard, niemrawy Gomes.
0
Bo to chodzi złe decyzje, często podania do najbliższego gracza, gdy aż się prosiło zagrać na wolne pole, albo do któregoś z napastnikow (Gomes).
0
Ja jeszcze o sprawie z Deulofeu. Oglądałem kilka różnych filmików na YT z najlepszymi momentami Deulofeu z Milanu i Evertonu (głównie z Milanu). Fakt, drybling nieznacznie mu się poprawił, ale nadal jest dość samolubny i przede wszystkim podejmuje złe (często najprostsze) decyzje na boisku. Skąd my to znamy? Czy od nowego sezonu będziemy się szczególnie wk*wiać na DWÓCH piłkarzy Barcy, zamiast jednego, jak w tym sezonie? :)
9
Turan będzie wrzucał w nieskończoność w pole karne, a Alcacer wczyta swój instynkt strzelecki i będzie ładował wszystko z pierwszej piłki pod poprzeczkę :D
1
Co za goooooość xD
0
"Tadek nie kompromituj się, błagam, nie kompromituj..."
0
No i co z tym Neymarem? Jakaś decyzja?
0
4-2-2-2 z Paco i Suarezem w ataku, Iniestą i Messim jako ŚPO.
0
Ciekawe kiedy Lucho powoła Romerę..
0
Takie 4-3-3 z Messim jako cofnięta "9"
0
Deulofeu wraca w czerwcu
9
Czepiajcie sie k*wa Denisa dalej. Lucho wystawia go na PS, albo PPO, a wszyscy się dziwią, czemu nie gra tak świetnie jak w Villarealu na LP, gdzie był jedną z gwiazd. On naprawdę jest dobry, z tym, że jest młody, musi pograć, w grę wchodziło by nawet wypożyczenie na sezon (kolejne).
0
Gra coś Alen w Las Palmas, czy kicha?
0
To kto grał 70 minut?
0
Mooment, to zdanie jest jakoś dziwnie napisane, mnie się wydaje, że to Iniesta grał 70minut i miał dwie asysty i był najlepszy na boisku..
4
KLĘKAJCIE NARODY!!
3
... w nagrodę za dobre występy w klubie.
0
Tylko Real.
0
Mogłem jechać. 1600 zł z fcbp było juz na stole, wystarczył szybki wpis i przelew... :/
1
Mboula nowy Traore? Mam nadzieję, że nie skończy jak Hiszpan - gnijąc w Anglii.
0
Może wreszcie zalał Brunę i się pobiorą :D chociaż mama Daviego Lukki też jest mega ;)
0
Raczej Messi w pomocy, a Rafix na prawym skrzydle ;)