0

Coooooo Sociedad i Bilbao polecieli w kulki, to nie mam pytań

1

To ja już wole k*rwa Tello :D niž Deulo

0

Denis

0

Jakiś FullHd link? Język nieważny

0

Tylko Hubcio Siejewicz! :D DU JU NID DOKTOR OR NOT? TEL MI!

1

Sanllehi nie odszedl z Barcy czasem ostatnio?

0

Panie i Panowie, wiecie co się zdobywa takimi meczami ;) I WY*EBCIE TEGO SPAMERA!

1

MAtS jest PRZEch*j!

1

Gdzie Denis, do jasnej cholery?

1

Maxi Lopez ma już 33 lata, to tak średnio..

0

Sorry, niestety nie ogladam meczu, spotkanie ze znajomymi. Opisze ktos w skrocie jak gramy?

0

MAtS KRÓL!!!!

0

Mecz może się podobać. Szkoda niewykorzystanych szans, Nasza linia pomocy na bardzo wysokim poziomie. Słaby Athletic. Żałosne symulki Aduriza i Raula Garcii.

0

Kiedy to było :D jeszcze Boixos Nois byli na trybunach.

6

No tak średnio bym powiedział. Patrząc na kocioł na Reymonta 22, a na pikniki na Camp Nou, to raczej odwrotnie :D

0

Umtiti biegał jak naćpany, nadpobudliwy. Mnóstwo błedow, strat.

0

Ten mecz wygląda jakbym grał w FIFIE Deportivo Alaves kontra Leganes i baaardzo by mi się nie chciało grać...

0

Co sie dzieje z tą trawą??

1

Jestesmy jacys niedokładni. Zmeczenie, czy stan murawy?

0

Musisz grzebac w archiwum i szukac tego meczu. Pamietam dwa takie przypadki, a jeden z nich to wlasnie wspomniany Pedro.

0

BTW : Czemu "1" jest najniższa? W meczu z Osasuną w lutym 2012r. Pedro dostał ocenę "0". ;)

0

Nie będzie. Malaga jest TOTALNIE słaba, ma jeden punkt.

1

Jeżeli "skrzydło obrony" to wg ciebie PO i LO, to chyba oszalałeś. Busquets i Iniesta są najlepszymi zawodnikami na świecie na swoich pozycjach.

10

Paco już nie ma życia w Barcy. Prognozuję, że odejdzie w zimie, a przyjdzie kolejny utalentowany ST.

0

Mordki, napisze mi ktoś esa w nocy, czy Argentyna awansowała na MŚ? Numer podam na PW, sieć T-Mobile

0

WIELKA POLSKA!

0

Gdzieś czytałem, że jak Polska awansuje, ale NIE WYGRYWAJĄC meczu, to bedzie w drugim koszyku prawdopodobnie.

0

Eeeej ziooomuś spokojnie, a Aduriz to co? Napastnik reprezentacji Hiszpanii na EURO2016, gdy się uznaje Kraj Basków to co?

0

0

Rozumiecie, ze jest za duzo pomocnikow, a na PO jest cienki Vidal... Valverde myslal, ze Vidal sie ogarnie, a nadal gra do dupy, wiec na PO gra Semedo i Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?