1

Oglądałem skrót. Na rewanż i następny dwumecz trzeba ogarnąć obronę, bo dzisiaj pierwsza połowa mogła się skończyć kilkoma golami dla gospodarzy.

0

Gdzie mozna obejrzec dzisiaj Barcelone B? Graja za godzine

0

...om.

6

Nie, jest kolejny dwumecz, bodajże z druzyna z 2 miejsca z ktorejs grupy.

0

Dwa slowa : brak swiezosci. Alba, Rakitic powinni odejsc po sezonie. Arda, Mathieu rowniez. Podoba mi sie dzisiaj Gomes. Beda z niego ludzie. Messi wiadomo, klasyka.

0

Ale Alba ma FATALNĄ technikę... jak mu się dobrze odbije piłka to spoko, jak nie to nerwówa..

19

No, w dwie ostatnie.

0

3-2-2-3 ustawienie? :D

0

Za dużo za szybko chciałem powiedzieć i nie oddzieliłem dokładnie tych dwóch spraw :) samolubny Gerard, niemrawy Gomes.

0

Bo to chodzi złe decyzje, często podania do najbliższego gracza, gdy aż się prosiło zagrać na wolne pole, albo do któregoś z napastnikow (Gomes).

0

Ja jeszcze o sprawie z Deulofeu. Oglądałem kilka różnych filmików na YT z najlepszymi momentami Deulofeu z Milanu i Evertonu (głównie z Milanu). Fakt, drybling nieznacznie mu się poprawił, ale nadal jest dość samolubny i przede wszystkim podejmuje złe (często najprostsze) decyzje na boisku. Skąd my to znamy? Czy od nowego sezonu będziemy się szczególnie wk*wiać na DWÓCH piłkarzy Barcy, zamiast jednego, jak w tym sezonie? :)

9

Turan będzie wrzucał w nieskończoność w pole karne, a Alcacer wczyta swój instynkt strzelecki i będzie ładował wszystko z pierwszej piłki pod poprzeczkę :D

1

Co za goooooość xD

0

"Tadek nie kompromituj się, błagam, nie kompromituj..."

0

No i co z tym Neymarem? Jakaś decyzja?

0

4-2-2-2 z Paco i Suarezem w ataku, Iniestą i Messim jako ŚPO.

0

Ciekawe kiedy Lucho powoła Romerę..

0

Takie 4-3-3 z Messim jako cofnięta "9"

0

Deulofeu wraca w czerwcu

9

Czepiajcie sie k*wa Denisa dalej. Lucho wystawia go na PS, albo PPO, a wszyscy się dziwią, czemu nie gra tak świetnie jak w Villarealu na LP, gdzie był jedną z gwiazd. On naprawdę jest dobry, z tym, że jest młody, musi pograć, w grę wchodziło by nawet wypożyczenie na sezon (kolejne).

0

Gra coś Alen w Las Palmas, czy kicha?

0

To kto grał 70 minut?

0

Mooment, to zdanie jest jakoś dziwnie napisane, mnie się wydaje, że to Iniesta grał 70minut i miał dwie asysty i był najlepszy na boisku..

4

KLĘKAJCIE NARODY!!

3

... w nagrodę za dobre występy w klubie.

0

Tylko Real.

0

Mogłem jechać. 1600 zł z fcbp było juz na stole, wystarczył szybki wpis i przelew... :/

1

Mboula nowy Traore? Mam nadzieję, że nie skończy jak Hiszpan - gnijąc w Anglii.

0

Może wreszcie zalał Brunę i się pobiorą :D chociaż mama Daviego Lukki też jest mega ;)

0

Raczej Messi w pomocy, a Rafix na prawym skrzydle ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?