DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemka. Dałby rade ktoś pisać mi smsy o golach w tym spotkaniu? Grypa, antybiotyk i ide w kime, ale może się przebudzę koło północy to bede lepiej / gorzej spał pozniej jak zobaczę wynik :D numer mam z TMobile jak cos
1
Może Paco? :)
0
Yuri go kopnął. Czerwona kartka z miejsca.
0
Głupi komentarz + podejrzenie, że jesteś z Realu. Dla pewności zgłaszam.
0
Inigo cały mecz rzuca się do sędziów i nawet upomnienia nie ma.
0
Jakby babka miała wąsy to by była dziadkiem.
1
Stylowo i zaangażowaniem nasi jak podczas 1 meczu z Bayernem (3:0) :P
0
Noo i dwumecz chyba rozstrzygnięty.
0
To chyba widziałeś Roberto, ale Soriano dzisiaj.
0
Powiedziałem to z przekąsem.
0
Gdybym nie widział, że to powiedział Masche, powiedziałbym, że to wypowiedź Cristiano.
1
Letschert z Sassuolo jest spoko :D a ktoś ciut wyższej klasy to może Otamendi, który w FIFie, w przeciwieństwie do świata rzeczywistego wymiata.
0
Draxler jest LS albo ŚPO, a Krycha na pewno nie.. co nie zmienia faktu, że jego transfer do PSG był nietrafiony.
1
Roberto dzisiaj przeUJ
0
Ale klepisko jest niezłe w Pampelunie :D
0
Za dużo KSW... najpierw pomyślałem, że walnął mu bułe i łokcia :D
0
Alexis odszedł za 42,5 bańki.
1
Było 2000 kodów, rozeszły się wczoraj popołudniu w jakieś 35 minut.
0
Już użyłem...
6
"Że tak się nie robi" rozwaliło system :D
0
Wie ktoś, gdzie biedni studenci mogą obejrzeć KSW w możliwej jakości w MOŻLIWEJ cenie? :)
1
WIELKIE DZIĘKI ziomkowi, który na Rambli wczoraj napisał o darmowym kodzie na stronie EA Sports FIFA Polska, dzięki któremu mogę dzisiaj za friko oglądać El Classico :)
3
Widząc Vidala dzisiaj, już wiem czemu nie gra na co dzień i przypominają mi się słowa Stopczyka z "Psów"... trochę zmodyfikowane :D "Skrzydłowych to my tu mamy pełno.. najlepszych. Ale widzisz, obrony żadnej."
0
Właśnie "odległość kilometra" się tyczyła tego baru :D
0
Mordeczki sprawa jest ;) ja i moj ziomek współlokator (fan Realu) szukamy jakiegoś pubu w Krakowie na Gran Derbi, gdzie można obejrzeć meczyk nie z odległości kilometra, napić się piwka w przystępnej cenie i dobrym klimacie. Dotychczas chodziliśmy do Noise, ale tam zawsze jest mało ludzi..
0
Zgłoszony. W sumie bez powodu, ale mnie wkurzyłeś komentarzem na poziomie 9-latka
0
Szkoda, że nietrafiony.
0
Jest realna szansa na gola dla Gijon?
0
Dość śmieszne.
8