DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Samper raczej by nie zawiódł.
0
Brak zmian zadecydował
0
Tak, oszuści, szczególnie ze Gran Derbi leciało przez 120 minut bez ścinek
0
http://www.fullmatchesandshows.com/2015/12/02/barcelona-vs-villanovense-highlights-full-match/
Łap ;*
0
Nie ma takiego obrażania zawodników Barcelony. Zgłaszam za przekręcenie nazwiska.
19
Messi, Suarez, Mączyński?
1
Good asses :D
1
Czas płynie płynie, a ty wyje wyje*ane masz :D
0
Podbijam
0
Na player.pl 30 dni Eleven i Eleven Sports - 11 zł.
0
Sopcasthd.pl
2
Jak Halilović? Ogląda ktoś Atleti - Gijon?
0
Chyba ligi..
1
Sztuciec. If you know what mean :
0
No nie bardzo. Zawodnik powyżej 24 (chyba, ręki sobie nie dam uciąć) lat nie może grać w Barcelonie B, dlatego, że działa ona jak akademia. Kiedyś było na stronie.
1
Ciekawe jak go zarejestrują z tym wiekiem do Barcy B..
0
Co wsadził?
4
Ale to z kilo przydało by się kupić, co by starczyło dla wszystkich...
4
"Spłacać" xD o jak kisne :D to pewnie dlatego, że wydaliśmy na niego 95 baniek, co nie?
0
Co powiecie na 4-2-2-2 rodem z FIFY? Bravo - Alves, Vermaelen, Pique, Alba - Rakitić, Busquets (obaj na DP) - Iniesta, Roberto (obaj dość szeroko na OP) - Neymar, Suarez.
24
Mathieu dał nam superważne 6 pkt w tamtym sezonie. Bez nich bylibyśmy za Realem w lidze.
1
Nie wiem czy bardziej bolą mnie zęby czy oczy...
1
Kuleje koncentracja, skuteczność i DOKŁADNOŚĆ podań!
0
Bo akurat Busquets ma takie pseudo. A mówienie na Mathieu "Rudy 102", albo na Mascherano "Marszczerano" (Darek trochę przegiął) jest nie za bardzo na miejscu..
1
Wiesz czym grozi przekręcanie nazwisk zawodników?
2
Wiesz, że za przekrecanie nazwisk zawodników grozi ban?
0
Jednak się nie sprawdziło ^^
0
Strzeli i to dwie XD
0
Hahaha beka, jak będzie taki wynik to stawiam ci litra.
0
Keita grał w Barcelonie i to niedawno.