DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
62
Z matmy.
2
Szpaku dramat.
0
Nie mamy już żadnej umowy z Takefusą Kubo? Każdy klub europejski może go teraz od tak "wziąć" z FC Tokio?
0
Co to się na tym Nuke dzieje? :/
0
Ronaldowi McDonaldowi?
0
A nie ten, co odszedł 2 lata temu do Arsenalu za 42.5 banki?
1
Czy kolega się pytał o gwiazde jednego turnieju, czy gwiazde turnieju? No właśnie. Tylko gukwa pisał o gwieździe jednego turnieju..
0
Nie mów mi, jak mam żyć.
0
Alba.
6
Samu Castillejo, dos Santos i on w Villareal to by była nieziemska rywalizacja
0
W sumie to idealny pomysł. Ale on nie burzy czasami atmosfery w drużynie, jak np. Ben Arfa, czy Balo?
10
Nie no, dzięki Oblakowi doszli do półfinału i finału, teraz mu skopią dupe, spoko.
0
Lucas Perez xD dobrze ze nie Balotelli :D
0
Myślałem ze chodzi o Samu Castillejo z Villareal xD
2
Ten kefir ma chyba całą rzeszę fanów.
0
Wg mnie Adidas F10 - Villa grał w czarnych, Messi w fioletowych. Są obłędne! A do lobików.. jeszcze bardziej obłędne!
0
Nie poznajesz tyłków paru zawodników w tych strojach?
0
Srogie piguły ziąą
1
Po Juwenaliach na Miasteczku AGH kolejny dzień ładowania alko źle by się skończył :(
2
Kupujemy? Kupujecie sobie z kumplem w monopolowym? Niekoniecznie trzeba się sugerować wszystkimi plotkami z MD, Sportu itp.
0
Dobra. Ja oczywiście wole mieć jeednego, moim ulubieńcem w każdym meczu jest Rafinha. Więc. Jak grał Rafi w tym meczu? Bo średnio.i chłodzi.
0
Z czego?
1
Może Ander Iturraspe?
0
Dzisiaj weszła promka, 16 zł zamiast 20 zł :) ale kiedyś było 11 :/
1
Chyba mnie wkręcasz...
0
Kto sedziuje jutro?
0
Chodziło mi o jakieś wspólne oglądanie fanów Barcy gdzieś na rynku ;)
0
Ktoś w Krakowie ogląda El Clasico? ,)
0
Raczej CR 11 - 4
3
Czemu w Barcelonie B nie gra Brazylijczyk Robert ściągnięty latem z Fluminense? Na transferMarkt widnieje jako niezarejestrowany.