0

Siemka. Dałby rade ktoś pisać mi smsy o golach w tym spotkaniu? Grypa, antybiotyk i ide w kime, ale może się przebudzę koło północy to bede lepiej / gorzej spał pozniej jak zobaczę wynik :D numer mam z TMobile jak cos

1

Może Paco? :)

0

Yuri go kopnął. Czerwona kartka z miejsca.

0

Głupi komentarz + podejrzenie, że jesteś z Realu. Dla pewności zgłaszam.

0

Inigo cały mecz rzuca się do sędziów i nawet upomnienia nie ma.

0

Jakby babka miała wąsy to by była dziadkiem.

1

Stylowo i zaangażowaniem nasi jak podczas 1 meczu z Bayernem (3:0) :P

0

Noo i dwumecz chyba rozstrzygnięty.

0

To chyba widziałeś Roberto, ale Soriano dzisiaj.

0

Powiedziałem to z przekąsem.

0

Gdybym nie widział, że to powiedział Masche, powiedziałbym, że to wypowiedź Cristiano.

1

Letschert z Sassuolo jest spoko :D a ktoś ciut wyższej klasy to może Otamendi, który w FIFie, w przeciwieństwie do świata rzeczywistego wymiata.

0

Draxler jest LS albo ŚPO, a Krycha na pewno nie.. co nie zmienia faktu, że jego transfer do PSG był nietrafiony.

1

Roberto dzisiaj przeUJ

0

Ale klepisko jest niezłe w Pampelunie :D

0

Za dużo KSW... najpierw pomyślałem, że walnął mu bułe i łokcia :D

0

Alexis odszedł za 42,5 bańki.

1

Było 2000 kodów, rozeszły się wczoraj popołudniu w jakieś 35 minut.

0

Już użyłem...

6

"Że tak się nie robi" rozwaliło system :D

0

Wie ktoś, gdzie biedni studenci mogą obejrzeć KSW w możliwej jakości w MOŻLIWEJ cenie? :)

1

WIELKIE DZIĘKI ziomkowi, który na Rambli wczoraj napisał o darmowym kodzie na stronie EA Sports FIFA Polska, dzięki któremu mogę dzisiaj za friko oglądać El Classico :)

3

Widząc Vidala dzisiaj, już wiem czemu nie gra na co dzień i przypominają mi się słowa Stopczyka z "Psów"... trochę zmodyfikowane :D "Skrzydłowych to my tu mamy pełno.. najlepszych. Ale widzisz, obrony żadnej."

0

Właśnie "odległość kilometra" się tyczyła tego baru :D

0

Mordeczki sprawa jest ;) ja i moj ziomek współlokator (fan Realu) szukamy jakiegoś pubu w Krakowie na Gran Derbi, gdzie można obejrzeć meczyk nie z odległości kilometra, napić się piwka w przystępnej cenie i dobrym klimacie. Dotychczas chodziliśmy do Noise, ale tam zawsze jest mało ludzi..

0

Zgłoszony. W sumie bez powodu, ale mnie wkurzyłeś komentarzem na poziomie 9-latka

0

Szkoda, że nietrafiony.

0

Jest realna szansa na gola dla Gijon?

0

Dość śmieszne.

8

- Sandro co wolny, to nie mam pytań :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?