DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coooooo Sociedad i Bilbao polecieli w kulki, to nie mam pytań
1
To ja już wole k*rwa Tello :D niž Deulo
0
Denis
0
Jakiś FullHd link? Język nieważny
0
Tylko Hubcio Siejewicz! :D DU JU NID DOKTOR OR NOT? TEL MI!
1
Sanllehi nie odszedl z Barcy czasem ostatnio?
0
Panie i Panowie, wiecie co się zdobywa takimi meczami ;) I WY*EBCIE TEGO SPAMERA!
1
MAtS jest PRZEch*j!
1
Gdzie Denis, do jasnej cholery?
1
Maxi Lopez ma już 33 lata, to tak średnio..
0
Sorry, niestety nie ogladam meczu, spotkanie ze znajomymi. Opisze ktos w skrocie jak gramy?
0
MAtS KRÓL!!!!
0
Mecz może się podobać. Szkoda niewykorzystanych szans, Nasza linia pomocy na bardzo wysokim poziomie. Słaby Athletic. Żałosne symulki Aduriza i Raula Garcii.
0
Kiedy to było :D jeszcze Boixos Nois byli na trybunach.
6
No tak średnio bym powiedział. Patrząc na kocioł na Reymonta 22, a na pikniki na Camp Nou, to raczej odwrotnie :D
0
Umtiti biegał jak naćpany, nadpobudliwy. Mnóstwo błedow, strat.
0
Ten mecz wygląda jakbym grał w FIFIE Deportivo Alaves kontra Leganes i baaardzo by mi się nie chciało grać...
0
Co sie dzieje z tą trawą??
1
Jestesmy jacys niedokładni. Zmeczenie, czy stan murawy?
0
Musisz grzebac w archiwum i szukac tego meczu. Pamietam dwa takie przypadki, a jeden z nich to wlasnie wspomniany Pedro.
0
BTW : Czemu "1" jest najniższa? W meczu z Osasuną w lutym 2012r. Pedro dostał ocenę "0". ;)
0
Nie będzie. Malaga jest TOTALNIE słaba, ma jeden punkt.
1
Jeżeli "skrzydło obrony" to wg ciebie PO i LO, to chyba oszalałeś. Busquets i Iniesta są najlepszymi zawodnikami na świecie na swoich pozycjach.
10
Paco już nie ma życia w Barcy. Prognozuję, że odejdzie w zimie, a przyjdzie kolejny utalentowany ST.
0
Mordki, napisze mi ktoś esa w nocy, czy Argentyna awansowała na MŚ? Numer podam na PW, sieć T-Mobile
0
WIELKA POLSKA!
0
Gdzieś czytałem, że jak Polska awansuje, ale NIE WYGRYWAJĄC meczu, to bedzie w drugim koszyku prawdopodobnie.
0
Eeeej ziooomuś spokojnie, a Aduriz to co? Napastnik reprezentacji Hiszpanii na EURO2016, gdy się uznaje Kraj Basków to co?
0
https://x.com/Kowal__30/status/914443861367369728 - Hiszpańskie ZOMO. Bydło.
0
Rozumiecie, ze jest za duzo pomocnikow, a na PO jest cienki Vidal... Valverde myslal, ze Vidal sie ogarnie, a nadal gra do dupy, wiec na PO gra Semedo i Roberto