DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie wchodź. Jest żałoba po Cruyffie i trzeba to uszanować.
0
Suarez wyglądał na wkurzonego.
0
O co poszło Suarezowi i Neymarowi, co się tak przez chwile przepychali? Na meczykach na skrócie widziałem.
2
Jak zagrali piłkarze Barcy wczoraj w meczu Brazylia - Urugwaj?
0
Czemu Robert Goncalves nie gra w Barcy B?
0
Yy goodbye left-side
0
Po co ściągać Arde, jak raczej nie jest zmęczony, poza tym nie zagra raczej w podstawie z Realem? Mathieu za Pique, Munir za Suareza i kolo 70 min Vidal za Busquetsa, na którego trzeba chuchac i dmuchać bo jest absolutnie kluczowy dla nas.
0
sopcasthd.pl, płacisz 3 zł, masz mecze na 4 dni full HD i bez ścin
0
Radio COPE chyba, a nie COPA..
0
Varane nie ma startu do Marquinhosa. Zobacz co gra w ważnych meczach.. a już jego występ przeciwko Atletico (4:0 Atletí) to już szczyt jego beznadziei.
1
Wolne również?
0
Był.. Grimaldo.
0
Zobacz ile Bayern po drodze miał kontuzji.. połowa składu wyleciała im na najważniejsze mecze..
0
Będzie koncentracja. A tak by było większa koncentracja na LM oraz więcej sił włożonych właśnie w LM..
16
Barca B wygrała z liderem SD B, gr. 3 i jest na dobrej drodze do barazy do Segundy ;)
0
W sumie to 13, bo trzeba uwzględnić bezpośrednie pojedynki (już widzę, jak na CN dostajemy manitę od Realu :D )
0
-10, because of stosunek bezpośrednich meczów. No chyba, że Real wygra 0:5 na Camp Nou..
0
Ma ktoś statystyki ile kto przebiegł we wczorajszym meczu?
6
Alexis był najlepszy w Arsenalu.
1
Proszę :p
1
Bez szans na mecz w Cyfrowym Polsacie?
0
Gdzie oglądacie w necie jutro mecz? Mogę dać max. 6 złotych. Polecicie coś? Wiele razy korzystałem z tzw. Sopów premium (3 zł za 4 dni), ale nie zawsze działa to idealnie.
1
0
Rozumiem, że chodziło Ci o Jensa? Weissfloga, byłego skoczka narciarskiego?
0
Wykartkował się dzisiaj genialnym (i sztucznym zarazem) rzutem piłką.
0
Czemu jeszcze nie ma zmian?
0
Jak Real mógł z nimi zremisować? :o
0
Co to za tsubasowanie? :o
0
Ucz się Alen od MISTRZA!
2
Niczym z Pokemon Indigo League :D