0

Sędzia DNO...

8

Denis spoko gra, dajcie mu spokój. Alena troche się stremował.

0

Chyba Barcę B....

1

Semedo uraz.

0

Jak gra Vitinho? Będzie cusik z niego?

0

Myślałem ze o Vidala chodzi, bo wspomnieliście o nim :)

0

Niedługo sobie złote wstawi ;)

0

No 98 rocznik to on nie jest...

1

Pooooooki

2

Ci niepowołani to prawdopodobnie ci pierwsi do odejścia :P

0

Z jakim numerem będzie grał Cou?

0

Jakieś niusy o Cou? Najlepiej prosto od Bartomeu :)

0

No Maxi Gomez gra całkiem spoko ;)

0

Jeśli odejdzie, a jest taka możliwość, bo City bez mrugnięcia okiem może wydać na niego 60 baniek, wszystko zależy od słowa Samuela, to obecny zarząd trzeba będzie wywieźć na taczkach....

0

Otwiera się na sam koniec hyhyhyh...

7

Stary, opanuj się. Realnie to by było 3 z tyłu, bez bramkarza, a reszta by stała w przodzie :D XD

2

Świetny pomysł. Jak oddamy Vermaelena, to znowu będzie trzech obroncow w druzynie.

2

Gołowin? XD

0

Niedobrze to wygląda..

0

Jakies platne streamy polecacie na jutro? Oprocz Player.pl i Eleven? Chyba, ze na tych dwoch da się ogladac jednoczesnie na dwoch kompach mecz online?

1

W pierwszej polowie Paulinho - za napastnikami jako ŚPO. W drugiej Aleix jako prawy skrzydłowy.

0

To kto na Klasyk? Czterech pomocników, czy Denis? Bo Dembele raczej niet.

0

I tak gramy dość niedokładnie, by nie rzec słabo. Najlepszy jak na razie Alba, Iniesta. IN MINUS : Leo, Paulinho

0

Stara to jest Legia... w końcu już ma 101 lat :D :D :D

23

Może Paco zamiast Suareza? Albo Denis za kogoś? ;)

0

Verma jak na 4 stopera jest spoko. Ostatnio gra dość dobrze.

0

Nie oglądałem, a o co kaman?

0

Nie rozumiem, dlaczego na mecz o nic wyszedł taki mocny skład. Rakitic i Suarez to powinni sobie zrobić przerwę, bo i tak cienko grają. I jeszcze to wejście z ławki Messiego...

2

Mats - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Busqets, Paulinho, Iniesta - Denis, L.Suarez, Messi. Oto odpowiedź na wszystkie wątpliwości.

0

Paczaj na Athletic Club

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?