62

Z matmy.

2

Szpaku dramat.

0

Nie mamy już żadnej umowy z Takefusą Kubo? Każdy klub europejski może go teraz od tak "wziąć" z FC Tokio?

0

Co to się na tym Nuke dzieje? :/

0

Ronaldowi McDonaldowi?

0

A nie ten, co odszedł 2 lata temu do Arsenalu za 42.5 banki?

1

Czy kolega się pytał o gwiazde jednego turnieju, czy gwiazde turnieju? No właśnie. Tylko gukwa pisał o gwieździe jednego turnieju..

0

Nie mów mi, jak mam żyć.

0

Alba.

6

Samu Castillejo, dos Santos i on w Villareal to by była nieziemska rywalizacja

0

W sumie to idealny pomysł. Ale on nie burzy czasami atmosfery w drużynie, jak np. Ben Arfa, czy Balo?

10

Nie no, dzięki Oblakowi doszli do półfinału i finału, teraz mu skopią dupe, spoko.

0

Lucas Perez xD dobrze ze nie Balotelli :D

0

Myślałem ze chodzi o Samu Castillejo z Villareal xD

2

Ten kefir ma chyba całą rzeszę fanów.

0

Wg mnie Adidas F10 - Villa grał w czarnych, Messi w fioletowych. Są obłędne! A do lobików.. jeszcze bardziej obłędne!

0

Nie poznajesz tyłków paru zawodników w tych strojach?

0

Srogie piguły ziąą

1

Po Juwenaliach na Miasteczku AGH kolejny dzień ładowania alko źle by się skończył :(

2

Kupujemy? Kupujecie sobie z kumplem w monopolowym? Niekoniecznie trzeba się sugerować wszystkimi plotkami z MD, Sportu itp.

0

Dobra. Ja oczywiście wole mieć jeednego, moim ulubieńcem w każdym meczu jest Rafinha. Więc. Jak grał Rafi w tym meczu? Bo średnio.i chłodzi.

0

Z czego?

1

Może Ander Iturraspe?

0

Dzisiaj weszła promka, 16 zł zamiast 20 zł :) ale kiedyś było 11 :/

1

Chyba mnie wkręcasz...

0

Kto sedziuje jutro?

0

Chodziło mi o jakieś wspólne oglądanie fanów Barcy gdzieś na rynku ;)

0

Ktoś w Krakowie ogląda El Clasico? ,)

0

Raczej CR 11 - 4

3

Czemu w Barcelonie B nie gra Brazylijczyk Robert ściągnięty latem z Fluminense? Na transferMarkt widnieje jako niezarejestrowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?