0

Samper raczej by nie zawiódł.

0

Brak zmian zadecydował

0

Tak, oszuści, szczególnie ze Gran Derbi leciało przez 120 minut bez ścinek

0

Nie ma takiego obrażania zawodników Barcelony. Zgłaszam za przekręcenie nazwiska.

19

Messi, Suarez, Mączyński?

1

Good asses :D

1

Czas płynie płynie, a ty wyje wyje*ane masz :D

0

Podbijam

0

Na player.pl 30 dni Eleven i Eleven Sports - 11 zł.

0

Sopcasthd.pl

2

Jak Halilović? Ogląda ktoś Atleti - Gijon?

0

Chyba ligi..

1

Sztuciec. If you know what mean :

0

No nie bardzo. Zawodnik powyżej 24 (chyba, ręki sobie nie dam uciąć) lat nie może grać w Barcelonie B, dlatego, że działa ona jak akademia. Kiedyś było na stronie.

1

Ciekawe jak go zarejestrują z tym wiekiem do Barcy B..

0

Co wsadził?

4

Ale to z kilo przydało by się kupić, co by starczyło dla wszystkich...

4

"Spłacać" xD o jak kisne :D to pewnie dlatego, że wydaliśmy na niego 95 baniek, co nie?

0

Co powiecie na 4-2-2-2 rodem z FIFY? Bravo - Alves, Vermaelen, Pique, Alba - Rakitić, Busquets (obaj na DP) - Iniesta, Roberto (obaj dość szeroko na OP) - Neymar, Suarez.

24

Mathieu dał nam superważne 6 pkt w tamtym sezonie. Bez nich bylibyśmy za Realem w lidze.

1

Nie wiem czy bardziej bolą mnie zęby czy oczy...

1

Kuleje koncentracja, skuteczność i DOKŁADNOŚĆ podań!

0

Bo akurat Busquets ma takie pseudo. A mówienie na Mathieu "Rudy 102", albo na Mascherano "Marszczerano" (Darek trochę przegiął) jest nie za bardzo na miejscu..

1

Wiesz czym grozi przekręcanie nazwisk zawodników?

2

Wiesz, że za przekrecanie nazwisk zawodników grozi ban?

0

Jednak się nie sprawdziło ^^

0

Strzeli i to dwie XD

0

Hahaha beka, jak będzie taki wynik to stawiam ci litra.

0

Keita grał w Barcelonie i to niedawno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?